Piaggio Nrg Mc3 LC by kondzio94.

Chcialbym przedstawić moje Piaggio, które ciągle jest robione xD.
Na wstępnie skuter kupiłem 1,5 roku temu, zrobiłem 2000tyś km ale była to 50cc, dużo części mialo zjechanych, gaźnik 21mm na serii :confused: !. Nadszedł czas na zrobienie tego wszystkiego i jakoś tak zabrałem się za to z ziomkiem który ma nrg full sporta i zrobionego bez lipy.
Piaggio jest z 2003r sport series, obecnie 12,5 tyś przebiegu. Kupiłem miało 10.
Tuning:
Mechanika:
Wariator : Polini Speed Control
Sprzęgło : Było Malossi Delta (ale zły rozmiar d.105) Jest RMS ( ten sportowy )
Gaźnik : Był Dellorto 21mm(sprzedałem) Jest Dellorto 17,5 z dyszą 76.
Wydech : Gianelli GO. Taki wydech lepszy niż seria do serii :smiley:
No i nie zbędne rzeczy do regulacji.
Optyka :
Lakier Srebny Metalic
Felgi Czarny Matt( prawdopodobnie będą połysk )
Zaciski Brembo Złote.
Carbonowe wstawki ( zamawiane z s-s. )
Lampa przód xenon.
Stopka boczna Buzetti
Plany:
Mechanika:
Jeżeli sprzedam ten wydech, to będzie jakaś next-r, zx. i tyle.
Optyka:
Doprowadzenie do laleczki
Felgi prawdopodnie na czarny połysk
Zaciski, amortyzator na zółto. nie wiadomo jeszcze.
Ogólnie dziś zabraliśmy się za robotę z Tomkiem i coś tam będziemy kombinować.
Na razie trzeba zrobić kilka rzeczy, jak np. linke gazu kupić nową, wyczyścić silnik, podorabiać przewodziki do gaźnika. Po prostu trzeba zrobić żeby na razie go odpalić.
Na razie brak jako takich fotek jak był w calości. Na razie z dzisiejszych prac.









Na którejś fotce wiadać jak Tomek czyścił Piaggio :smiley: Na prawdę wyszło mu to dobrze !
Porównajcie foty ! xD

To komentujcie, oceniajcie, doradzajcie :slight_smile:

Pozdro kondzio94.

ładnie wygląda :wink: ladbany widzę.
ZX bylby lepszy od next-a ;] a i co to za sprzet na 5 foto stoi ?
jakis chopper?

ZX gorszy będzie, Next-r lepszy pod względem mocy. Tyle że wyżej kręci, zx niżej. Tak to stoi ojca virago xv535:D

dlatego moim zdaniem zx lepszy nie kreci tak wysoko jak next co jest zdrowsze dla silnika :wink: a moc podobna osiaga ale przy nizszych obr ;]

Może i tak :smiley: nie wiem zastanowię się nad tym… Na razie ogarniamy linke gazu :smiley: muszę kupić ;d

kup rowerowa dorob koncowki i po klopoci lutownica stara linka i zwykla rowerowa za 3zl ;]

Tak też zrobię… jutro coś wykminie z tym :smiley: Ogólnie teraz do środy ogarne prawodopodnie że już będzie chodził… trzeba pojeździć trochę, obczaić co i jak i chyba zabrać się za optykę.

wsadź soczewy od gulfa :slight_smile:

poo co :d mam fajny xenon. który daje rade w ciemności i przy okazji fajnie wygląda . Lampa jest tu przerobiona, pod specjalne żarówki …

wrona napisał:

wsadź soczewy od gulfa :)

i reflektor od stara

kondzio94,
to chyba zę tak

Danielson,

kiedy ja mówiłem poważniie , nie widać w ogóle że coś zmieniane a swieci lepiej

wrona napisał:

Danielson,

kiedy ja mówiłem poważniie

pokaz mi jak to wygląda bo ciekaw jestem. myslalem ze taki wiesz wieczorny dzolk

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=8804

mam jakis soczewki z oringami czy jak to się zwie chyba z bmw M5 tej nowej al nie wiem czy pasowac będzie bo to trochę duz…
a skad mamę zaklad byl z kumplem ze nie zajebie ;D

Niee, nie bede nic montował, kombinował… Może z czasem pomyśle nad jeszcze lepszymi żarówkami. Ale na razie wystarcza mi to co mam :slight_smile:

ty ja w boosterze mialem seryjna to z 8m swiecilo nie narzkalem zamontowalem bixenony taka mega chojnia ze ja pierdooole ;/nic nie oswietlalo tylko poswiata niebieska z 1-2m max swiecilo. wiec w ta droge nie idz

Mam prośbę. Czy jakiś koks mógłby mi wytłumaczyć jak zrobić polerke? chciałbym zrobić podstawę+rant. ale kurde nei wiem od czego zacząć. A te tematy " wypoleruj coś sam " nie czaje ich. może ktoś polerował to dopomoże co i jak.

usuwasz lakier, zaczynasz najlepiej od 600-800 wodnego i tak jedziesz az do 2500 papier wodny potem filc na wiertarkę i pasta i jazda wykanczanie. papier zmieniasz gdy zauwazysz różnice :wink:

Aha OK. ale jechać każdy papier od 600 do 2500?

co 200 600 800 1000 itd

edit

po 1000 wsumie tylko 1300 i potem 1500