Piaggio Typhoon! STUNT by Courte

Pavel napisał:

Dobry stopal nie jest zły :D Fajna suka z tego będzie. Wywalasz plastiki z kiery czy kupujesz jakiegos bmxa ?



Nic nie wywalam zostaję tak jak jest :), i bmx'a też nie będzie bo szkoda kasy. Foty z gumowania w dziale STUNT, ale naprawdę nie ma na co patrzeć :P..

Wrzucaj większe zdjęcia, bo te trochę małe… :573: :573:

Jasiu226 napisał:

bo te trochę małe..



to se kup lepszy internet :D

Fajny kask masz a co do skuta to wole stalkery :smiley:
No i klosz dobry :stuck_out_tongue:

wiktor24 napisał:

Fajny kask masz a co do skuta to wole stalkery :-D
No i klosz dobry :-P



ja też, ale niedługo mój będzie zaje bisty :P

Blotnik to odkrecasz boczki to takie jakby nadkole i am masz na 4 wkrety bodajze i to wszystko :))
Typhoon ogulnie zajebisty :wink: powiemm ci tak wsadz full serie i najlepszy setup to jest :slight_smile: Ew rolki z 0.5 CIEZSZE :smiley: wtedy latwiej się wbija nie wyje jak suka ;]

tak teraz wygląda to padło .







polećcie jakąś tanią i dobrą przedłużkę, żeby się nie rozleciała!

jest lepiej

Dobre są przedłużki RMS ale czasami ciężko dostać.

a to :

http://www.allegro.pl/item1079953385_przedluzka_amortyzatora_6_5_cm_piaggio_gilera.html

?

stwierdziłem że powinieneś pozrywać naklejki :slight_smile:

oryginalne zerwane, a te co są teraz to zostaną na razie :P. Niedługo będzie nowy lakierek, spoooko :stuck_out_tongue:

Prawdzwa stunt suka musi mieć naklejki!! w hooi naklejek i do tego nie moze mieć stopki żadnej wiec wyjeb ta stopke centralna na złom xD :wink: Plastiki z kiery tez wyjeb.

niewiem jak w tph ale w sliderku z przedluzka 4cm starasznie znosilo ;/ a i z ta rejestracja cos zrob bo będziesz caly czas zachaczal nia juz nie mowiac o cyrklach ;p

przy gumie nią nie zahaczam, a o cyrklach to ja nawet nie myślę, skoro wolnej gumy nie ogarnąłem jeszcze ;p. Przy 2-3 treningach w tygodniu, biorąc pod uwagę że na wiosne idzie na sell to na bank nie ogarnę cyrkli, więc nie ma się co martwić :D…

Nie no naprawdę wez ta rejestracje pod lampe bo mozesz sobie nogę rozciac przy glebie.

SiWy napisał:

Nie no naprawdę wez ta rejestracje pod lampe bo mozesz sobie nogę rozciac przy glebie.



Ma rację, weź tą reje pod lampę.

A co do przedłużki to tutaj masz dobrą:
http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=584&osCsid=e2ccbb30d30ad5b7ec1ffdf266fb396e
Co prawda 60 zł, ale warto dać.

PeZeT napisał:

Co prawda 60 zł, ale warto dać.


Nie nie warto dać. Trzeba być idiotą, żeby za jakąś przedłużkę dawać 60zł skoro na allegro można kupić za 20zł. Nie jakąś spawaną badziewną co się rozleci zaraz, tylko taką jak ta za 60zł, wytoczona z jednego kawałka metalu, bez spawania. Wytrzymałość ta sama a tańsza o 40zł bo nie sprzedawana na mielochu w kategorii "tuning" z logiem jakiejś firmy.

Ja mam przedluzke uspawana na miare igm wyblada jak igm i jest z plaskownika grubego. mocniejsza od tej igm. Ile ona przezyla;D

Courte !! Mam na sell tą obudowę co się kluczyk wkłada , bo widzę że mocno polamana ;D więc jakbyś chciał to napisz na gg : 7526676