Pro Street Neos - New Ass xD str 21

Ja mam w swoim 75 ale mam gaźnik 14mm także dysza jest dobra ale musisz nawiercić kilka dziurek w filtrze spróbuj poregulować iglicą ja mam kilka dziurek ponawiercane i jest w miarę :slight_smile:

jak bede miał czas to calkiem odkrece filtr i zobacze jak chodzi i wtedy będzie wszystko wiadomo :lol:

Jak tam Neos ? Wyregulowałeś to w końcu? :stuck_out_tongue:

ELO Wszystkim :lol:
No coś z regulacją się poprawiło miałem straszne kłopoty z grulacją bo nie reagował nasrube mieszanki i obrotów wyczyściłem gaźnik i dałem tą dysze którą miałem przy cylku seryjnym i wyszło coś takiego :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jll_NwBvgPs[/youtube]
dobrze chodził wiec chciałem się przejechac wiec szypko złozyłem plastiki i się przyjechałem i stwierdziłem ze jest za małą dysza za lekie rolki i za twarde spręzynki sprzegła ale to się zrobia a oprucz tago to rakieta :lol:

Nono kurde jaki szprzet ;d. Wyregulujesz wszystko będzie latal prawie jak moja maszyna ( ktora aktualnie nie chodzi) :stuck_out_tongue:

nie no dzialasz karpiu … coraz lepiej wygląda neo’s … jak będziesz grzbał przy badzie to zrob go grozniejszego …

P.S nie jestes zly o filmik …??? i tak cie loffkam … ;**

Elo
No działam, staram się :stuck_out_tongue:
Więc mały upek :
Zakupiłem :
:arrow: Filtr paliwa
:arrow: Blokade dzwonu sprzegła za 5zł :stuck_out_tongue:


Jest to mocowanie rynny do ściany ale jako blokada bardzo dobrze się spisuje :lol: patrzac na cenę to super :lol:
:arrow: Oraz piekny i tani termometr :
http://www.allegro.pl/item573203629_termometr_cyfrowy_z_sonda_50_150c.html
Przerobie go tak aby się włanczał jak przekrece stacyjke oraz zrobie czujnik temperatury pod świece :lol:

Aktualnie neos wygląda tak :

Jest cały rozebrany ponieważ dopracowuje wszystkie szczegóły np. Bad look, elektryka :smiley:
Jak neos był złozony to zaczełem docieranie i zrobiłem 20km ale jeszcze brakuje regulacji oraz brakuje gazniczka większego :-/ ale czyc moc :mrgreen: :mrgreen: :lol:

To na tyle dzisaj KOMENTOWAC :stuck_out_tongue:

Blokada extra ja bym dospawał ddo tego wkręta jakąś dłuższą rurkę by zaparła się podłogę :slight_smile:

Ale ty widzę pomogłęś sobie srubką od przekładni :smiley: :smiley:

no się kombinuje :stuck_out_tongue:

nie ślizga się to ?? Zerżnę se od ciebie i tez taka zrobię :smiley:

karp, ty spryciarzu, bardzo dobrze :sunglasses:

wrona napisał:

nie ślizga się to ??


Ma to taką czarną gume antypoślizgową tto jak mocno się przykreci to się nie ślizga :-P

A jak kotś chce mieć takie to :
1 Niech kupi taka samą obejeme METALOWA na rure 100
2 i niech mi postawi piwko :-P

materialisto ty! :PP a masz jakis sposob na wariator ?

dobra masz browara niewiem czy bede takie cos robil ale masz :stuck_out_tongue:

karp, za bardzo wymagajacy ten 2 punkt :lol:

pns napisał:

masz jakis sposob na wariator ?


Wario blokuje kluczem nasadowym 32 potem zrobie fotkę :-P

karp, wes wyslij mi foto tego jak ty to robisz !!! :smiley:

a kto nauczył tego patentu karpia … oczywiscie ja … :mrgreen:

ale czego się nie robi dla kumpli … jeszcze lepszy patent na dzwon jest z łancuszkiem do odkrecania filtrow w autach …

da mi ktos fote tej blokady jak to blokuja na klucz 32 :smiley:

no nakladasz na ta korone klucz 32 i tyle … :smiley:

mumin_, aha juz wiem oco chodzi w tym ale jakby ktos dal fote tego to postawie browca :slight_smile: