Ostrava NATO Days & Czech Air Force Days.

Witam.

W dniach 21 - 22 września 2013 odbędzie się XIII edycja Dni NATO w Ostrawie połączonych po raz czwarty z Dniami Sił Powietrznych Republiki Czeskiej.

Pierwsi potwierdzeni zagraniczni uczestnicy:

- Litewskie Siły Powietrzne - C-27J Spartan na wystawie statycznej,
- Siły Powietrzne Austrii.

Oficjalna strona: | http://www.natodays.cz/home.htm

założyłem ten temat aby się dokładnie przygotować na ten wyjazd :)
Setkami są : WODZU, R2_D2, KrzysiekP.

Fakt - jest to we wrześniu - ale lepiej wcześniej dać znać aby wszyscy chętni mogli się zabrać na wyjazd.

Osobiście jestem za wyjazdem 2 dniowym - wyjazd 20 rano - znaleźenie noclegu gdzieś na polu namiotowym czy coś i powrót 22 około 16.00. Czyli 2 noce spędzone w Czechach (grill, wino i co ino :) )

Piszcie swoje pomysły co i jak, jak to widzicie itp.

Jedziemy...........

Na kogo jak na kogo ale na R2_D2 - zawsze można liczyć :)

przypomnę jak było w zeszłym roku

https://plus.google.com/photos/106227974574923530622/albums/5791799994289215121?banner=pwa

ja sie pisze
juz w kalendarz wpisuje. jak to wypada? sobota/niedziela?

Z miłą chęcią bym się zabrał, ale rodzice pewnie na wyjazd za granicę się nie zgodzą :( Cieszę się, że do Częstochowy jadę w tym roku z Wami :D

To i ja z Wami;)

MarSen napisał:

Z miłą chęcią bym się zabrał, ale rodzice pewnie na wyjazd za granicę się nie zgodzą :( Cieszę się, że do Częstochowy jadę w tym roku z Wami :D

Pokaż rodzicom zdjęcia i filmik z wypadu do Częstochowy :) Jedziesz z dorosłymi ludźmi i jak sam wiesz byłeś oczkiem w głowie wszystkich uczestników :) Drąż skałę :) Masz jeszcze troszku czasu:)

Nie wiem czym tam sie wybieracie ale z tego co mi sie obiło o uszy to w Czechach na 50 cm jest wymagane prawko na motocykl...

Już tam żeśmy byli w tamtym roku kolego :) Zagadnienie twego wpisu znajdziesz w relacji z tamtego roku :) Nie nabijaj sobie postów :)

Masz racje ale z tego co czytałem i wcześniej było pisane to na motorower 50 cm jest wymagane prawko....

marin 90 jest ak w ich przepisach ale nas "spotkala abolicja" i nie zatrzymywal nas zaden patrol a nawet sie usmiechali gdy przejeżdzalismy obok

Gdyby się trafił jakiś nieuprzejmy patrol to za brak uprawnień na pewno był by mandat.Zresztą Czeska policja w ogóle dość uprzejma ale za to są wyczuleni na przekraczanie prędkości...

marin09 napisał:

Gdyby się trafił jakiś nieuprzejmy patrol to za brak uprawnień na pewno był by mandat.Zresztą Czeska policja w ogóle dość uprzejma ale za to są wyczuleni na przekraczanie prędkości...

Nie mandat tylko "pokuta" hehe

Jestem z wami jak wszyscy to wszyscy :) będzie niezła zabawa i i Czeszki są niczego sobie he he

Mieszkam koło 60 km od Cieszyna to też się chętnie przejade. Tylko jaką trasą miałby byc przejazd?

Grupa Mazowiecka chętnie widziana na wypadzie do Ostravy.

A dziękować WODZU za zaproszenie :-)
Normalnie namiot i cztery dni wolnego trza szykować.

Nie ma za co dziękować.... To już standardowy kalendarz Śląskiej Grupy Motorowerowej :)

Trzeba by się zastanowić, daleko nie jest - chętnie bym się przejechał. Ale tylko w systemie 5-dniowym tj. dwa dni na dojazd na Śląsk i 3 dni na jazdę wg. planowanego w pierwszym poście terminu. Oczywiście namiocik i spanie na dziko - standard. Jest dużo czasu ale datę i tak wpisuję w kalendarz, żeby wcześniej ustawić grafik.