poster50

skuterek55 napisał:

Sami montujecie radia i większa liczba osób jezdzi na chinolach ale potraficie tylko krytykować,mi się podobało i sobie kupiłem


po 1. na całym forum może będzie najwyżej kilka skuterów z radiem
po 2. może nie większość , prędzej połowa na chinolach jeździ, przy czym użytkownicy bardziej aktywni na forum zazwyczaj mają markowe sprzęty ;p
po 3. założyłeś ten temat żeby zbierać tylko pochlebne opinie i 0 krytykiż
wszystkie posty miały wyglądać tak: -Ohh ale słitasny skuter 10/10
-ja też chce taki super 11.11
itdł To normalne że tak nie będzie i krytyka zawsze jest więc się nie rzucaj tak o to że się paru osobom nie podoba, każdy ma inny gust i już. :roll:

skuterek55 napisał:

większa liczba osób jezdzi na chinolach ale potraficie tylko krytykować


czyli wg. Ciebie osoby posiadające chinole nie mają prawa głosu i są gnojone?
nie, bo nie o to tu chodzi, żeby kogoś wychwalić i "ohhh, ahhh, super, sł!t 15/10" tylko żeby wyrazić swoją opinie.
nie każdy musi się od razu spuszczać na Twój skuter, bo ma telewizorek i radio.
właśnie takie są realia tego forum ;-)

Ja to świetnie rozumieć że nie po to jest te forum żeby wychwalać każde g… ale i też że by się naśmiećwać. Ja to kupiłem i ja będe tym jezdził

a prowadzi się to normalnie jak zwykły skuter ?

bugi napisał:

a prowadzi się to normalnie jak zwykły skuter ?



a co... jak ciężarówkę?? :-D

Squt fajny ale ja bym se takiego nie kupił :-P
Wydaje mi się ze jest taki mułowaty i wielki :lol:
Ze już nie wspomnę o mocnym pochyleniu na zakręcie :mrgreen:

Apropo - ile to cos kosztuje?? Tak z wrodzonej ciekawości się pytam. :roll:

Ok i ja się wypowiem. Jak lubi ogladac tv podczas jazdy jego sprawan ihuja mu nie zabronicie. Ale widac po tym jak pisze ze motor to dla niego jedynie srodek transportu a nie pasja i sposob zycia. Ale to nie wazne to forum dla wszystkich ;/

Ja bym chcial takiego postera na stunty :wink: jebiesz stopala leciesz przez kiere po dachu się przeturlasz i na 2 kola wstajesz.

Ogolnie nie podoba mi się i mam prawo do takiego zdania. Nie i chuj nie podchodzi mi. Tu chodzi o predkosc. wiatr we wlosach. i odmrozone konczyny a nie ogrzewanie szybki huje muje dzikie weze. Jak tak to sobie kup malucha i na jeden huj wyjdzie

[ Dodano: 25-01-2010, 18:05 ]
krzysiek508, kolo 4-5 chyba nowy xD :PP juz za ta kase wolalbym roxa od kowala kupić xD

Danielson ja tego za free bym nie chciał. No dobra za free to bym wzioł :lol:

Ale masz rację za 5 koła to można by kupić np za 2 koła na bws czy :sunglasses: neos :sunglasses: i zrobić full sporta.

2 koła to chodzi o 2000zł a nie o dwa koła np. samochodowe :mrgreen:

Edit : skuterek55 - w moim temacie o :sunglasses: neosię :sunglasses: borek tez pisał ze mój skut jes ch**owy a mimo to się nie bulwersowałem się na niego bo to jego opinia jest :wink:

a ja ci powiem (kontrowersyjny komentarz) że jesteś jebnięty , zadzwoń do nas ze szpitala :smiley: bo życzę powodzenia prowadzić i oglądać TV

Oto komentarz w…

lol chyba ze chcesz oglądać tylko na światłach :shock:

swoją drogą PO CHO.LERÊ CI TE TV . sa ludzie i są idjoci ci montują telewizory w skuterach. :lol:

audio to rozumiem ale TV ??

dziwny koles jestes :roll:

skuterek55 napisał:

Oto komentarz w........




hah, riposta :P

[ Dodano: 26-01-2010, 20:26 ]
krzysiek nie szarżuj ;) nie obrażajcie go ;)

[ Dodano: 26-01-2010, 20:27 ]
tu chodzi o wyrażenie opinii, a nie o barwną ocenę usera ;)

No właśnie … zejdźcie z niego …
Ma se TV to se będzie miał TV …
Ukraną mu to nie będzie miał TV
Będzie w szpitalu przez TV to będzie w szpitalu przez TV … tyle :stuck_out_tongue:

Ma to ma jego sprawa , ja widzę tutaj plusy. Weźmieć laskę ,stanie sobie z nią gdzieś, puści jej tytanica i już będzie jego :smiley: ha na to nie wpadliście ^^

Przecież pisałem że telewizje to tylko na postoju a radio to podczas jazdy ,więc co w tym złego

a będzie słychać to radio podczas jazdy?

wiktor24 napisał:

a będzie słychać to radio podczas jazdy?

Nie :lol: :lol:

Ty właśnie ‘skuterek’ powiedz mi …
Jak się jedzie tak na maxie … to są szumy mocne czy coś ?

Mam podłączone słuchawki i bez szumu ,chyba że podłącze głośniki

i jeździsz słuchając muzyki w słuchawkach? :shock:
pozdro…

ściepa na trumne?

człowieku przecież nie słyszałbyś jakby ktoś na Ciebie zatrąbił czy np. karetka by Cie je.bnęła… :573: