Okresowe badania techniczne

ja ma rubryce B 09.1995 …
to ta ustawa juz weszła jaki koszt takiego przegladu?

Czyli musisz zrobić przegąd do 22 września. Jeszcze będę miał spotkanie z policjntem w szkole to przypomnij się na pw, to odpowiem.

Kowal, ja się spytam bo ide skladac zeznania na policje to tez się dowiem :slight_smile:
P.S. 1000 post :slight_smile:

oj to wszystko zalezy od tego gdzie będziecie robic ten przeglad. Jak ja rejestrowalem apke, i nie mialem do niej dokumentow to się tylko zapytal co to za skuter i czy sprawny. Moglem go zarejestrowac jako Yamaha Aerox;D
Takze wszystko zalezy od tego gdzie ten przeglad będziecie robic;)

Pytalem się dziisaj policjanta bo na skarge w chacie byl na mnie i powiedzial ze zadnych przegladow okresowych nie będzie.

SemirGerkhan co przeskrobałeś?
mi wpisali że mój skuter waży 100 kg xD

Bo te piaggio ciężkie są. Kolegi Liberty waży chyba 112 albo 120.

nie no mój tyle nie waży… a te liberty to cięższe od roxów :o

Jakie kurwa pierdoly gaadcie… Bylem na przegladzie juz yamahą i wam wszystko powiem. Teraz jak ktso będzie przerejstrowywal to musi zrobić przeglad. JEsli nie to do 22 wrzesnia 2010 roku KAZDY kto ma wpisane bezterminowo musi zrobić przeglad ten bezterminowy tylko do 2010 jest wazny. Koszt przegladu 50zl co 2 lata się go robi. A sprawdzaja tak:
-opony
-swiatla mijania/dlugie
-kierunkowskazy
-trombik
-swiatlo stopu (w przednim i tylnim hamulcu :shock: )
-nr ramy itd
-glosnosc dB
I to na tyle. Policji się nie pytac oni nie wiedza. Mam nadzieje ze ten post pomoże paru osoba co jakieś snuja ploty ze nie ma i ze ni ebedzie. JUZ JEST I BEDZIE !!
Elo :smiley:

-glosnosc dB

przy moim laserze norm niestety skuter nie spełni ;/

Czyli w np. marcu 2010 nie będzie już ważny przeglądł Jak policja nic nie wie to po co robić przeglądy? xD

Kowal napisał:

Czyli w np. marcu 2010 nie będzie już ważny przegląd?

do 22 wrzesnia 2010 roku KAZDY


Do 22 wrzesnie 2010 musisz zrobić.

Mafioz napisał:

przy moim laserze norm niestety skuter nie spełni ;/


Spelni oni sprawdzaja na wolnych glosnosc ;) jak moj na next-r z rozszczelniona koncowka przeszedlx D

Danielson napisał:

Do 22 wrzesnie 2010 musisz zrobić.

O to już nowy właściciel z nim pojedzie.

nie wiadomo ty masz tych pomyslow 10000 na sekunde

Danielson napisał:

-glosnosc dB


U mnie Gianelli też nie :P

Danielson napisał:

-swiatlo stopu (w przednim i tylnim hamulcu :shock: )


Przecież to nie jest obowiązkowe >_<

HA! a właśnie mowil koles ze jest :slight_smile:

RudY napisał:

Danielson napisał/a:
-swiatlo stopu (w przednim i tylnim hamulcu :shock: )

Przecież to nie jest obowiązkowe >_<
_________________


jak to światło stopu jest nieobowiązkoweź kierunki są a o nieobowiązkowym świetle stopu 1 słyszę

stopu mialo byc nieobowiazkowe jednak jest obowiazkowe :slight_smile: przykro mi. Kierunki. tu jest sprawa sprzeczna. Jesli posiadasz je to MUSZA byc sprawne a jeśli skuter nie ma ich orginalnie w wyposazeniu to nie musisz:) tyle

Ja ostatnio byłem na przeglądzie właśnie moją DNA bo wg ustawy jak przerejestrowuje juz teraz to muszę nowy mieć bo mialem stary bezterminowo i tata pojechał a ja zapomniałem go zablokować i koleś mi nie podbił bo>>się przejechał<<< wygarnął 88km/h na prostej i nie podbił ale przegląd już mam ;] A co wy myślicie? On chyba się nie mógł przejechać nie?

Tuningowiec, NIE MA PRAWA NIM JEZDZIC !! Ew. moglby ci na hamowni sprawdzić ale jezdzic nie moze !! ja bym np. się klucil ze tak tylko licznik pokazuje dla szpanu przed kumplami…