Odszedł Courte :(

niestety jednak to prawda :frowning: Courta z nami już nie ma …

http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/krotko/motocyklista-nie-zyje.html

Kto mieszka blisko Pabianic i mógł by pojechać na pogrzeb z wiencem od jednoslada, oczywiscie zrobimy jakąś zrzute,

Jak tylko bede znał date pogrzebu napisze tutaj

Możemy poświęcić mu ten temat i myśle że nikt nie zrobi wyrzutów jak go podkleje

ale jeżeli zobacze tutaj chociaż jedną świeczkę , [*]" to od razu daje perma bana …

http://www.mmpabianice.pl/pl/18_letni_pabianiczanin_nie_zyje.html

Jeszcze jedenk link, jechał jeszcze ze swoim kumplem bynajmniej z tego art tak wynika ;(

Jedno mnie zastanawia, skad tam był olej ? :confused:

NIE! NIE WIERZE! :cry:

Kto będzie mógł, niech jedzie na pogrzeb. Reszta(jak wspomniał wrona) robi zrzute na wieniec :confused:

[ Dodano: 27-09-2011, 10:55 ]

Borek02 napisał:

Jedno mnie zastanawia, skad tam był olej ?



Pewnie z jakiegoś starego klekota wyciekł…

ci co z nim jechali to musieli przeżyć szok …

jak ktoś napisze kiedy pogrzeb to ja możliwe że bede. W czwartek jade do łodzi do szkoly …
Nie wierze nadal

kurwaa… dlaczego tak młodzi ludzie odchodzą?.. chłopak, z całym życiem przed nim… wielką pasją do jednośladów… nie na prawdę, nie wierze w to co się stało… wyrazy współczucia dla rodziny i jego bliskich…

Oczywiście składam na wieniec…

Niestety odszedł od nas dobry kolega…
Zostanie w naszej pamięci !

Ale jak to możliweź Jaki to pech żeby tak upaść i dead. Ktoś zna bliższe okolicznościę

Masakra :-/ Nadal w to nie mogę uwierzyć :frowning:

Jakie to poje.bane o_O

Gdyby były wakacje pewnie bym jechał na pogrzeb… Kto będzie od nas na 100% ?
Trzeba do niego robić zrzutkę kasy na wieniec… Wino ? Dywer ? Adi ? Kto się podejmie ?

Znowu babcie będą gadać, że to wszystko te motory takie niebezpieczne i się zabił młody człowiek bo był nieodpowiedzialny, a nie plama oleju na drodze…

Miał być na zlocie za rok :confused: Miał nas oprowadzać po Pabianicach i Łodzi :confused:

Będzie termin pogrzebu, będą bliższe informacje.

Trafiło mu się, jak ślepej kurze ziarno :evil:

Dywersant napisał:

Trafiło mu się, jak ślepej kurze ziarno



Chyba niezbyt trafne porównanie...

Ono oznacza raczej coś pozytywnego.

No to jak ziarnu ślepa kura … wszystko jedno

Powiem Wam że odechciało mi się nawet oglądać tematy… dziwnie się czuuje…

Pogrzeb Szymona Pastusiaka odbędzie się w czwartek o godzinie 12 w kosciele Najswietszej Maryii Panny w Pabianicach, nastepnie odprowadzenie na cmentarz komunalny w Pabianicach.
Jeszcze raz w imieniu rodziny Pastusiakow proszę o przyniesienie bialych kwiatow.
Kazdego motocykliste prosimy o przyjazd jednosladem.

KTO MOŻE TAM POJECHAÆ?

Kurwa ;/ a nie dawno rozmawialem z nim ze się spotkamy i trzeba po smigac Kowal, jedziesz na pogrzeb ?

Ja raczej nie. Trochę daleko mam

Ja w czwartek do łodzi jade ale planowałem dopiero około 17 z domu wyjechać. Pewno wyjade rano… Ktoś jeszcze?

kuuurde ja nie dam rady :-/ cały tydzień mnie w domu mnie nie ma :-/ do tego czwartek, najgorszy dzień w tygodniu (jak dla mnie z lekcjami) kurcze nie dam rady :-/
Ale postaram się jechać kiedy indziej i zapalić chociaż symbolicznego znicza

to do kogo na wieniec? ja podobnie, jak Adverion… nie dowierzam… to nieprawda!