poster50

skuterek55 napisał:

.poco montować silnik 180 jak można tuningować mniejsze koszta



Życzę powodzenia w tuningu silnika 139QMB

skuterek55 napisał:

ładnie leci nawet w 2 osoby


ile to lecię

skuterek55 napisał:

1.poco montować silnik 180 jak można tuningować mniejsze koszta


Może i mniejsze koszta ale efekt mizerny ...
Jeśli niby wrzuciłeś ten zestaw tuningowy - ile Ci teraz leci licznikowe ? Bo watpię, że sprawdzałeś realne :)

na moje jak ładnie leci to ok 90-100 km/h
ale to przy takiej masię to max 60 (ew. trochę więcej bo przecież tun :smiley: )

PS. 300 Post, new grupa :stuck_out_tongue:

Dla mnie wystarczy że leci 80

wiem że mi nie uwierzysz, ale to nie jest zbyt realne :wink:
no chyba że masz tam full sporta przynajmniej :->
a daj listę części tuningowych

Licznikowe będzie te 80 … a realne z 60 :slight_smile:

niech będzie i realne 60 mi nie zależy na prędkości nigdzie się nie spieszę i nie ścigam

skuterek55 napisał:

mi nie zależy na prędkości nigdzie się nie spieszę


A to nowość ;] Szerokości i słabych wiatrów ;]

Zamontowałem mini telewizor 5 cal z radiem tanio i tak wygląda kufer po złożeniu daszka

Na chuj ci TV w “skuterze”?

Dla bajeru :stuck_out_tongue:

i za każdym razem zabierać ze sobą bo ktoś zaj*bie :roll:

W trasie

Szczerze skuterek55? Trasę ustawia się tak, by była ciekawa i ew słucha się muzyki. Jak się autobusem jedzie, to można sobie TV oglądać. Taka jazda jednośladem z TV traci sens…

Bez obrazy ale młody jesteś i tobie się wydaje że jak siądziesz i jedziesz to wszystko ,w czasie jazdy też należy się odrobina przyjemności mam namyśli muzyki .A że kupiłem taki sprzęt to nie znaczy że oglądam telewizje w czasie jazdy

Nie zrozumiałeś go, jemu chodziło o to że podczas wypadów nie ogląda się tv bo są ciekawsze zajęcia ze znajomymi (bo sami na dłuższe jazdy się raczej nie wybieramy).

Moze Tobie się to podoba ale ja jakos nie widzę siebie w czymś takim, Ciekawi mnie to jak tym się jedzie pewnie wiatr zawieje i znosi na bok xD bo miałem kiedys chinola takiego wiekszego to w nim jak wiatr zawiał to trzeba bylo trzymac kiere mocno a co mowic w czyms takim :wink: ogólnie to moim zdaniem dla 50-60 latka skuter do jazdy do kosciola i do sklepu nic więcej

Kowal prawie trafił :wink: Chodziło mi o to STARY, iż w jeździe na jednośladzie chodzi o to podczas krótkich, czy długich wypadów, w grupie, czy solo, że czerpie się przyjemność z jazdy, a nie zajmuje się go jakimiś głupotami typu konsola, jaką kupiłeś. Sorry za zdanie aż tak wielokrotnie złożone, ale inaczej nie potrafiłem tego wyrazić :stuck_out_tongue:

Sami montujecie radia i większa liczba osób jezdzi na chinolach ale potraficie tylko krytykować,mi się podobało i sobie kupiłem