Prosze o VTuning mojego skutera-czyli wasze prośby.

Ejj a mogłbys mi na jakiś Ładny czarny pomalowac?? Ew jakieś naklejki czy cos takiego

a moglby ktos zrobić jakis ciekawe vt dla mojej srki 94rok Lc?nie mam dobry fot to wezcie z allegro czy googli:D kupiłem niedawno srke i jest czarno-szara i wsztstkie plasitki byly polamane ale z rtm juz się uporalem i teraz muszę pomalowac tylko nie wiem jak chce zeby byla orginalna no i nie wyglądala na 94rok. moze byc bad lock

Pewnie, że mógłbym lecz naklejki nie wydały mi się dobrym pomysłem

Proszę o VT mojej sendy w kolorach czarno-niebieskich. Najlepiej 2 wersje. W jednej kanapa niebieska, w drugiej czarna. W jednej felgi niebieskie w drugiej czarne. Oto zdjęcie nowej sendy: http://www.tampereenhuoltotiimi.com/kuvat/mopot/Senda%20XTreme%2050%20Sm%20Black_4.jpg Każdy kto dostać VT powinien podziękować za pomocą “POMÓÓÓGŁ”!

Zobaczymy jak to będzie. Jeśli wieczorem będą w domu to się zajmę sendą i caymanem. Jeszcze moglibyście napisać czy wolicie ciemny czy jasny niebieski.

Poluki dzieki za chęci, ale już sobie sam poradziłem =p Oceniajcie mój VT :smiley: Piszcie też co zmianić żeby było jeszcze lepiej! (VT robiony w PhotoShop’ie)

to molgy ktos zrobić vt do mojej srki opis wczesniej

To my mamy odwalać za ciebie całą robotę? Możemy ci pomóc w tym co najtrudniejsze czyli VT, ale to tobie powinno na tym zależeć… Sam znajdz zdjęcia, wymyśl jakieś opcje kolorystyczne itp.

O i Poluki w końcu przybył :mrgreen: . Zaraz Ci policze te punkty i dam ile trzeba :wink:

Prosba do polukiego. Mógłbyś jakos ładnie wkomponowac czarne plastiki do obecnego koloru?? Mam w okolicy czarnego runna na części i moze jak by ladnie się komponowalo to kupie pare plastików

który z tych bardziej wam się podoba?

wino napisał:

Prosba do polukiego. Mógłbyś jakos ładnie wkomponowac czarne plastiki do obecnego koloru?? Mam w okolicy czarnego runna na części i moze jak by ladnie się komponowalo to kupie pare plastików

Według mnie lepiej na inne kolory pomalować. Takie coś za bardzo mi się nie podoba. Chyba, że macie jakieś pomysły co przemalować a co zostawić w oryginalnym kolorze to piszcie. @stopakropa 3. ćwicz a Twoje prace będą coraz lepsze. @mariusz48 Wkrótce będzie zrobione @Mccrazy Xakass powiedział za mnie co miałem na myśli @komin302 i marcdeside Za to nawet się nie biorę. Dlaczego? Przeczytajcie:

poluki napisał:

prośby typu: "wymyślcie sobie coś" źlewam.

@the_masa_qkazu Naszkicowanie to 10 razy więcej roboty. Lepiej obejrzyj sobie foty stuningowanych neosów. EDIT: Nieźle musiałeś wkurzyć kogoś, że masz 55 ostrzeżeń? :lol: @rabus92 Co najwyżej mogę Cię poratować linkiem: A OTO LINK @Xakass Jak tak pomalujesz to będzie cacy. Jeżeli chcesz, żebym ocenił VT to zaznaczenia nienajgorsze. Na pewno lepsze niż moje robione z niedostateczną dokładnością :lol:. Ale ćwicz bo tylko w ten sposób możesz nabierać doświadczenia. Jakby ktoś jeszcze zajmował się VTuningiem i miał pytania to może je chyba zadać w tym temacie. Spróbuję odpowiedzieć jeśli będą umiał.

Mogę prosił vt z bad lookiem oraz malowaniem niebiesko białym. Ten plastik pod nogami biały, te dolne też, reszta niebieski odcień taki jak w sendzie(może nawet ciemniejszy). Siedzisko czarne. Jeśli można to 2 wersje z kierownicą białą i niebieską.

siemka czy mogę prosic o biały tunel?? (fotka trochę stara bo bez kiery bmx i nowego wydechu ale jest) nie wiem czy ta fotka u góry się odpala http://bikepics.com/pictures/1307121/

Proszę bardzo

jezeli byłbym wredny to bym powiedział ze mało się postarałeś bo kiedys sam miałem fotoshopa (na okres prubny)ale się nie czepiam bo wiem ze po paru razach to juz się nie chce tego robic:P a poza tym to juz po 12 wiec dzieki ze w ogóle chciało ci się to robić i sory za mały off ale czemu użytkownik ~the_masa_qkazu ma 55 warnów

Masz mieć pogląd jak to będzie wyglądać i tyle. Zresztą napisałem to już wcześniej, że nie przykładam się do tego super extra hiper bardzo mocno. Zresztą kto jest sprytny ten znajdzie sposób, żeby mieć photoshopa bez okresu próbnego :stuck_out_tongue: http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=4814&highlight=#4814

@Nitro Dałeś mały zdjęcie i kiepsko wychodzi VT. Może był na tej focie? http://polskajazda.pl/zoom_poj.php?idpojazd=23685&idfoto=163358 Jak nie to daj swoją wiekszą. @poluki Więc ja jestem sprytny :smiley: @wrona Jak napisać poluki:

Masz mieć pogląd jak to będzie wyglądać i tyle.

@nitro chodziło ci o coś takiego? wziąłem inny niebieski bo tamten sendy był brzydki

@stopakropa Ja mam takie pytanie. Czym zaznaczasz?

Xakass napisał:

@poluki Więc ja jestem sprytny :smiley:

:lol: