Piszcie kto jest z Lubelskiego!

no to ja się pisze tylko powiedzcie gdzie to dokladnie jest.

O 16-17 pod olimpem w piątek może być ten albo następny ^-^

ten piątek ?? chyba za wczesnie nie zorganizujemy się tak szybko, bo na razie to kto chetny ?? , jbc to w ten piątek jest otwarcie mostu w Puławach od 13:00 ale ja radze przyjechac o 15:00 bo do 15:00 bedę msze i takie tam uroczyste rzeczy a po 15:00 zacznie się festyn itp. Zapraszam:)

[ Dodano: 2008-07-10, 23:59 ]
poprawka o 14:00 jest uroczyste otwarcie:) ZApraszam

Elo!! W sobote jedziemy nad Zagłębocze!! Pisać na nr gg 1922657 kto jest chętny skąd jest i ile osób weźmie. Zjedziemy się gdzieś i pojedziemy nad jeziorko:]

Elo przegapiłem jeden zlot bo jeszcze nie byłem na tym forum morze jeszcze tak jeden co powiedzieli byście na 16 sierpnia nad firlejem :?: :!:

czemu nie?;d tylko trzeba pozbierać osoby a nie tak jak ostatnio…

Ja z 6 morze 10 bym zebrać tak żeby nas było na biedł z 30 :smiley:

Ile km masz do firleja i koło jakiej większej miejscowości mieszkasz Ja bym wziął tak około 5 osób.

Ja mieszkam koło łukowa a do firleja mam z 40km

[ Dodano: 2008-08-08, 19:25 ]
To jak spotykamy się 16 :sunglasses:

Jak ktoś chce to jutro najprawdopodobniej jedziemy nad firlej , więc Ci co mają naprawde blisko mogę się zabrać.

Czesc wszystkim ;D no można by bylo się w wakacje spotkac :slight_smile:
ja jestem z okolic Lublina :wink:

pisaliscie, ze tez dziewczyny jeśli sa, a wiec proponuje jakis zlot lubelskiego :slight_smile:

;)) Można by coś zorganizowac :slight_smile: dajcie propozycje jakieś :stuck_out_tongue:

Najlepiej dawajcie wszyscy do Lubartowa :wink: tylko trzeba umówić jakąś datę … najlepiej w weekend lub już jakoś pod koniec roku szkolnego

Taa do lubartowa bo masz blizej ? :stuck_out_tongue: cwaniakow nie brakuje xD ja tam wole w Lbn :]

ta … ja mam do Lubartowa 20/22 km … a ty z Lublina pewnie też może z 3 kilosy więcej więc wiesz … nie będę jechał do Lublina 50 km , chodź prędzej czy później i tak się wybiorę ale to już w wakacje.

Zlot to zlot jedziesz gdzieś się spotkać a nie że ktoś do ciebie przyjedzie , każdy musi jakiś odcinek przejechać … z tego co wiem to Podly z Lubartowa nazbierał by z 10 osób i my z Ostrowa z 5 na pewno i już by było elegancko :wink:

PS. już raz z kumplem na jednym chinolu byliśmy w LBN :smiley: , jechaliśmy równo godzinę :smiley: teraz to było by już co innego no ale mimo wszystko wole na początek Lubartów

No to w Lubartowie 9 Maja na tej imprezce w klasztorze kapucynów, chyba że jakiś inny termin wolicie ;>

Veis napisał:

No to w Lubartowie 9 Maja na tej imprezce w klasztorze kapucynów, chyba że jakiś inny termin wolicie ;>



no my się tam z kumplami właśnie wybieramy ;) chyba że im się odechcę to sam raczej nie będę jechał :]

Ja bym wolal cos kolo 16 bo wtedy sa wyscigi skuterów na torze w lbn

16 też pojade …
A ty Dawid czemu za lublin nie chcesz wyjeżdżac ?? boisz się :smiley: ?

Tak xD boje się ze mi się rox rozdupcy xD nie no joke mogę jechac do lubartowa :stuck_out_tongue: ale to jakos w przyszly weekend