Piaggio Nrg Mc3 LC by kondzio94.

choc jest patent dla leniwych. Kupujesz spray do sciagania farb. psikasz dokladnie cala powierzchnie. Po 10-15 minutach myjka cisnieniowa to traktujesz i cala utleniona farba schodzi. po czy bierzesz na wiertarkę takie okragle nakladki nie papier ścierny gabkowe sa ni zuzywaja się najpierw 1000 potem 2000 i na koncu 4000 i nawet pasta polerska nie musisz robic :wink: ja tak polerowalem rame kiedys w x8r i lustro wyszlo po 2000 juz

no ale przecież trzeba do 2500 :smiley: to co 1300, 1500 i 2500?

jak chcesz si babrac papierem to 1000 1500 2000 i 2500 wystarczy. lepiej zrob tak jak ja mowie szybszy efekt i mniejsz się nameczysz chyba z wiertarkę zagrzejesz :smiley:

zrobię tak jak napisaleś w ostatnim poście. Ale na razie silnik :smiley:

silnika się nie oplaca. przy temp polerka pada szybko. pomaluje ja mam pomalowane dzis się zczailem dopiero ze na czarno mam silnik pomalowany ;D

ty xD ale chodzi mi o to żeby zrobić żeby no odpalić na razie xD

kurwa. myslalem ze o polerke silnika…
sory ide spac juz

No to chłopaki tak. Linka, gaźnik ogarnięte. zawór, króciec przeczyszczone. Olej z dozownika stary jak świat wyje***(smoła ) i dozownik wypłukany benzynką, wszystko ładnie czysto. Trzeba małą paczuszkę od smuglera zamówić a mianowicie :
- 2x przewody paliwowe (żólty dla mnie, pomarańcz dla kolegi)
- pasek pompy wody
- szpilki do wydech ( dla znajomego )
jutro/pojutrze pójdę do garażu i bede czyścić wydech tak jak zrobił to Robertus .
Jak już przyjdą części to składamy wszystko i odpalamy. W 1 kolejności idzie do regulacji gaźnik. Później już trochę się skuter poskłada i będziemy brać się za napęd. Fotki z kolejnych prac na pewno będą :slight_smile:

Masz i nie stękaj

fajny skuter

Tak o to właśnie chodziło. Idzie wiosna, lato zaraz wakacje. A jak wiadomo w wakacje największy dopływ $$. Prawdopodobnie jeżeli skuter będzie się dobrze spisywał to dojdzie do niego:
Cylinder chiński 70cc + porting
Wydech … ? jakiż
Myślałem nad Laserem X-Pro …
Możecie mnie wysmiac co do cylindra, ale mial taki chlopaczyna tutaj niedaleko odemnie Lasonik zajmuje się portinigem… Miał tylki cyl, wyportingował go i śmigało to aż miło. Koszt tego cylka to ok. 130 zł… + wydech ok. 300zł. Co do portingu… to sam jeszcze nie wiem. Pożyjemy zobaczymy. Ale ogólnie ciśnie mnie na to :smiley:

Fajne piaggio ogólnie p/g to fajne silniki znajomy ma sr 50 na silniku p/g z wydechem leovince zx zajebiście mu to chodzi fajnie na obroty się wkręca :wink:

Skuterek nawet nawet. Najbardziej w piaggio mi się podobaja liczniki takie fajne są :wink:

No ogólnie przed rozebraniem silnik fajnie się wkręcał ;d Ale tam gaźnik 21mm to nie mogłem go aż tak dobrze przetestować :smiley: teraz jest 17,5 i wgl :smiley: jakoś moze uda się fajnie to wyregulować i zobaczymy jak będzie smigało :smiley: czekamy na filmik z first runa xD

wrona napisał:

fajny skuter



To w ogóle jest możliweź

Dywersant napisał:

To w ogóle jest możliweź

k*rwa .. dla czego mam być to nie możliweź Moge zrobić taką szlifierę że ojebie twoje 125 jak bede chciał. Jedni lubią skutery, drudzy biegówki . I zacznijcie uważać że skuter to nie k*rwa kibel, i też może fajnie jeździć

kondzio94 napisał:

czekamy na filmik z first runa xD


A to przypadkiem nie ktoś inny niż ty powinien powiedzieć ? :D

oj tak mi się jakoś napisało :D:D

Miał byc w sob. odpalony… chyba nici ;d jutro/pojutrze ogarne już wszystkie części
i chyba w poniedziałek odpale ;d

Mamy nerwusa na forum :622:

kondzio94 napisał:

Miał byc w sob. odpalony… chyba nici ;d jutro/pojutrze ogarne już wszystkie części
i chyba w poniedziałek odpale ;d



I będziesz go robił i robił, a na koniec i tak dupa z tego wyjdzie :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 25-03-2011, 10:48 ]
Sorry, ale kto raz spróbował biegówki, to na kibel już raczej nie spojrzy :stuck_out_tongue:

Dywersant napisał:

I będziesz go robił i robił, a na koniec i tak dupa z tego wyjdzie :P

dlaczego ma być dupaż Części.. miałem na myśli.. przewody paliwowe.. tuleja wariatora(do odebrania ) .. i wyczyścić wydech.. ale części .. łoo ;d

Dywersant napisał:

Sorry, ale kto raz spróbował biegówki, to na kibel już raczej nie spojrzy :P


jajco prawda.. Jeździłem biegówkami.. róznymi.. 50cc, 125.. 250.. 535.. ale i tak wole wyżyłowaną 70cc która jest tak nie pozorna a bierze na mieście prawie wszystkie auta...

ja na evo mógłbym się bujać albo z silnikiem od runa 180 :slight_smile: tylko jak by mi ktoś paliwko fundnął