Polerka? Zrób To Sam!

w sumie to nie wiem :slight_smile: zalezy w jakim stanie
jak cos to pisz na gg

siemka mam takie pytanie bo zakupiłem dremel i zbytnio nie wiem jak polerowac jaki papier wybrać i czy trzeba poprawiac po dremlu. jak wy polerujecie ?

ja tez mam multiszlifierke ,papier wybierasz taki jak podane w opisie, możesz srobować kamieniem ale nie wiem czy to wypali, ja bede tez prubował robic polerke (rantów) multiszlifireką i zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;p

janica94
to takie złotawe to nie żadna rdza tylko miećdź !!!
Naprawdę jak nie macie pojęcia o sprawie to nie piszcie ze to rdza.
Pns a co ty chcesz tym dremlem polerować?

haha dremelem nei wypolerujesz…ja dremela używałem tylko do oszlifowania z grubsza rantu felgi zeby ręcznie nie używać papieru np 150 a tak to wszystko ręcznie

juz nic dremlem niechce bo mi się zepsul ;/

Kłos może to dla ciebie dziwne ale ja dremlem wypolerowałem nie jedną rzecz na lusterko

a jakich papierow uzywales na dremlu ?

Dremalem możesz jedynie zjechać jakieś zadziory potem jedziesz ręcznie papierami lub dremalem ale to już trzeba umieć zęby nie porobić cieni . I na końcu użyć znowu dremela z filcem polerski i pasta polerska do uzyskania odpowiedniego połysku :slight_smile:

HaVaNa TuninG, niepotrzebnie mi to piszesz:p
1. zepsolem dremel
2. skonczylem polerke

zal mi kłosa robi nie wiadomo jaka tajemnice z tego co uzywa i się chwali tylko ;S
mysli chop ze kazdy mu będzie tutaj robil konkurencje pff. . .

a dremelem da się wypolerowac tylko trzeba mieć trochę umiejętności :stuck_out_tongue:

Postanowiłem zrobić polerkę i rozpoczełem wiertarką ale wszędzie nie dojdę. A próbowałem ręcznie ale można się zamęczyć przy tym, bardzo twardo siedzi lakier. Czym sobie pomóc ?

Tutaj foty

kup sobie taki preparat w sprayu BOLL on usuwa lakier

Albo Zmywacz DC lub Scansol ;]

powiedzcie mi jak naprosciej polerke zrobić ? a w sumie nie prosciej tylko taniej ? Trzeba te wszystkie papiery i pasty kupywac jak w pierwszym poscie ?

papiery wodne 320-400-800-1200/1500-2500 :smiley: + pasta

Najtaniej ?

zależy jak tanio albo kupujesz scansol

albo pierdolisz się z papierami

jak by nie było zaczynasz od 600 i po dokładnym spolerowaniu zwiększasz gramature o 200 tj 800 i tak ąz dojdziesz do 2000 i na końcu , polecam potraktowac to tak zwanym kamieniem bądź pastą polerską do chromów i nikli , pokrywa (moja od boba) była dosc z masakrowana i efet taki mega zajebisty ni jest ale prubowałem polerować inne rzeczy to wychodzi elegandzkie lustereczko niczym chrom

jakie pasty polecacie ? do polerek ?

czyli tylko papierami ściernymi mogę ? a 320 to usune lakier bo nie znam się ? a i chcial bym to na wydechu zrobić wiadome sa miejsca z trudnym dostępem jak tam dotrzec i usunac farbe i dalsza czesc polerki zrobić ?

Scansolem ! i czymś plastikowym ździerasz :smiley: później 320 do gołego aluminium dajesz