PB95/PB98?

Jak w ankiecie :smiley: + skąd benzynka :>


Ja leję raz to, raz to ;p różnie, a zresztą tata mi kupuje.
Na NESTE (coś takiego xDD)

ja jak miałem 50ccm to lałem PB95 a jak mam 70ccm to leje PB98 i więcej, bo na PB95 nie chce iść nie wiem dlaczego…

A do audi tylko i wyłącznie shell V-power Racing

Leje tylko na shellu albo na BP

To zależy bo to jest tak że jeden chodzi na tym lepiej drugi na tym … ja do skutera lałem 95 bo pewien mechanik mi powiedział żebym nie lał do 50ccm 98 bo to za mocna benzyna do takiego cyla zresztą sam zaobserwowałem że tak jak by mi na 95 skuter lepiej chodził a może tak mi się tylko zdawało … :?: No ale do RS leje tylko i wyłącznie 98… i gdybym miał 70ccm to też bym lał tylko i wyłącznie 98 a leje z Orlena i nie narzekam dobra jest ben. a gdybym miał blisko siebie shella to bym lał właśnie v-power :mrgreen:
ale że mam tylko 2 stacje Huzar i Orlen … na shella mam za daleko jechać :stuck_out_tongue:
Ogólny ranking jakości paliw na stacji jest taki (pierwsza 3)
1.Shell
2.BP
3.Orlen
chociaż myślałem że na orlenie jest lepsze paliwo niż na BP… i dalej jakoś jestem tego zdania (nie wiem czemu)

PS. Według mnie powinno to być w innym temacie… no ale…

Ja leję 95 z Orlenu albo z Bliskiej :slight_smile:

Orlen/Lotos

Głównie 95

sami zaawansowani użytkownicy się tu wyrażają a jestem praktycznie pewien że był już taki temat może nie identyczny ale było coś w stylu na jakich stacjach tankujecie :smiley:

a żeby nie było że offtopic to ja leje tylko 95 ,

wrona napisał:

a żeby nie było że offtopic to ja leje tylko 95 ,


to jest nonsens więc może za to że był już taki temat ten został założony w nonsens :roll:

Ja tankuje tylko na Bliskiej czyli Orlen, leje 95 ;p wg mnie nie opyla się do sqta 98 ;d ale od czasu do czasu wleje jak na stacji się skończy 95 ;p

kurwa z Orlenu dobre paliwo, ja jak raz wlałem to pojechałem do kolegi i mi zgasł i musiałem pchać do domq, to paliwo wyglądało jak woda i nawet smakowało o_O

Waski, a jak smakuje wodaż :smiley:

No wiesz, to może był jednostkowy przypadek, albo miałeś już tą wodę, bo ORLEN to największy polski koncern naftowy(którego dymy mnie zatruwają) i raczej wątpię żeby wodę tam nalewali.

ja leje różnie jak jestem na BP to 98 a jak na shellu to sheel v-power 100 na innych stacjach nie leje :->

nie miałem wody bo na resztkach jechałem jeszcze tego normalnego paliwa, a potem mi zgasł :confused:

Orlen nie dolewa wody chyba że ci z stacji żeby było więcej dopompowali wody … innej opcji nie widzę no albo właśnie miałeś już wodę w baku wcześniej

ja chyba tylko raz czy dwa nalałem 95,
a tak to zawsze 98!!!
uważam że zasłużył sobie na coś smaczniejszego i mocniejszego.
aha i chyba prawie zawsze lotos

Ja tam coś kiedyś czytałem, że nie chodzi o to, że na 98 lepiej jedzie czy jest mu lżej tylko leje się takie jakie zaleca producent … nie wiem od czego to zależy :stuck_out_tongue:

Do Piaggio Nrg Leje : PB 95 Orlen , Jest kasa jest i Verva, na której różnice odczuwam … nie zamula tak ze startu jakby… lepiej wyrywa :slight_smile:

Do Hondy Pax : Tylko i wylacznie PB 94 z roji… Kupuje po 3,30 a naprawde smiga git.

Ja tam do swojego chinolka leje PB95 :stuck_out_tongue:
Z orlenu i wszystko jest ok :stuck_out_tongue:

a no mój kumpel jak do swojego komara przepraszam … ogara!! 3 biegowe :mrgreen: go :stuck_out_tongue: nalał 95 orlena to wcale nie chciał jeździć a jak 98 to śmigał jak głupi
Heh i się z niego śmiałem że ogar mądrzejszy od niego bo wie co dobre :mrgreen:

ultimate 98 :slight_smile: bp/orlen i nic więcej :slight_smile: olej tez orlenowski za 13zl leje xD