Prosze o VTuning mojego skutera-czyli wasze prośby.

Witam

Bardzo prosiłbym o pomalowanie mojego skutera gdyż chcę go w zimę pomalować a nie mogę się zdecydować na jaki kolor mam 2 koncepcje :smiley:

Wrzuciłem 3 fotki gdyż nie wiem na której będzie lepiej się pracowało.








1. Pomysł:
Przednia czacha, przedni błotnik plastiki boczne pod siedzeniem i te pod nogami na czarno, a tunel na biało.Jak będzie ktoś mógł się pobawić to może jeszcze felgi na biało a na 1 zdjęciu można od razu pokrywę przekładni na biało :smiley: Aha i jeszcze siedzenie i spojler tylny ( to czego się pasażer trzyma ) na biało.

2.Pomysł:

Taki kolor:


A nawet prościej chciałbym ten 2 pomysł praktycznie identycznie jak ukazany wyżej skuter.
Tutaj więcej fotek tego skutera:
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Keeway/F-act/37095

Aha i jeszcze siedzenie i spojler tylny ( to czego się pasażer trzyma ) na biało.


Z góry bardzo dziękuję za VT mojego skuta :smiley:
Będę bardzo wdzięczny naprawdę…

PS. Chcę pomalować skuter na wzór tego keewaya f-act, tylko nie wiem czy będzie lepiej pasował czarny czy niebieski :smiley: Doradźcie plz

Witam, proszę o VT neosa w 2 opcjach. Pierwsza to taka, że wszystko czarny metalik i do tego felgi, rączki pasażera i dolny pług plastik na pomarańczowy jakiś w miarę jaskrawy, druga opcja to samo, ale zamiast pomarańczowego jakiś ładny czerwony… Fotki tutaj, wybierajcie! http://www.bikepics.com/members/jasiu226/00neos/

danielo321 napisał:

Dziękuje a może czarno-biały? Jakiś projektą

PROSZÊ O POMOC! (:



Nie zrobie bo ciężko jest zrobić kolor czarny w photoshopie

mariusz48 napisał:

Bardzo prosiłbym o pomalowanie mojego skutera gdyż chcę go w zimę pomalować a nie mogę się zdecydować na jaki kolor mam 2 koncepcje :D





Jasiu226 napisał:

Witam, proszę o VT neosa w 2 opcjach. Pierwsza to taka, że wszystko czarny metalik i do tego felgi, rączki pasażera i dolny pług plastik na pomarańczowy jakiś w miarę jaskrawy, druga opcja to samo, ale zamiast pomarańczowego jakiś ładny czerwony... Fotki tutaj, wybierajcie! http://www.bikepics.com/members/jasiu226/00neos/







Troche nie udał się ten czarny kolor, ponieważ ciężko jest zrobić czarny metalik w photoshopie

gumis-adam

A czarno-biały dał byś radę zrobić ??

gumis-adam napisał:


Nie zrobie bo ciężko jest zrobić kolor czarny w photoshopie



poluki napisał:


Bardzo dobrze mateuszpasiu. Widać, że się bardzo przyłożyłeś do zaznaczeń. Widać byłeś bardziej cierpliwy niż ja :lol:

Przygotowałem dla Ciebie tutorial jak pomalować na biało. Otóż:

1. Zaznaczamy to co ma być pomalowane.


2. Wciskamy Ctrl+Shift+U. Jest to tzw. desaturyzacja. Efekt tego widzimy na zdjęciu.


3. Przechodzimy do Image, Adjustments, Brightness/Contrast...


4. Przesuwamy suwak w prawo aż odcień bieli nas zadowoli.


5. Wciskamy OK i gotowe


Tak samo robimy jeśli chcemy pomalować na czarno z tą różnicą, że w punkcie 4 suwak przesuwamy w lewo.

O proszę! Wszedłem na chwilę w Gimpa:



Będzie :slight_smile: :?:

Xarmac, zrobisz mi to z neosem? Wyżej są fotki…

Będzie trudno :confused: Na niebieskim łatwo się robi czarny, ale na tym białym nie chce ładnie wyjść :confused:

Wielkie dzięki :d

Ale on jest niebieski, nie biały… Tu masz fotki, wybieraj :smiley:

[code:1:a30a4b6d09]http://www.bikepics.com/members/jasiu226/00neos/default.asp?i=1460982&s=0[/code:1:a30a4b6d09]

Z przodu biały… Jutro jeszcze zobaczę co dam rady zrobić :expressionless:

Hah, VT moto, nie wiedziałem że ktoś nawet amatorsko się tym zajmuje w takiej skali.
Może jest tu kilka ukrytych talentów :smiley:

Próbowałem… Ale niezbyt wyszło :oops: No ale może trochę to pomoże :wink:

poluki i wszyscy inni co zajmuja się VT mam do was prosbe:] Przerób mi runnera, LINK DO RUNNERA oto run, kolor ma byc jego taki: CZARNY METALIC A TUNEL I FELE POMARANCZ a odcien pomaranczy taki LINK DO ODCIENI z gory dzieki:]

PO co wam te Vtuny :?: Ja bez tego potrafię sobie wyobrazić swój skuter w każdym kolorze :slight_smile:

Nie każdy ma taką wyobraźnie jak ty :sunglasses:

A ja powiem wam tak.

Z czarnego koloru innego nie zrobićie.
Z innego kolory czarnego czy białego też nie zrobićie.
W sumie da się zrobić ale to jest dość czasochłonne.
Wszystkie co VT co są tu zrobione są zrobione beznadziejne.

Nie piszcie że się wymądrzam bo siędzę w Virtualnym Tuningu już ponad 2 lata i coś o tym wiem.

Najlepiej kolor zmienia się z czerwonego, żółtego, zielonego i takie wyraźne kolory.
No ale nawet z tego nie zrobisz perfekcyjnego czarnego/białego.

mam prożbe żeby ktoś mi zrobił VT wydeszku xD może byc Yasuni R lub cos innego:)

OK yoshi, to zrób nam VT jakiegoś skutera powyżej i zademonstruj nam co to znaczy profesjonalny virtual tuning :smiley:

Ej to zrobi mi ktos tego VT? Pliss :slight_smile: