Piaggio Typhoon! STUNT by Courte

Siema.

Dzisiaj kupiłem skuta :P, za symboliczne 1000zł. Zarejestrowany, opłacony itd. Oryginalny lakier, jeszcze na dotarciu. Wsadzona najtańsza 70 za 100zł.

Skuter ogólnie idzie do dupy ;D… Na gumę wcale nie chce wchodzić. Nie wiem czy ma gdzieś blokady czy coś bo tylko 65 max…

Plany :

Jakiś wydech, chyba leo vince ZX

wario jakie polecicie?

Z optyki się zobaczy, jak ogarnę już trochę gumowanie, to może nowy lakier no i się coś tam jeszcze znajdzie ;).

Myślicie, że z wydechem i z wariatorem jakoś będzie wchodzić? Gdzie mogę być blokady?

Foty :







na razie takie foty, jutro dam lepsze :wink: .

kupiłeś wraka, i już dokładasz, wydech wario, a trzeba było z apką zrobić. Jak idzie 65 to coś tu jest nie tak bo tyle to seryjne chinolce latają weź ściągnij cylej bo jak najtańsza 70ccm to pewnie już styrana i ledwo chodzi ;p

ja obstawiam że wydech jest zajebany , sprawdź czy nie ma dławika albo tuleji pod wariem

, nie kupuj nic do tego , nie warto to trup , odnów se go ładnie , wypoleruj lakier a jak zniszczony to poszprejuj , wyczyść ładnie papierem wydech , i takie tam piardoły , nie ładuj w niego … tylko ćwicz wydaje ci się że nie wchodzi na gumę , ja tez bardzo długo ogarniałem

no właśnie, wpierdziel sobie jakieś spręzynki do sprzęgła hebo niebieskie lub czerwone i lżejsze rolki to będzie wchodzić lepiej ;p Wario start trochę muli a wydechy zazwyczaj nie ciągną tak od samego dołu jak seria ;p nie bez powodu dużo osób na seryjnym wydechu śmiga ;p
Zobacz jaki stan tego cylindra jak nic nie pomoże, jak styrany to szlif i jakiegoś tłoka za 80zł i jazda dalej ;p

Ja bym wolał kupić gdzieś używaną 50cc oryginalna :D. Bo daj spokój na chinach jeździć ;))

Mafioz napisał:

lżejsze rolki



przy seryjnym skuterze rolek nie dotykaj

no oblukam ten cylek, bo koleś mówił że to najtańsza chińska 70, patrzę na allegro a one po 100zł są. Więc możliwe że na 50 by lepiej chodził. Czyli sprężynki sprzęgła zmienić, i poszukać jakiejś tuleji na wario?

Na tych zdjęciach tak do dupy wyszedł :P, ogólnie nie jest tragiczny, wymyje go dzisiaj i porobię foty. A nie będę małować spray’em bo on na sprzedaż ma iść z zyskiem, więc dam jakiś niebieski pistoletem ;).

dpo wario możesz przedłużyć tuleje najwyżej. w seryjnym skuterze jak da rolki z 1g lżejsze to lepiej będzie chodził, seryjne zazwyczaj są rolki na zamulenie. ja mialem w keeway 5.8 rolki a jak dałem 4.5 to dużo lepiej chodziło wszystko ;;p

nowe foty ;P, dzisiaj już rozjebałem tylny klosz… :













mogę wywalić tylny błotnik w ogóle (na rejestracje) czy mogę go tylko skrócić? Bo kurde nie mogę znaleźć nigdzie jak on jest przykręcony, a wydaję mi się że na tym plastiku też trzyma się lampa itd.

Trochę potyrany już jest ten Typhoon a najładniejszy z tego to jest kask xD ale kask już z apki został;]

Czyli już wchodziłeś na gumę jak klosz rozwaliłeś ? :stuck_out_tongue:

no można tak powiedzieć ale to po prostu z miejsca tak zrobilem :P, bo się trochę bawiłem. A podczas jazdy to już trochę wyżej podbijam ale i tak zaraz opada :/…

A co do tego błotnika wie ktoś :D?

Ooo nastepny tph do stantów :mrgreen: Troche wygląda jak kupa optycznie. Courte mozesz wywalic calkiem błotnik, co prawda trzyma się na nim lampa ale to nic nie szkodzi po prostu zdejmujesz ją, błotnik i zakładasz lampe z powrotem tak jak byla. Z reszta zdejmij boczne plastiki to sam zobaczysz :wink:

, powiem ci tak , wywal błotnik , wpuść kreta do wydechu , ogołoć kiermane i popierdalaj , przed sprzedażą kupisz ładną kanapę bo chyba taniej wyjdzie niż obszyć , odmalujesz pozakładasz wszystko , i sprzedasz :slight_smile:

W takim tempie rozwałki, to ty musisz się spieszyć z sprzedażą, bo inaczej nie będzie czego sprzedawać :stuck_out_tongue:

E tam tylko klosz rozwalił więc na razie aż tak źle nie jest ;p stunt wymaga poświęceń :smiley:

na razie klosz jest posklejany na jakiś chujowy klej, co za bardzo nie trzymał to dałem jeszcze na taśmę xD. Jak będzie stelaż to kupuję lampę tył LEXUS, albo białe klosze.

Stoppie w miarę ogarnięte i na gumę coraz wyżej podbijam, ale i tak zaraz opada bo mocy nie ma :P… Mam foty, ale czekam aż mi kumpel wyśle ;). Będą w dziale STUNT.

No i nowe plany, malowanie będzie żółte do tego crashe i stelaż :wink: .

edit. jedna fota, reszta w dziale stunt będzie dzisiaj lub jutro :wink: :

ale czyli idzie po prostu w full opcje :slight_smile: i bardzo dobrze :smiley:

Dobry stopal nie jest zły :smiley: Fajna suka z tego będzie. Wywalasz plastiki z kiery czy kupujesz jakiegos bmxa ?

Fajne piaggio tylko trochę dopieścić je i będzie git :slight_smile: