Prosze o VTuning mojego skutera-czyli wasze prośby.

stopakropa napisał:

chodziło ci o coś takiego?

Tak coś takiego. Tyle, że jak będą robić bada to nie mogę aż takiego, bo ten biegnie przez sam środek żarówki... Ale dzięki mimo wszystko. Panie Typhoonie 13 proszę dać pomógł temu panu ode mnie :lol:

tylko ze w moim przypadku nie o to chodzi ze nie umiem zrobić Vt tylko ze nie wiem w jakich kolorach srka najladniej wygląda.probowalem juz wszystkich i sam nie wiem i myslalem ze skoro się tym zajmujecie (do tych co się zajmuja) to cos mi doradzicie ()a linku do zdjec nie mogę dac bo żadnej pj ani nic nie mam a w sklepie jednoslad.pl niestety tych sr-ek niema i nie chce zeby znow cos bylo ze zly link czy cos, tak jak w innym moim temacie

@nitro to nic, przeszkadzał to tylko będzie w świetle długim, krótkie będzie spox @poluki mam w gimpie takie narzędzie do odręcznego zaznaczania @McCrazy 3maj te SR

Kto zrobi VT mojej vivce potrzebuje jakieś fajne kolorki które będą się ładnie prezentował

[ Dodano: 2008-07-01, 19:21 ]
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Peugeot/Vivacity/26901 to moja vivka tam macię foto

poproszę VT oriona w kolorystyce: gora biala perla(jak się da bez orurowania), dol standard, a druga wersja to gora czarny mat(tez bez rur) a spod pomaranczowy zarowiasty pozdrawiam

@Nitro Widzę, że dostałem już fotki, ale ja też zrobiłem i szkoda żeby się zmarnowały =( Jakbyś coś jeszcze chciał to pisz bo mam zapisane zaznaczanie =) Oto moje propozycje: @Mccrazy zrób sobie zaznaczenia i spróbuj dobrać do nich kolory, które ci będą odpowiadały =) Oto kilka moich propozycji: - czarny, biały kanał - niebieski (kanapa, felgi, przedni górny plastik), czarny (cała reszta), biały kanał @matematte Na tych fotach to nawet nie ma co robić VT :lol: Strasznie słaba jakość. Po 2. podaj w jakich kolorach chcesz sqt.

Poluki a Ty czym zaznaczasz w Photoshopie? ja mam CS2 i nie bardzo wiem jak się za to zabrać…

Masz różdżkę i w niej wpisujesz tolerancje na kolor, ogólnie dawno w PS nie pracowałem ale coś tam chyba pamiętam i najlepiej takie rzeczy różdżką robić.

No ja zaznaczam Polygonall Lasso Tool’em.

Uff… jak nikt nie odwiedzał tego tematu tak teraz odpowiedzi pełno. Teraz 2 informacje ode mnie: 1-Tematu nie odwiedzam codziennie ze względu na inną robote więc nie pisać mi na priv o dodanie punktów “pomógł”. 2 Takowe punkty nie będą przyznawane dla prac niestarannych,robionych w paincie oraz wszystkich takich ,które może zrobić każdy samodzielnie. Aha i jedna prośba: Nie mówić mi Panie.Proszę Pana itd. Zarówno na forum jak i na priv.Wystarczy ,że zostanie zachowany należyty szacunek i jest git. Ps: Ten osobnik co ma 55 warnów to sam o nie poprosił i Regis go uszczęśliwił :mrgreen: .

Zrobi ktoś VT mojego skuta ?? Tylko nie wiem która fota jest najlepsza do VT :smiley: Kolory chcą tak: I na odwrót czy jakoś tak pomieszane jak ktoś moze ze 2 wersje zrobić :smiley: :!: :!: NO I FELGI NA 1 WERSJI BIAŁE A NA 2 CZARNE :d Coś na wzór tego skutera: MALOWANI TAKIE JAK TEN SKUT POPROSZE Z góry dziękuje P.S Chyba że ma ktoś pomysł na fajne malowanie tego skutera to może powiedzieć albo zrobić VT :smiley: thx

a mogby ktos zrobić moja srke:bardzo ciemny prawie czarny zielony metalic i bialy tunele i fele biale z metalicowymi ringami

[ Dodano: 2008-07-01, 23:17 ]
http://polskajazda.pl/Motocykle/Aprilia/SR,50/13919 to 8 fotkę od gory jakby ktos mogl tak zrobić jak pisalem

Xakass napisał:

@Nitro Widzę, że dostałem już fotki, ale ja też zrobiłem i szkoda żeby się zmarnowały =( Jakbyś coś jeszcze chciał to pisz bo mam zapisane zaznaczanie =) Oto moje propozycje:

Podziżkoważ. 2 wersja raczej najbardziej mi odpowiada, a czy nie dałoby się wyostrzyć linii światła przedniego, by powstała brewka/bad look(czym to się w ogóle różni oświećcie mnie :oops: ) Edit: Dzięki poluki. To proszę z brewkę, gdyż światełka muszę świecić mocno :lol:

@mariusz48 Moje prace wciąż posuwają się do przodu (co prawda przez piękną pogodę coraz wolniej) ale nim zacznę malować i zaznaczać muszę doprowadzić do jednego koloru plastiki zewnetrzne, na których jest pełno naklejek. Brewka to raczej delikatne przesłonienie lampy. Bad look przysłania lampę o wiele bardziej w sposób dodający agresywności skuterowi.

Proszę o dodanie pkt za pomoc Polukiemu, bardzo fajnie mi tą malage zrobileś tylko szkoda że nie na mojej maladze…

PodLy napisał:

Proszę o dodanie pkt za pomoc Polukiemu, bardzo fajnie mi tą malage zrobileś tylko szkoda że nie na mojej maladze..

Kolejny. Uświadomcie sobie ,że punkty przyznaje JA i nie potrzebuje do tego specjalnych wniosków.Jeżeli widzę kogoś kto wykonać dobrą robote pomagając komuś to te śmieszne punkty dodaje. Jeszcze jedna taka "prośba" na priv albo tutaj i polecą warny.Zrozumcie ,że to wkurza jak ktoś do mnie ciągle pisze o przyznanie punktów. Ps:Jeżeli będzie to się powtarzać-koniec z dodawaniem punktów.. Ps2:Poluki już o wiele wcześniej dostać za to "pomógł" jak i za inne prace.

Mccrazy napisał:

a mogby ktos zrobić moja srke:bardzo ciemny prawie czarny zielony metalic i bialy tunel?i fele biale z metalicowymi ringami

Nie zrobiłem białego tunelu itp bo nie umiem... :oops: Ale mam do Ciebie trochę inną koncepcją malowania. Może się spodoba.

Bardzo dobrze mateuszpasiu. Widać, że się bardzo przyłożyłeś do zaznaczeń. Widać byłeś bardziej cierpliwy niż ja :lol: Przygotowałem dla Cibei tutorial jak pomalować na biało. Otą?: 1. Zaznaczamy to co ma był pomalowane. 2. Wciskamy Ctrl+Shift+U. Jest to tzw. desaturyzacja. Efekt tego widzimy na zdjęciu. 3. Przechodzimy do Image, Adjustments, Brightness/Contrast… 4. Przesuwamy suwak w prawo aż odcień bieli nas zadowoli. 5. Wciskamy OK i gotowe Tak samo robimy jeśli chcemy pomalować na czarno z tą różnicę, że w punkcie 4 suwak przesuwamy w lewo.

Wielkie dzięki Poluki :slight_smile: Typhoon13 sory że to mówił ale dodaj Polukiemu punkt pomógł :slight_smile: pozdro P.S. U mnie to nie dziala =/

No i dla mariusz48