Polerka? Zrób To Sam!

Wiertarka i jazda :stuck_out_tongue:

jak się lakierem pomaluje to pociemnieje troszkę

Wczoraj zacząłem polerkę pokrywy przekładni, strasznie to pracochłonne.

Ja jużrobię kilka dni, ale teraz mam nauki po uszy, to dokonczę po olimpiadzie, z tego co na razie zrobiłem macie tutaj zdjęcia: http://www.bikepics.com/members/kdekarz123/thunder/
Może ktoś mi coś doradzi, a moze spyta o radę xD

Hmmm trochę kiepsko sporo rys. No ale jak mowisz ze nie skonczona to moze byc ciekawa jak to skonczysz. Bedziesz to małowal bezbarwnym?? Na jakim papierze skonczylesą

Naprawde nie za heja ta polerka, jeszcze trochę ci zostało do polerowania.

hehe nie trochę tylko sporo. A sluchajcie czy taki dremel jak maja jubilerzy nadalby się??? Bo wujo jubiler i zmienial ostatnio a stary lezy to moze bym go pouzywal :smiley:

Możesz sprubować ale wydaje mi się że będzie za słaby

Co do mojej polerki to zdzieranie lakieru 320 nie jest jeszcze skończone :stuck_out_tongue: Mało czasu teraz mam…

http://bikepics.com/members/klos5/p1/
macie moze nie przekładnia ale polerka wszystko ręcznie od papierów 400 do 2000 potem włókno scierne ja to tak nazywam :lol: pasta tiempo i na koniec moja magiczna pasta :smiley:

U kłasa polerka ładnie wyszła. Telefon też polerowałeś??

ej a dlaczego jak ja zacząłem polerować takie blachy od tłumika bo pordzewiały trochę to zaczęły się robić takie rude takie jak ma kolor miećdź na razie tylko trochę je przetarłem papierkiem i dodam że wcześniej były chromowane

bo nie są z nierdzewki tylko ze stali a stal rdzewieje.

nie no ja wiem ale jak papierem to ścieram to rdza się ściera ale ten metal robi się taki rudy

Marian napisał:

U kłasa polerka ładnie wyszła. Telefon też polerowałeś??




tak telefon polerowałem i sam się zdziwilem ze tak ładnie wyszło

Fajnie ten telefonik ci wyszedł, z moim telefonie aluminium jest w dobrym stanie i nie potrzeba polerować

kłos, a co to za magiczna pasta jak nie możesz tu to napisz mi na pw

Podczepiam się do prośby, też z chęcią poznał bym nazwę owego magicznego preparatu.
pozdrawiam

Marian napisał:

Fajnie ten telefonik ci wyszedł, z moim telefonie aluminium jest w dobrym stanie i nie potrzeba polerować



tu nie chodzi o to czy jest w dobrym stanie...ważne żeby miało efekt listra :D

a co do pasty... nieważne :D:D
albo przytocze wam moj opis z grona:
"...tajną " pastą polerską" której używam jest smalec, moim jednakże skromnym zdaniem najbardziej się do tego nadaje. Przetestowałem wiele past tempo po 8zł ale to nie ten sam efekt. Smalec poleruje a za razem zabezpiecza aluminium a także inne metale oraz szyny kolejowe"

:lol:
zarobilem na polerkach kilka zł wiedz po co miałbym zdradzać co to za pasta :P

kłos napisał:

zarobilem na polerkach kilka zł wiedz po co miałbym zdradzać co to za pasta :P



no tak ale po co robic z tego wielka tajemnice??? Jak komus się chce to zrobi sam sobie polerke jak nie to oddaje komus kto robi takie rzezczy. A ile bierzesz za kape np??