Peugeot Ludix by Simonell

Jak u niego bd to bierz wszystko i w nogi :stuck_out_tongue:

Jak u niego bd to bierz wszystko i w nogi :-P


To dla mnie też coś weź :P

A rolki to lekkie , Sprężyna i sprężynki twardsze. :D Nie da się powiedzieć dokładnie. Trzeba próbować. :P

po co ci stelaż jak nie stuncisz ??

wrona napisał:

po co ci stelaż jak nie stuncisz ??


Simonell napisał:

Uczę się dopiero stuncić ;p


...

Kurwa, zapomniałem że dzisiaj niedziela, nic nie kupiłem :frowning:
A ogólnie nadal zastanawiam się nad nowym kolorem, i wgl ile mi lakieru będzie potrzebne, i czy żeby był metalik tak jak powinien to muszę wygładzić plastiki w tunelu??

...




dla mnie posiadanie stelaża przy nauce jest bezsensu to wiocha trochę, ja dopiero teraz chce zrobić stelmana , i nie mówcie że to ma chronić lampę bo żeby przelecieć na plecy to jest naprawde nikła szansa , mnie się dopiero to przytrafiło , ja ćwiczyłem wysokiego piona na wolnej , i palce mi się ześlizgnęły z hebla

Ale pierdolisz, ja jezdzilem moze ze 3 dni bez stelaza, od razu jak zrobilem to się na skaterze uczylem, duzo latwiej jest tak bo można calym ciężarem naciskac na stelaz.

komu wygodniej ale ja uważam że skatera łatwiej bez stelaża bo jak się hebla nie ogarnia to można zaprzeć się nogą zaprzeć

ale tak czy inaczej , mam wrażenie że fotek ze stuntu od tego gościa nie zobaczymy jeszcze długo

Jak przestanie padać to zrobię wam fotkę tablicy i wydechu po jazdach jeszcze bez stelaża :P. lekko mówią zrysała się tablica i wydech, dlatego stelaż założyłem :slight_smile: .
Aha i jeszcze jedna sprawa miałem taki jakby moduł pisze na nim dellorto, ale to nie moduł i jak to wyjąłem to mi się obroty odblokowały i leci swoje 90 albo może troszkę więcej, niewiem bo licznik się kompletnie skończył i nie miała gdzie wskazówka iść :), i nie świeci lampka od oleju, ale to nic bo mam wyjęty dozownik i wszystko od dozownika, czy coś może się stać, z powodu że to odłączyłem?
i do tych 90 trochę długo się buja i kumpel twierdzi, że trochę stracił na przyśpieszeniu założyć lżejsze rolkiż

edit:
dokładnie takie coś wyciągłem, tylko czarne - http://cgi.ebay.fr/BOITIER-CDI-ELECTRONIQUE-ORIGINE-PEUGEOT-LUDIX-50-/250617484674

No ja dzis skeatera cwiczylem i zajebiscie szlo do czasu jak nie wybujalo mnie i jeblem ;D

ja pierdole ale ty wrona jestes bolek jezdzisz od miesiąca i uwazasz się za takiego pro i ciesniesz wszystkich wokolo zamiast dawac wskazowki pierdole takiego moda

No wrona co racja to racja … może nie że

pns napisał:

uwazasz się za takiego pro i ciesniesz wszystkich wokolo


ale coś tak jakby za mocno cwaniaczysz :confused: Też mnie to wkurza

Nie no wrona w sumie ma rację ciężko mi idzie bo boję się go mocniej wyrwać bo tylny hebel jest do dupy lekko mówiąc, a przedniego muszę odpowietrzyć jutro i może chociaż jakieś stopale porobie :smiley: .

Simonell napisał:

Nie no wrona w sumie ma rację



nie pucuj się już do wrony! :lol:

bałem się żeby właśnie tak nie wyszło , no ale cóż , nie zamierzam kozaczyć , bo nie uważam się za pro elo stuntera , jak zacznę kręcić na flamingo to wtedy powiem że coś umiem

pns napisał:

zamiast dawac wskazowki



dlatego tłumacze dlaczego lepiej jest bez stelaża ,

jak się hebla nie ogarnia i ćwiczysz skatera to nie zablokowana stelażem noga naprawdę się przydaje ,

i dzis może będę miał stelaż bo uważam że teraz dopiero mi się przyda jak coś tam złapałem , chce się pobawić w przecierki , bo trzeba mieć naprawde pecha żeby przelecieć przy nauce

Ja wczoraj po raz pierwszy poleciałem na plecy, bo mi się palce z hebla ześlizgnęły :-/

to jesteś drugą osobą jaką znam której tak się zrobiło bo ja miałem to samo , jak próbowałem zrobić 12 o’clock

ale to już lecisz cały czas i ciągle musisz ciskać bo przy zwykłej gumie prędzej polecisz na przód



Ostatecznie pomalowany będzie prawdopodobnie tak :slight_smile:
I jeszcze pytanie. Macie jakąś dobrą stronę z wzorami zegarów ?
Bo nigdzie nie mogę znaleźć do ludixa :confused:

Łoooo tak to maluj od zaraz :stuck_out_tongue: