Powitalnia

Simon,

wciąż nie odpowiedziałeś na moje pytnie

RudY napisał:

Hmm mam wrażenie, że Simon już coraz mniej się tym interesuje znowu :p




Znowu to mnie wkurwia takie zachowanie. Koledzy drodzy jednoslad.pl to moje dziecko. Nie odpuszcze sobie go. Wlasnie w tej chwili czekamy na nowe logo i na grafike. Jak to powstanie to dojdzie do naszej ekipy kolega motocyklista. Poza tym będziemy teraz mocno dzialac. Jakbyscie zauwazyli laskawie to juz się cos dzieje na stronie glownej. Forum jest na waszej glowie. Po to jestescie modami. Co do glownej ja się tym zajmuje teraz. Poniewaz mam rodzine zona dziecko wiec nie siędze tak jak Wy caly czas na forum. Mam prace swoje zycie prywatne. Jestem lekarzem, prowadze wyklady wiec naprawde mam co robic. Jednoslad.pl nie zostanie juz bez mojej opieki. Postawilem sobie za priorytet aby go odbudowac. Wiec kurwa nie pierdolic mi tutaj o moim chceniu lub niechceniu?? Mam to zrobić samą? Powitalnie?? No kurwa chlopaki trochę inicjatywy w koncu za to Was cenie.

wrona napisał:

Simon napisał:

podzial na dzialy na forum jaki by widzial.



tzn??




Chodzi mi o to aby kazdy z Was zaproponowal jakie dzialy tzn jaki nowy podzial widzialby na forum. Chcialbym pozanac Wasze zdanie i wyciagnac z tego wnioski.

wrona napisał:

zobaczył ze taka zgraja dzieciaków to se odpuścił :D



Dzieki tym dzieciakom jednoslad.pl byl czyms wielkim.

Simon napisał:

Dzieki tym dzieciakom jednoslad.pl byl czyms wielkim.


wronie chodziło o nas teraz :P Nie co było kiedyś :P

Co do czasu i życia prywatnego ... po prostu myślałem, że teraz zajmujesz się bardziej tą stroną o ATV o której pisałeś gdzie indziej i już mnie to wkurzało powoli no ale w takim wypadku to sorry jeśli tak bardzo Cię to uraziło ;)

Kruczek mam dla ciebie dobrą propozycję :slight_smile: zrób powitalnie , jaką zrobisz taka będzie dobra potem będziemy wymyślać co w niej poprawić a ty się tym zajmiesz ;p

a co do podziału to ja widzę to tak … wszystko zostaje jak jest tylko wywalić temat stunt i zrobić cały dział o tej nazwie i tematy pod tytułem stunt foty stunf filmy , oraz ogólne , i w ogólnym będą rożnego rodzaju poradniki np jak zrobić stelaż i każdy będzie wrzucał fot swojego stelmana z dokładnie pokazanego jak jak zamontowany i ogólnie tematy dotyczące stuntu a nie nadające się do fot czy filmików , i każdy będzie mógł założyć swoj temat z fotami czy fimikami (w przystosowanych do tego tematach)

aa i jescze jedno w dziale stunt zrobić temat “wasze stunt psy” i tam będą szły takie kible jak mój czy siwego a ładniejsze projekty do “wasze maszyny” i połaczyć worklog z maszynami i w ogóle wywalić podział na marki

Kruczek zrób powitalnie “Beta” żebyśmy tylko my ją widzieli, dopracuje się wszystko i się ją ‘‘odsłoni’’ dla pozostałych

Wrona to chujowy pomysl, to jest forum jedloslad.pl a nie scooter-stunt i tak nikt tu mało kto daje jakieś foty ze stuntu itp. Do tego obraziłeś moj skuter :evil: Moze jest stunt psem ale jest bardzo zadbany i ladny :smiley:

Ja podział forum widzę tak:

Organizacja - czyli kategoria forum a w niej:
-powitalnia
-regulamin - dział w którym by był regulamin forum razem z regulaminami poszczególnych działów
-sprawy organizacyjne
-forum moderatorów

Ogólne - następna kategoria a w niej działy:
- ogólny - na temat motocykli i skuterów
- stunt
- to czy tamto - jaki wybrać motor itp
- to czy tamto - na temat ubrań motocyklowych
- nonsens
- śmiećtnik


Motorowery, skutery, maxi skutery:

-tuning optyczny
-tuning mechaniczny
-serwis
-maszyny użytkowników
-projekty/ worklog

Motocykle:

-tuning optyczny
-tuning mechaniczny
-serwis
-maszyny użytkowników
-projekty/ worklog

no i dalej tak jak jest teraz

SiWy napisał:

Wrona to chujowy pomysl, to jest forum jedloslad.pl a nie scooter-stunt



w sumie racja niech zostanie jak jest
poza tym Florentyna jest brzydka bo ma grube nogi i dziwnie się patrzy

Ja bym proponował rodzielić serwis jeszcze, jak się wejdzie w niego to takie subfora czy jak to się zwie
Układ paliwowy - komuś nie dochodzi paliwo do gaźnika, albo skuter nie odpala
Układ hamulcowy - Zapowietrzające się hamulce, słabe hamowanie itd
Układ napędowy - problemy z jakimiś paskami, sprzęgłem, dzwonem, wariatorem itd
Elektryka - żarowka komuś nie świeci, nie ma iskry
Blokady - to pytania o blokady, zdejmowanie itd
Zawieszenie - wymiana uszczelniaczy, oleju, przedłużki amortyzatorów
Pozostałe - reszta co nie pasuje do pozostałych, problemy z rozrządem w 4t czy coś.
Można dodać jeszcze poddział “silnik” a w nim by było gadane o tym, że komuś się zatarł, jakiego tłoka ma kupić, coś z wydechem nie tak itd.

Myślę, że to by był dobry pomysł bo terach wchodząc do serwisu jest w cholere tematów i nie wiadomo co do czego a tako było by to tak ładnie uporządkowane.

forum ma być jak najprostsze do połapania się a nie jakieś kombinacje , cochwila będzie trzeba przerzucac bo jakiś frajer będzie mylił tematy , i np da do zawieszenia przedni zacisk bo jest przy montowany do lag , naprawdę są tacy ludzie…

wrona - potwierdzam, że ze stuntem głupi pomysł :stuck_out_tongue: Pisze tam ktoś raz na rok a jeszcze by osobny dział był :stuck_out_tongue:

Co do podziału to chyba Siwy pokazał taki o jakim ja mówiłem już pół roku temu z tymi ogólnymi nie chce mi się nawet sprawdzać dokładnie