Piaggio Zip by michasekk :) NOWE FOTY I...>>>>

Powoli i to bardzo, teraz wakacje są to mam spokój z tą szkołą, hmm z optyki to już nie mam tego debilnego filtru powietrza, będzie przedłóżka amora, i jakoś nadkole chce zrobić ale w tym piaggio trochę trudno. Może wy macie jakieś pomysły??

możesz dać białe klosze kierunkowskazów , wymienić lusterka na F1

Nie m białych kloszy do niego:( z lusterkami będę musiał pomyśleć. Filtru jednak nie będzie ponieważ stracił na przyspieszeniu i v-max po mimo dlugich regulacji…

kup seryjnu filtr od peugeota jest duuużo mniejszy :idea:

ale raczej nie będzie pasować… Kupił bym od nrg mc3 chyba tam są takie malutkie i długie, to ładnie wygląda :slight_smile:

[ Dodano: 29-07-2009, 22:00 ]
ODKOOOOOP

Siema, zamówiłem kilka nowych części do piaggio :slight_smile:


Czy wie ktoś po co ta blaszka na wario i czemu ona służy?? Dodam że rolki miałem w smarze…



No i jednak sprężynki HEBO nie będą pasowały a szkoda;/



No i na nowych sprężynkach, tylko jeszcze muszę jutro zabespieczenia kupić i wsio zrobione :slight_smile:




No i to tyle, może ktoś jest chętny na te sprężynki i filtr revo??

no coś tam się ruszyło w końcu :slight_smile:

Ta blaszka zapobiega wypadnieciu tego talerza i rolek. Co do tych rolek w smarze to nie którzy tak robią by niby się mniej zużywały no i jak nasmarujesz to będzie tez efekt trochę lżejszych rolek

Aha, dzięki Siwy :slight_smile: A mam jedno pytanie co do regulacji, teraz skuter już nie ma muła na początku rusza płynnie i jest w miarę ok ale u kolegi w gilerze jak daje gazu to aż rwie a umnie jest takie płynne przyspieszenie… Czy jakaś centralka to załatwiż?

No zipek niczego sobie! :lol: Trochę mało z mechaniki chyba :roll:
Ja bym raczej nie zmieniał koloru bo taki czarny jest ładniutki :stuck_out_tongue:
Co do świateł to na necie widziałem coś takiego:


pozdrawiam i życzę powodzenia w pracach nad Zipkiem :wink:

o kurwa kooozacki ten przod zipka… lepiej mi się widzi niz speed wez to usun bo kompleksow dostane sprzedam speeda i takie cos podobnego zrobie ;))

Super wygląda z tymi światłami :slight_smile: Chyba będę musiał pomyśleć nad czymś takim :slight_smile:
Obawiam się że czeka mnie zmiana cylka :confused: Może polecicie jakiś niedrogi i dobry :slight_smile:

airsal sport ?? 430zl 70ccm sport :wink: i dobry

Ale ja będę brał coś z 50cm, też z tej firmy polecaszł?

sporta mozesz wziasc airsala tez 50ccm albo malossi sport 50ccm malossi to zeliwo czyli wytrzymalsze slabsze i mozesz szlifa zrobić a airsal to alu mocniejsze krotko się dociera e i alu ma lepsze chlodzenie

nie pamiętam w którym temacie ale gdzieś zaproponowałem takie światła do zipka to mnie zbesztali że wiocha

wrona, jak oni mogli toc to grzech tak mowic to boosko wygląda ;PP pamietasz o kierze i focie ?? xD I co michasek robisz tak z tymi lampami ?

@ Wrona patrz strona pierwsza :slight_smile:
@ Danielson No chyba się skusze ale skąd wziąść takie soczewki i te małe światełka na kierunkiż??
Zanim to zrobię to się by jeszcze zeszło bo trzeba troszkę zarobić :slight_smile:
Aha co do mechanik to rzeczywiście jest mało:

-Tecnigas next-r
-Dello’rto 17,5
-Ful odblokowany kruciec
-rolki malossi 6g
-sprężynki Top Racing +50%

No i w planach:
-Cylek Arisal sport 50cmm
-Zrobienie przodu :slight_smile:

A może co do kiery bmx to zamiast niej dał bym coś takiego jak jest w zipach sp??

nieee daj kiere bmx… a te lampy to samemu zrobić niestety chyba ze gdzieś na niemieckich str sa… a moze by tam dac soczewki od f12 lub nrg i potem ladnie zaszapchlowac i tez by kozak bylo ;))

No bmx może i ładnie wygląda ale jest mniej praktyczna;/ Musze poszperać w necie i się zorientować…

PS: Wiecie może co zrobić z tym ruszaniem?? Jak coś to mogę dać filmik

A te światła to chyba nie są z soczewek zrobione tylko coś w T Y M stylu ;p albo jak te lampy TNT do Roxów :stuck_out_tongue: