Peugeot Ludix by Simonell

Aktualnie zrobione:
Optyka:
Siedzenie obite naturalną skórą
Stelaż do stuntu
Kiera BMX
Zapalniczka samochodowa xD
Odpalanie na USB (z powodu zgubionego kluczyka xD)
Malowanie( szprejem, chociaż nikt w to nie wierzy :smiley: )

Mechanika:
Leoś ZX (troszkę pospawany bo popękał i rdza go powoli chwyta :confused: musiałbym się wziąść za pomalowanie go jakimś lakierem)
cylek Airsala 80cc
Gazbox (Z puszki po dezodorancie

aktualnie mam zamiar zrobić:
- nowe małowanie, bo farba się trochę zdarła, przedewszystkim po nieumiećjętnej jeździe mojego starszego xD
-pomalować tłumik
-zrobić nadkole (prawdopodobnie będzie zrobione jeszcze dzisiaj)
-rejestracja na przekładni (będzie na pewno robione dzisiaj)
-kupić jakieś migacze przyklejane np. TNT
-Kupić jakieś ładne lusterka (aktualnie mam jedno orginalne)
-porobić coś z mechaniki

Zdjęcia wstawie prawdopodobnie jeszcze dzisiaj, bo będę robić sesje podczas roboty :slight_smile: a wgl muszę skoczyć po baterie :stuck_out_tongue: .

edit:
fotki:





tylko nie śmiać się z filtra powietrza :stuck_out_tongue:

Hah widzę, że sam się lubisz bawić :stuck_out_tongue:

Gazbox (Z puszki po dezodorancie


Simonell napisał:

Zapalniczka samochodowa xD


Simonell napisał:

Odpalanie na USB (z powodu zgubionego kluczyka xD)


e właśnie kurde jak USB ? :stuck_out_tongue:

A no mam swoje sposoby :P.
Nie no dobra. Wtyczka i gniazdko USB i odpowiednio połączone kabelki :stuck_out_tongue: .

Wrzuć fotki, bo się fajnie zapowiada :mrgreen:

[ Dodano: 05-08-2010, 18:06 ]
I opisz dokładnie z tym USB :stuck_out_tongue:

właśnie jadę robić rejke na przekładnie i może nadkole do ojca, jak wrócę to będą foty ;D .
A co do USB, to niewiesz jak się na kabelki odpalaż? musisz rozpracować jak odpala się skuter kabelkami i dajesz gniazdko usb i we wtyczce łączysz odpowiednio kable, proste jak świński ogon xD .

Daj jakieś fotki tego USB albo chociaż jakiś szkic, bo mnie to ciekawi jak to może być a jeszcze nie słyszałem o takim sposobie. :smiley:

Normalnie jak np kluczyk masz w pozycji włączonego zapłonu to te same kabelki będą musiały się stykać przy usb. usb będzie łączyło kable i będzie tak jak by był kluczyk.

Ja już ogarniam ale chce to widzieć :stuck_out_tongue:

Fotki już się przesyłają na imageshak, ale to jest jeszcze przed zakładaniem USB jutro jak będe miał aparat to zrobie nowe foty.

usb ma 4 styki czyli 4 kable 1 , 2 , 3 ,4 wczepiasz gniazdo i łączysz np 1 i 3 kabel do zapłonu wtykając wtyczkę z złączonymi kablami 1 i 3 dale pozycje ON :stuck_out_tongue:

Dzisiaj gdy wybije 6 jadę trochę pomęczyć ludzi dźwiękiem mojego sqtera ehm, to znaczy postuncić :mrgreen: .

Z USB to mi już flyp rozjaśnił :stuck_out_tongue:
Jedyne, co mi się nie podoba, to kolor i naklejka mielocha.
Wrzuć jakieś foty, jak stuncisz na tym :stuck_out_tongue:

fakt kolor pozostawia wiele do życzenia. :smiley:

a ten cin&cin na ostatnim foto pod ścianą to Twóją XDDD

Butelka tylko, potrzebuję żeby domowe wino w czymś trzymać :mrgreen: . a jaki kolor proponujecie, bo i tak miałem małować :slight_smile: .

Jak tym stuncisz to coś oczoje.bnego :stuck_out_tongue:

Zielony fluo proponuje :-D, albo pomarańczowy, żeby się odrużniać :stuck_out_tongue:

Uczę się dopiero stuncić ;p

Kolor? Takie ładny niebieski daaaj. :smiley:
<3

Ooo taki jaki nick masz :stuck_out_tongue_winking_eye:

a powiedzcie mi jeszcze jakie spręzynki, centralke i rolki dać przy takim setupie??
Proszę was o szybką odpowiedź bo jutro jadę do Poznania i prawdopodobnie wstąpie do mielocha :slight_smile: .