Problem z Gaźnikiem. HOW PODŁĄCZYĆ?!

rozumiem :slight_smile: brakuje mi jakiegoś 1cm :smiley: coś z pancerzem muszę pomyśleć ;d

a sprawdzałeś moja opcje kondzio ?? bo to na 90% to

odkopuje … która srubka od czegoś



jeżeli się myle niech ktoś poprawi ale raczej to jest tak

Dobrze napisałeś. No bo na logikę: ta bliżej wlotu powietrza musi być chyba od powietrza, a ta bliżej przepustnicy od obrotów :smiley: Nieprawda?? :stuck_out_tongue: no chyba że ktoś nie umieć myśleć logicznie to już inna sprawa… :573:

ja bylem tego pewny… ale zacząłem czytać poradniki jak regulować gaźnik i na każym było inaczej… x.x i już mi namociło tak to w głowie że szok… a jeszcze pytanie… skuter poprzez rozregulowany gaźnik nie chce mi wgl zapalić… jak to zrobić aby jakoś to przyjarało? jakieś ustawienia podstawowe… jest cos takiego?

nawet jak będzie rozregulowany na maxa to po podlaniu pod świece powinien załapać,
może ci właśnie bierze lewe gdzieś i tego nie ustawisz

Ale jeżeli ma rozregulowany na maxa i zalewa to nie zapali. Najlepiej wkręć na początek większe obroty i powietrze do połowy. Powinien załapać.

ale jak się mógł zapłon rozregulować, przytkaj jeszcze trochę filtr przy odpaleniu

Doobra… skuter chodzi,pali jeździ :smiley: teraz inna bajka… skuter zanim ruszy musi osiągnąc bardzoo wysokie obroty… żeby ruszyc trza 2/4 gazu :confused: … Dodam że sprzęgło to RMS(zamiennik) nówka, spręzyki seria + docisk biały małossi… wario to polini speed control z rolkami 5.5 … o co chodzi? … może siędzieć problem w wario? bo miałem tak jak miałem za dużą tuleje… teraz mam oryginalną(porównywałem) i skuter mimo wszystko wysoko startuje :confused: Musze gdzieś ogarnąć serie wario… zobaczy się jak to będzie… ale czekam na wasze odpowiedzi…

filmik z pracy silnika http://www.youtube.com/watch?v=JprJ2T2giJE

sprezyna w sprzegle za twarda

+7% za twardało.O

no skoro obroty rosną a nie rusza to wygląda na to że sprzęgło nie łapie jeszcze

A pasek w ogóle maszł :mrgreen:

mam, i to w cale nie w takim złym stanie… mówię tu tyle się głowiłem i okazało się na koniec ze tuleja byla za długa… ale teraz oryginał… więc chyba trzeba szukać wytłumaczenia w wariatorze…:confused:

Mój rox też tak ruszał, chociaż dobry start będziesz mieć,
a potem już dobrze przyspieszaż

Ale ta tuleja z tego co się orientuję na start nie powinna mieć wpływu. Co najwyżej na v-max. Chyba, że o innej tulei mówimy…

Tuleja wariatora ma bardzo duże wpływy. Jeżeli jest krótsza, skuter ma muła z początku, później możliwie że osiągnie większą prędkość… jak jest dłuższa to właśnie duże obroty na starcie i moze trochę mniejszy v-max…

Kowal napisał:

Mój rox też tak ruszał, chociaż dobry start będziesz mieć,
a potem już dobrze przyspieszaż


dalej idzie fajnie jak na razie… więcej jak 50 nie jechałem… jeszcze trochę docierania… to ten cylinder max pochodzi 2tyś km i sypnie :confused: … ciągle takie obroty…