Ostrava NATO Days & Czech Air Force Days.

Tak se czytam o tych Waszych wyprawach i szkoda że bliżej nie jesteśmy bo bym się podkleił.U mnie piknie ale skuterowców mało...

Jeszcze tylko 2 i pół miesiąca :) Poniżej spis co będzie latać :)

1x Eurofighter Typhoon
1x OH-58 Kiowa
1x PC-6 Porter
1x A-109
1x F-16 MLU
1x SF.260
2x Mirage 2000-5F
1x Tornado IDS Luftwaffe
1x JAS-39 Gripen
1x C-27J Spartan
1x F-16 MLU
1x MiG-29 AS
5x EC-120
8x NF-5
2x Eurofighter Typhoon
2x Hawk T1
1x King Air
1x Tornado GR.4

WODZU napisał:

Jeszcze tylko 2 i pół miesiąca :) Poniżej spis co będzie latać :)
1x Eurofighter Typhoon
1x OH-58 Kiowa
1x PC-6 Porter
1x A-109
1x F-16 MLU
1x SF.260
2x Mirage 2000-5F
1x Tornado IDS Luftwaffe
1x JAS-39 Gripen
1x C-27J Spartan
1x F-16 MLU
1x MiG-29 AS
5x EC-120
8x NF-5
2x Eurofighter Typhoon
2x Hawk T1
1x King Air
1x Tornado GR.4

i pewno jakieś insekty:)

hahaha ale jest fresh off :))))

no nie przeczę pomaga:)

Panie i Panowie z Mazowieckiej - kto byłby chętny dołączyć do naszej wyprawy?

Z tego co tu czytam Madi jest chętny ... ja tez bardzo bym chciał. Już bede ustawiał by wrzesień był wolny przed weekendem . ( Madi - potrzebujemy aż dwóch dni dojazdu na Śląsk ???? nie wystarczy jeden ???) Wstępnie jestem na TAK (kwestia roboty i chwili urlopu ale myślę że dam rade !)

Artek plan jest taki: jednego dnia dojeżdżamy na Śląsk, nocujemy u Wodza (tak jak rozmawialiśmy w Sielpi, jak ta opcja nie wypali to gdzieś w lesie) drugiego dnia jedziemy z ekipą śląską do Ostrawy, trzeciego dnia wracamy na Śląsk i albo nocujemy albo tniemy prosto do domu.

ok podoba mi sie ta koncepcja ,,,,chyba w Sielpi gadaliście o tem jak mnie nie było jeszcze - ale to nie ważne. Wodzu, ilu Was było w tamtym roku , zdjęcia z 2012 są super - wydarzenie godne zobaczenia

Hmmmmmm wyprawa godna prawdziwych skuteromaniaków-trzeba się poważnie zastanowić,na razie przeważa chęć-ZA tak około 95 procent

Kruca-fux przegapiłem Wasz program

U mnie na placu też można rozbić namioty:) Zapraszam Mazowsze i nie tylko do mnie na nocleg przed Ostrawą:) Ktoś chętny to pisać na Priv.

A ile to będzie w kilometrach ? i która to Ostrawa bo mi wujek Google pokazał dwie u nas i w Czechach

Od nas jakieś 120 km.

Jak co to mogę przyjąć 4 osoby na nocleg :) Plac przed domem też mam duży :)

Szczepan , że tak nieśmiało zaproponuję - "LWS" do kufra i lecimy :)

LWS na terenie czech "niewskazane" tam beda wyczuleni na podwojny gaz

KrzysiekP napisał:

LWS na terenie czech "niewskazane" tam beda wyczuleni na podwojny gaz

A czy ktoś pisze o jeździe na gazie ? :)

A wieczorową porą przy namiocie nie można zapodać sobię LWS ? :)

Witam Panowie .... cz ja moge zabrac sie z wami ?? :) jak nic sie nie zmieni jade z wami ... pozdrawiam ...:))

Wo9dzu ja mialem na mysli ze z pelna kulturka. Grazynka ty jedziesz i klamka zapadla. rozmawialismy na gg o tym

Grazynka napisał:

Witam Panowie .... cz ja moge zabrac sie z wami ?? :) jak nic sie nie zmieni jade z wami ... pozdrawiam ...:))

No i super że pędzisz z nami :)
Pozdrowienia.

p.s.
a dziś na grilla na Chechło :)