Piszcie kto jest z Lubelskiego!

Blech ja mam do łukowa 90 km :)) nie będą tyle jechać :smiley:

No właśnie dlatego chyba tak daleko się nie będziemy wypuszczać. Ja stawiam na zagłębocze gdzieś w połowie lipca a wy?

Nom ja też ^^ ale wpierw muszę kilka rzeczy do tego czasu w skuterze wymienić ^^

Ja jestem z Biłgoraja i jeżdżę Yamahą Aerox VR 2007 :evil: :smiley:

Nom spoko spoko :smiley: Dasz rade nad Zagłębocze dojechać ??:stuck_out_tongue:

Rembi dużo był kilosów miał? Zależy nam na tym żeby wziąć jak najwięcej osób…:wink:

Ello! ja się chetnie pisze :!: !! 3 kumpli mogę wziasc bo mam do nich zaufanie i wiem ze moga dluzsza trase pokonac… PodLy- mieszkam od lubartowa ok 30km!! zlocik fajnie by bylo zrobić nad jeziorem w FIRLEJU :slight_smile: … a gdzie jest to Zagłębocze :?: do lublina mam ok 60km a jestem z okilic razdynia podl.(14km) a i na razie nie wypuszczam się dalej niz 50km… squt chlodzony powietrzem i duzo pali xD

Czemierniki;d;d Możliwe że za jakiś czas pojade tam bo koleżanka jedzie na obóz (tam konno chyba jeżdzę;p). A zlocik można robić, na firleju wjazd mam za darmo raczej, no i szefa ośrodka znam bo tam robiłem w tamte wakacje;) Ale z kolei nad zagłęboczem jest czysto i kolega ma domek gdzie ja bym spadł…

pasio8 to był podjechać do Lubartowa i z lubartowa z Podlym nad zagłębocze … 30km do lubartowa i 30km z lubartowa nad zaglebocze jest :smiley: jakoś tak :smiley:

luzik! aby tylko z papierami do szkol pokonczyc i heja!!

Witam jestem Patryk mam 14lat mam gilere runner 98r proponuje podjąć decyzje nie pochopnie aby wszystko się udało proponuje spotkanie w Lublinie dnia 1lipca 2008r o godz 14 na placu zamkowym niewiem czy każdy wie gdzie to jest myślę że co nie którzy mają lepszego sprzęta bo mój nad firlej jedzie 95 100 km/h na elizówce z góry max 110 proponuje abyśmy się wybrali nad firlej jakimiś grupami żeby nie jechać jednocześnie wszyscy bo się pomiesza mogli być my komarów namiotach lub jakieś domki **MYŚLĘ ŻE MOŻE SIĘ TO UDA??? :wink: :wink:

Witamy na forum :stuck_out_tongue: Napisz ile osób możesz zabrać, ja mogę zabrać około 5-10. i kiedy Ci pasuje, zresztą od nas jeździ codziennie do firleja po pare osób :mrgreen:

do Firleja mi nie pasuje jechać :slight_smile: Gilera ja jestem z LBN’a tylko że słaby skuter mam bo na serii :)) dopiero się przymierzam do tuningu mechanicznego …

Ja mogę zabrać 4 osoby

To może lepiej żebyś się dołączył z tymi 4 osobami do tego mini zlotu który ja organizuje. Jedziemy nad Zagłębocze tylko że po 13 lipca.

Nom i wtedy razem byśmy mogli wyjechać z LBN’a Gilera … Edit: Podly trzeba powoli organizować ten zlot bo już lipiec nadszedł ^-^ a tu c***a widać … Wymyśl coś ^-^

Ja jestem z lubelskiego, dokładnie zz Puław, z chęcią bym się z wami gdzieś wybrać skuterami tylko zeby więcej osób jechać, a żeby jechało więcej osób to daleko nie pojedziemy, ale mi to tam rybka aby by byla ladna grupa:) Pozdrawiam

Możemy w LBNie na Al. Spółdzielczości parcy zrobić mały zlocik ^-^

No to zbierajcie ekipe ustalajcie termin i ja poinformuje kolegów :mrgreen:

PodLy może w piątek na spółdzielczości pracy ??:smiley: tylko o której godzinie ?? i jak będzie pogoda …