Piszcie kto jest z Lubelskiego!

Tak jak w temacie. Chłopaki ( i dziewczyny jeśli są :-P) z lubelskiego niech się tu wpisują to może się jakiś zlocik w wakacje zorganizuje

Ja jestem:)

Skąd dokładnie? Koło jakiej miejscowości większej mieszkasz bo Łopiennik szczerze nic mi nie mówi :stuck_out_tongue: duzo masz kumpli na squtach? W wakacje można by się styknąć gdzieś :wink:

krasnystaw te strony ziomk? u ans duzo, ekipa 20-30by się pewnei spokojnie znalazła;) tylko z eja motoruu jeszcze nei zarejestrowałem:(i jest z rejką pare problemów:(

No ale to chyba do wakacji dasz rade:P Mi na razie nie jezdzi ale moze dzis juz będe miał sprawny także git:P

jeszcze ja:)

Jest jeszcze ktoś na forum z lubelskiego? Mam nadzieje ze jeszcze pare osób się dopisze (kazdy podobiera kolegów) i można zrobić niezły zlot:P

I ja z lublina ^^

Zaglądajcie tu co jakiś czas, ew później zgadamy się na gadu czy nawet tutaj i w wakacje gdzieś się zbierzemy i można gdzieś pośmigać, mysle zeby tak ok. 40 osób nazbierać i skoczyć gdzieś, moze ktoś ma z was jakąś działke nad jeziorem albo coś, nad jakieś jeziorko;d najlepiej żeby każdy z was popytał kolegów czy ew. by mogli, chcieli i czy tylko na jeden dzień ze od rana do pół na czy wynajmujemy jakieś domki nad jeziorem czy namioty czy coś. No i najlepiej zeby kazdy juz tak tydzien wczesniej miał juz tak wstępną liste osób etc, starajcie się ustalić jakiś termin z kolegami i mówcie kto i ile osób może zabrac i piszcie jaki plan by wam pasował jak gdzie etc

żeby się nie zjechało stado dzieci 10-12 lat :D:D

No ja uzbieram góra 10 osób. Nie będe debili brać. A wy po ile możecie wziąć? i kto by jechać? Chciałbym zebrać paru organizatorów, ja, Ford, Lotos, Veis. No i każdy juz za zadanie by miał zebrać swoich ziomków i ich informował na bierząco. Po szczegóły pisać na gadu. Planują wyjazd nad Zagłębocze. Czy wszystkim to pasuje? Ew. Najpierw do firleja na pare godzin a później wszyscy śmigniemy nad Zagłębocze gdzie możemy się zatrzymać na noc jeżeli chcecie sobie wynajął domki albo namioty ( ja mam kolege i u niego w domku będe z moją ciasną ekipą) a reszta musiał aby sobie wynająć czy coś.

ja tez się pisze jestem z lukowa

Badboy jaką ekipe osób możesz zebrać? tzn ile osób? no i najprawdopodobniej jedziemy nad Zagłębocze. Wszyscy spotykamy się w Łącznej i stamtąd jedziemy razem (trasy jeszcze nie ustaliłem). Ile zajmie Ci przyjechanie do Łącznej?

Ja bym proponował białe lub grabniak ale jak chcecie:)Ja mogę zebrać ekipe 200osub ale połowa to powalenicy więc tak gdzieś 10 mo i ze 3ziomką autkami byli by chętni bo juz gadałem;)

ja mogę zalatwic okolo 10 osob ale to zalezy od miejsca spotkania im blizej lukowa ty więcej osob

Chodzi o to że kolega ma działke nad zagłęboczem i ja bym z nim tam spał. No i teren lepiej znany. Ale jak chcecie to możemy gdzieś indziej, ustalić jakieś miejsce żeby wszystkim było w miare możliwie dojechać. Raczej wole tylko skuterzystów. Nie chce sytuacji ze ktos mówi ze wezmie 20 osób a później przyjedzie 3 bo dupa ze zlotu…;/ Dlatego bierzcie odpowiedzialnych ludzi. To mówcie jakie propozycje i piszcie tutaj.

ja mogę dojechac w granicach 30km od lukowa czyli okolice siedlec i kumple tez

Co tak blisko ?? ^^

poprostu źle jestem w stanie

a jest tam jakieś jezioro czy coś?