Powitalnia

Nie mam władzy tworzenia Powitalni
więc pozostaje mi tylko apelować o stworzenie jej

z takim o to regulaminem

Napisz coś o sobie , z kad jesteś ile masz lat itp

Powiedz czym jeździsz , pokaż zdjęcia , twojego skuta możesz coś o nim krótko napisać

Jeżeli masz dziewczynę i się jej nie wstydzisz, pokaż ją nam

Dlaczego zdecydowałeś się akurat na ten a nie inny skut / moto

NIE PISZ W CUDZEJ POWITALNI pisać w niej mogą tylko customerzy i wyżej



A dla nas

, w powitalni pisać mogą tylko =customerzy i wyżej

Simon powiedział że świeżacy od razu mogą pisać , myślę że jednak warto dla Świeżaków nie przeszłych przez powitalnie zablokować dostęp do pisania , ale traktujemy wszystkich bardzo łagodnie bo jak powiedział simon to my chcemy żeby do nas przychodzili

warn za pisanie w powitalni dla każdego kto nie ma rangi customer i wyżej a gdy świeżak napisze w cudzej powitalni grzecznie go tylko upominamy , chyba że sytuacja się powtórzy , do warn



jak se cos przypomnę to dopiszę

a i myśle żeby zrobić tak żeby mody mogły wpuszczać ale nie na własną ręke tylko się dogadujemy , znaczy na początku i tak będziemy wpuszczać prawie każdego to potem będziemy się zastanawiać

wrona napisał:

Jeżeli masz dziewczynę i się jej nie wstydzisz, pokaż ją nam


wrona cholera ... odsyłam Cię na redtube.com ! To jest chory pomysł !

wrona napisał:

, w powitalni pisać mogą tylko =customerzy i wyżej


A jeśli ktoś zna kolege który chce dołączyć i chce go polecić a nie ma rangi customera to co ? Niech wszyscy tam piszą
Więc ja zostaje przy tym co pisałem już wcześniej w temacie Simona:
Zrobić grupę o nazwie jakiejśtam która będzie mogła pisać tylko w powitalni, a inne działy tylko przeglądać...
Później stworzy temat z:

Imię:
Wiek:
Miejsce zamieszkania:
Motocykl obecny (krótki opis i parę fotek):
Motocykle które miał wcześniej:
Zainteresowania:
Słowo od siebie(nieobowiązkowe):

RudY napisał:

odsyłam Cię na redtube.com



ale tam są brzydkie angielskie pasztety .. a ja chce popatrzeć na ładne polskie koleżanki

RudY napisał:

A jeśli ktoś zna kolege który chce dołączyć



na chuj świeżak ma polecać świeżaka , a poza tym , jak ktoś tam powiedzmy o randze tuner czy jakos tak się wypowie, mówiąc że zna typa itp ogarnięty itd , to nie ma problemu ... ale ogólnego dostępu mieć nie będą

wrona napisał:

a ja chce popatrzeć na ładne polskie koleżanki


No to na NK.pl

Panikujesz ... jak dla mnie wszyscy już zaakceptowani mogą mieć prawo do pisania ...

Może lepiej jak już zrobić rangę, z którą można pisać tylko w powitalni, a po 1 poście zmieniała by się na kolejną, z którą można by już pisać wszędzie? To by było sprawniejsze, bo takie przepuszczanie przez modów bardzo by zniechęcało potencjalnych userów…

No najlepiej będzie tak jak jacob napisal, ziomek napisze w powitalni i automatycznie ma wjazd a jak cos to ban i niech się wali :lol:

Na forum klubu moto takiego kolezenskiego do ktorego naleze jest to rozwiazane tak ze “gosc” widzi tylko dzial regulamin i powitalnia i dopiero po zarejestrowaniu się i napisaniu czegos o sobie w powitalnie jest akceptowany i widzi reszte. tam robi to admin ale tam nei ma takiego ruchu :stuck_out_tongue:
tutaj by moglo to byc tak samo zrobione tylko ze bez akceptacji :wink:

Czy ja wiem … to by pisali byle co, żeby tylko mieć dostęp do reszty :confused:

A niby co ambitnego mają pisać w powitalniż

KruczeK napisał:

widzi tylko dzial regulamin i powitalnia



ale simon specjalnie odblokował całe forum żeby łatwiej było nas znaleźć w szukajce google

No to na NK.pl



ale tak 75% to solarki , robiące foty z poziomu gały .. 5% to przerośnięte paniusię a reszta tylko jest fajna ..

a poza tym nie ede musiał przebierać jak tu wrzucą jakieś fajne foto .. myślę że jednak osobne działy i akceptacja przez modów to najlepsze rozwiązanie .. ale jeżeli większości się to nie widzi to trudno .. :) będzie tak jak większość chce ;p

Tu nie chodzi o to, czy widzi, tylko w obecnej chwili musi być coś, co nie będzie zniechęcać potencjalnych userów, chociażby dodatkowym czasem oczekiwania. Stąd podtrzymuję moją propozycję :smiley:

zresztą róbta co chceta to nie moje forum , jak będzie tak będzie , ja się tylko do tego przystosuje , swoją propozycje dałem i wykłócać się nie zamierzam a czy pasuje to wam czy nie to sami wiecie

wrona jak stara baba … przecież chodzi o to, żeby tak te propozycje połączyć, żeby wyszło jak najlepiej ! Po to jest forum, zeby dyskucić

O proszę, właśnie rejestruję się na forum Audi i jest dokładnie tak jak mówiłem:

“Jako nowy użytkownik (0 postów) możesz przeglądać wszystkie działy, ale nie masz możliwości odpowiadania ani zadawania pytań.Musisz najpierw spełnić 2 punkt regulaminu (czyli się przywitać).

W dziale: Audi A4 Klub Polska > Forum Główne > Newbie kliknij przycisk “Nowy Wątek” znajdujący się w prawym górnym rogu.

Proszę również uzupełnić profil, pozwala to na lepszą pomoc, którą możesz od nas uzyskać.”


2. Każdy nowy użytkownik po zarejestrowaniu jest zobowiązany do przedstawienia się na forum. Treść takiego posta powinna zawierać kilka podstawowych informacji: jak masz na imię, skąd jesteś, jakie autko posiadasz itp. Należy to zrobić w dziale „Newbie”. Przyjęty został szablon tematu wątku, w którym się przedstawiasz – najpierw podajesz miasto, a potem dodajesz tekst powitania: np.: [Kraków] Witam wszystkich."

Czyli automatycznie :smiley: i sprawdza im się to najwyraźniej…

Kruczek,


Zrob proszę powitalnie.

Prosilbym rowniez o to aby kazdy wypisal podzial na dzialy na forum jaki by widzial.

a jaki regulamin tam zastosować ?
dostęp ogólny czy jaki ?

Simon napisał:

podzial na dzialy na forum jaki by widzial.



tzn??

Hmm mam wrażenie, że Simon już coraz mniej się tym interesuje znowu :stuck_out_tongue:

Nawet nie potrafimy się dogadać co ma być i jak ma być zbudowana powitalnia, a już KruczeK ma ją zrobić :stuck_out_tongue:

zobaczył ze taka zgraja dzieciaków to se odpuścił :smiley:

KruczeK napisał:

a jaki regulamin tam zastosować ?
dostęp ogólny czy jaki ?



Co do regulaminu to niech tam będzie ogolny forumowy.