Piaggio Typhoon! STUNT by Courte




tak sobie, ale dalej mi się nie chce ;p, to co jeszcze nie zdarte, to tam będzie pomalowane w tych miejscach na czarno.

Polerka mogła by być lepsza :wink: ale zła nie jest :slight_smile:

Robertus napisał:

Polerka mogła by być lepsza



I tak się upierdoli ;)

Courte, ty masz zbiornik paliwa pod podłogą i z przodu? Bo się zastanawiam czy wszystkie typhoony tak mają czy tylko u starego tak jest. Nie dość że ma normalny zbiornik to jeszcze pod podłogą i przechodzi na przód :mrgreen:- dla mnie dziwne.

Flyp, ten zbiorniczek z przodu to na płyn hamulcowy ;p


TPH się trochę zmieńiło ;), oceńcie sami :


















aaaa i ; D :
http://www.allegro.pl/item1139343892_piaggio_typhoon_98_tph_pilne_f12_sr_aerox_zip.html

No teraz jest sweet :stuck_out_tongue:

I czemu sprzedajesz parówko !

bo mam trochę kasy to kupuję coś z biegami ;).

bo mam trochę kasy to kupuję coś z biegami ;) .



:564:

bo mam trochę kasy to kupuję coś z biegami ;) .


No to jednak Cię pogłaszczę :P <głask głask> :D

słuchajcie mam problem, tylko proszę mnie od razu tutaj nie gasić, że każdy skuter inaczej się reguluje itd… Chodzi mi o mniej więcej. Aktualnie jest to full seria (wcale nie ma żadnej 70) z rolkami 5g, leci 60-65, co zrobić żeby jechał nawet to 40, tylko żeby jak najlepiej wchodził na gumę?? Dać jeszcze lżejsze rolki ;dł aa właśnie, czy wytarty przeciwtalerz wariatora może być przyczyną słabszych osiągów?

no raczej na pewno, pasek ma wieksze luzy i się slizgać może, a jeszcze jak masz pasek do dupy to juz calkiem…

serii w ogóle nie warto ruszać , chcesz żeby lepiej szedł na gume , to kup se wydech daj trochę twardsze sprężynki sprzęgła i ciskaj … i jak mocno pasek i przeciw talerz wyjechane to osiągi spadają

nowe obszycie siędzenia :wink: :

Łatne :stuck_out_tongue:
Dawałeś do tapicerzaż?

tak do tapicera oddałem ;).

a i patrzcie, mała metamorfoza ;).





kasa jaka w niego włożyłem to : 100zł :smiley:



Do zamknięcia, sprzedany.

Ładnie go odnowiłeś. A ile dałeś za obszycie siędzeniaż?

6 dyszek.

a ile zyskałeś na tph??

kupiłem za tysiąc, włożyłem ok.100zł, no i sprzedałem za 1400, czyli 300zł do przodu ;). Nie tak źle w miesiąc. Mogłem trochę więcej dostać w sumie, ale chciałem szybko sprzedać :D…

I jeszcze se pojeździłeś :stuck_out_tongue: Dobra to zamykam