Pro Street Neos - New Ass xD str 21

Nie dali długopisa, bo było napisane że mają tylko 500 sztuk. Daj fotę naklejki.

karpiu ty powinieneś mieć go już złożone i odpalone :smiley:

o morde jak te 500 sztuk roszeło się tak szybko to ja nie mogę ,niezłą kase tam trzepią , a poza tym liczyłem ze dostane długopis (paczka w domu a mnie tam jeszcze nie ma) a tu dupa:(

znajac szczescie karpia to założy go i cos się rozpierdoli … xD

fajny cyl mysle ,ze trochę polatasz na tym cylku bo MF robi calkiem dobre części …

siwy_fact napisał:

karpiu ty powinieneś mieć go już złożone i odpalone


Już mam :mrgreen:
Więc tak dziśaj o godzinie około 10 przygotowałem się ubrałem :-P pomodliłem i zaczełem z kumplem składac skuta :lol:
Wypłukalismy skrzynie korbowodową :lol: ,a puźniej założylismy cylinder :lol:
Photos :







Po złożeniu wszystkiego do kupy neos został odpalnodny i około godziny 14 moje oczko w głowie odżyło na nowo tym razem jako 70 :lol:

Oto film :-P :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lhMziXowFWQ[/youtube]

Wiem na razie chodzi hujowo muszę poregulowac troszkę i będzie dobrze :lol:
Komentowac :!: :!: :!:

Ty kutasię nie zaprosiles mnie … ;D

normalnie nie wierze ,że chodzi …

na koło się wkreca …??? :mrgreen:

O_o widzę ze zlozyles neoska :PP :slight_smile: teraz pilnuj silnika :smiley: bo rekord ci moze zakosic minarelli :smiley:

Co za leń :stuck_out_tongue: Nie wyczyściłeś nawet silnika, nie zdjąłeś wydechu :stuck_out_tongue: Ale wypas :smiley:

Karpiu zacytuje kogoś z filmiku!! "Jesteście zajebiści "

Kiedy pierwsza jazda i filmik z jazdy??

mumin_ napisał:

na koło się wkreca ..???


Pewnie wejdzie bez problemu ale jest śnieg i nie bede sprawdzał :-P

ReKoRd napisał:

teraz pilnuj silnika


Przecież ja go na dobranoc całuje to wiec mi nie ucieknie :-P

siwy_fact napisał:

"Jesteście super-ekstraści "


Jo i był tekct że jesteśmy zajebiści a to wszystko z radości ze neos chodzi :-P

siwy_fact napisał:

Kiedy pierwsza jazda i filmik z jazdy??


Jak wyreguluje napend i gaźnik :lol:

No karpiu teraz to zaszalałes z tym cylkiem. Ja myslalem ze skladales go z wielkim muminem ale jednak niee i chwała Ci za to :smiley: :stuck_out_tongue: No jestem tylko ciekaw jak dlugo wytrzyma ten cylinder. Tak jak juz powiedziales OOOONNN Zyje :smiley:

no karpik zaszalałeś :stuck_out_tongue:
teraz to lekko pójdzie na koło :smiley:

no nie wiadomo jak będzie mu szedł na kółko wszystko zalezy od regulacji :PP

A dopiero zaunwazylem ze ta czerwien na kapie jest ładniejsza niz kilka stron wczesniej :PP

No karpiu jeszcze parę cześć i będzie full sport :stuck_out_tongue: Jak będzie ciepło to docieraj i pokaz jak to chodzi :stuck_out_tongue:

i jak tam karpiowy …??? jezdziles juz …??

a ja tez mam nowego part’sa tzn … linke od gazu … :lol: :mrgreen:

mumin_ napisał:

jezdziles juz ..??


Jeszcze nie bede regulował i docierał jak się cieplutko zrobi :-P

W najbliszych planach mam zakupienie termometru i dopasowanie go do plastiku dzięki żywicy i szpahli :lol: a po tym poprawki lakiernicze :lol:

[ Dodano: 15-02-2009, 14:02 ]
Dosdam jeszcze jeden filmik :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WU9bHgzoEbw[/youtube]
Niekórzy mówią ze jest za mała a inni ze za duża dysza co wy o tym sądzice proszę o wypowiedzi :mrgreen: a ja wiem że muse kupić zestaw dysz do regulacji :lol:

zobacz swiece teraz jak bezdie czerwona to za mala a jak mocno czarna to za duza

Kolor świecy mu i tak nic nie da bo sprawdza się go po ok 100km a nie po 5 minutach chodzenia silnika na wolnych obrotach :stuck_out_tongue:

ja tam na oko dysze wsadzałem i trafiłem za 1 razem jeśli chodzi o kolor i chodzenie silnika :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 15-02-2009, 20:11 ]

karp napisał:

Niekórzy mówią ze jest za mała a inni ze za duża dysza co wy o tym sądzice proszę o wypowiedzi :mrgreen: a ja wiem że muse kupić zestaw dysz do regulacji :lol:



A moze byś napisał jaką masz aktualnie bo chyba nie napisałeś :stuck_out_tongue:

a soki mam dysze 78 a gaźnik seria [ 12mm] ale na seri pracował na tej dysze dobrze :lol:

SiWy napisał:

Kolor świecy mu i tak nic nie da bo sprawdza się go po ok 100km a nie po 5 minutach chodzenia silnika na wolnych obrotach


Zgadzam się a ja chem na razie na docieranie wyregulować a puźniej tak bardzo dokładnie :stuck_out_tongue: