Problem z Gaźnikiem. HOW PODŁĄCZYĆ?!

Panowie… Jak to podłączyć ? co do czegoś… Najlepiej w paincie zróbcie mi wykres :smiley:
Foto :



Proosze o szybką pomoc;)


1.Podciśnienie
2.Olej
3.przewód cieczy chłodzącej idące od głowicy
4.przewód cieczy chłodzącej idące od głowicy
Tylko w LC, W przypadku AC zaślepić bądź spiąć 3 i 4 jednym przewodem
5.Linka Ssania
6.Linka gazu

Gdzieś po drugiej stronie powinien być jeszcze jeden dinks do podłączenia przewodu z benzyną.

ok… dzięki chłopki… a tam te przewody chłodzące od głowicy too nie ma różnicy który do którego?


Na szybkiego :stuck_out_tongue:
Myślę że pomogłem :stuck_out_tongue:

dobra dziekować wielkie !!. a panowie ta cienka rureczka co do króćca to może się różnić niż w gaźniku 21mm?

no a na wężyk z wachą brakło już miejsca ^^

a panowie ta cienka rureczka co do króćca to może się różnić niż w gaźniku 21mm?



Nie, jeżeli miała by się róźnić to dealer powinien poinformować o tym, w każdym innym przypadku powinny być dodawane adaptery, ten co masz na zdjęciu na 100% pasuje do oryginalnego krućca

obczajcie, mam LC ale nie mam tych do podgrzewania od głowic :smiley: . Myśle że jednym wężykiem połącze je dwa ;D

Jedynie Mafioz poprawnie opisał wejście/wyjście cieczy grzejącej :roll:

Ponawiam pytanie bo też chce znać odpowiedź :wink:

kondzio94 napisał:

a tam te przewody chłodzące od głowicy too nie ma różnicy który do którego?

nie ma znaczenia który do którego

Ja mam to podłączone tak: Z prawego wyjścia/wejścia na głowicy (jak patrzysz od strony tylnego koła) do dolnego wyjścia/wejścia w gaźniku i od lewego wyjścia/wejścia na głowicy do górnego wyjścia/wejścia w gaźniku.
Ale to raczej tak jak mówi przemas chyba nie ma znaczenia

te przewody do głowicy to nie ma większego znaczenia który do którego :wink:

Chłopaki, założyłem gaźnik, okazało się że za krótka linka jest… co teraz zrobić?!

Kup nową albo skróć rurke linki gazu w gaźniku.

kondzio94 napisał:

okazało się że za krótka linka jest.




skręć do końca te regulacje przy manetce .. miałem to samo głowiłem się jak inni to robią że kurde normalnie wsadzają i chodzi i że ja mam takiego pecha że u mnie linia jest krótsza , ale po prostu w gaźniku 12mm przepustnica jest krótsza i dlatego tam jest to trochę odkręcone / zakręcone ( nie pamiętam czy trzeba odkręcić czy dokręcić żeby poluzować )

daj zdjęcie linki, końcówki dokładniej.
ja w keeway miałęm na końcu przyczepioną taką końcówkę właśnie i trzeba było to rozwalić bo ta końcówka to taki element gaźnika jakby był i przez nią też miałem krótką linkę, wziąłem to oderwałem i mam czystą linkę i git było ;p

http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=818&products_id=2756&osCsid=a9f99cb723630207518f3a959d394c74 czy taka linka będzie pasować do mojego piaggio?

jeśli średnica i długość się zgadzają z twoją to tak