Okresowe badania techniczne

ale wiesz teraz za późno ;p a przegląd już mam ;] ja nic nie wiedzialem nawet bo tata moto wzial jak bylem w szkole i pojechał ;]

[ Dodano: 28-10-2009, 15:54 ]
a i jeszcze bez kasku jechał ;]

trzeba bylo fote zrobić i na policje go dac :smiley:

Ja dzisiaj byłem przerejestrować TZR i trzeba było robić badanie techniczne znowu. Efekt - dodatkowe 70zł w plecy :stuck_out_tongue:

Damianho napisał:

dodatkowe 70zł w plecy :-P

wg cennika 50zl powinno byc xD normalne teraz się robi juz badania a nie ludzie jakieś mity gadaja ze niby jeszcze nie ma

Kurwa moje padło nie przejdzie tych badań xD

od czego sa koperty :slight_smile:
(nie biore nie daje) xD

Masakra nie mam stopów, opona z przodu juz jest sparciała i pekniecia takie małe sa do tego rozjebalem tylnia lampe xDD

a i lusterek nie masz parowko jeszcze :smiley:

Danielson, a samochodem na badaniu technicznym to nie jezdzi kolesą Jezdzi,fakt tylko po stanowisku ale jezdzi wiec moim zdaniem nie lamieć prawa wsiadajac na motorower (bo ma uprawnienia na kat B na bank) a doszukiwanie się czyjejs winy (nie widzac swojej typu odblokowanie, tuning itp) jest niedorzeczne. Osobiscie ja tam problemu nie bede mial, auto oddaje do przegladu jednej stacji to i się jakos dogadam z podbiciem drugiego dowodu za odpowiednia oplata.

czarekcw, ale jakim prawe on jezdzi po ulicy jego skuterem !!?? nie ma takiego prawa !! po stacji diagnostycznej tak. zeby dokladnie samocodem wjechac. Ale po ulicach nie ! a nawet jakby się przejechal i pojechal nawet te 100 to co ? ma jakis dowod na to ? wyciag z jakiegos komputeraż nie i ch*j mu w dupe ;]. Nie moga jezdzic i tyle. Jakim niby prawem?? maja tam te swoje komputerki i niech tam sprawdzaja

jak ktoś jeszcze po moim poście zapyta kiedy musi zrobić przegląd , i czy przeglądy juz wprowadzili itp t ma warna a nawet 2 !!!
http://piskp.pl/admin/wyswig/pliki/esklep1//opinie/piskp/2009/opinia_prawna_motorowery_06_08_2009.pdf

chudziutki napisał:

SemirGerkhan co przeskrobałeś?
mi wpisali że mój skuter waży 100 kg xD



hehe

przeskrobalem ze bez kasku wiozlem qmpla. Patrze policja ale nie machali lizakiem to pojechalem naokolo a przyjezdzam spowrotem i za jakie 15minut policja puka do drzwi. Jak juz sobie z nim pogadalem o wykroczeniach moich to zadalem mu pare pytan np do prawka AM na skuter czy badanie techniczne i powiedzial mi ze niczego takiego nie będzie.