Nju Moto Yamaha Virago xv535 By Kondzio94 !

Eloooo !. Jak mówiłem, kupiłem Virago xv 535 z 96roku :slight_smile: Przebiego to 24000 tyś, żółta, ubrana. na zdjęciach nie ma tylko sakw ale są :). Motor kupiłem za 4700 do rej. Jak ogarniacie ten temat to virago 96r ubrana ceni się koło 7500 tyś. Ale jest mały haczyk, jest zapuszczona wizualnie , ogólnie sam lakier jest 4+ chromy też 4+ ale stała 8 lat. Ostatni raz użytkowana w 2002r. Oddałem do serwisu, zapłaciłem 250zł za czyszczenie, synchronizowanie gaźiorów i wgl. .Silnik żyleta, motor kręci 46km. Kopa ma niesamowitego, zrywa z siędzenia. Prawdo podobnie zostanie odszykowana i allegro :smiley: Fotki:










Ja widać na fotach, trzeba umalować wahacz, wypolerować boczki, i całego ogólnie poczyścić . Ma dziurke w tłumiku i jest tak zrobiony ze przy gazowaniu strzela z rury xD. Ogólnie myśle że udany zakup, i zarobię na nim :D:D

Komentować !

Faktycznie kiepsko wygląda :stuck_out_tongue: I nie żal ci tak tylko na sell robić?

  1. Ogarnij rdze
    2. Ogarnij silnik (wygląd)
    3. Zostaw se go !

Dywersant napisał:

Faktycznie kiepsko wygląda :P I nie żal ci tak tylko na sell robić?

Wiem ze kiepsko wygląda. Ale te dekle silnika to polerka, pokrywy gaźnika polerka, a reszta scansol i sreberko :D:D . Kurwa właśnie wiem, żeby moto sobie zostawić :D to wersja USA, bardzo mało takich w polsce :D

1. Ogarnij rdze


No Jasne :*

2. Ogarnij silnik (wygląd)


No jak nie, jak tak !

3. Zostaw se go !


Pomyślimy :D:D


Ale ogólnie jak podoba wam się taka machinaż

Jest gitowo :slight_smile:
Będziesz miał na czym przyjechać na zlot forumowy przynajmniej :stuck_out_tongue:

No właśnie tak se teraz pomyślałem :smiley: Ale tak latałem tą Kawasaki El 250 to się wydawało moce, a ta Virago … masakra xD

Virago cud miód :smiley: (nawet kolor prawie miodowy) xD weź to se zostaw ;P. będziesz sprzęt porządny przynajmniej miał :D… takim już pojeździć można dla przyjemności w dalsze trasy :smiley:

kondzio94 napisał:

Silnik żyleta, motor kręci 46km



że coś? to jest pojemność 530 i tylko 46 km??

pewnie “odbija” sobie na momencie obrotowym :slight_smile:

No fajnie by było takim polatać :slight_smile: Wygoda z jazdy pewnie jestą Tylko jest trochę strachu przed panami policjantami :wink:

wrona napisał:

że coś? to jest pojemność 530 i tylko 46 km??

no a ile ty byś chciał?:D 46 km ale wysoki moment:D

Robertus napisał:

No fajnie by było takim polatać :) Wygoda z jazdy pewnie jestą Tylko jest trochę strachu przed panami policjantami ;)


Kask, czarna szybka, i ogień !

Z tego co widzę to on jest na wał kardanaż?

kondzio94 napisał:

no a ile ty byś chciał?:



z 10-20 więcej

Robertus napisał:

Z tego co widzę to on jest na wał kardanaż?

tak tak, wałek :D

wrona napisał:

z 10-20 więcej

Toż to Chopper. to rozumisz. Ale kurwa no takie dojebanie .. masakra xD

łeee, ja w ogóle nie trawię chopperów… Więc mi się za bardzo nie podoba, na Twoim miejscu bym zrobił i na sell :P…

Courte napisał:

na Twoim miejscu bym zrobił i na sell :P ..

Nie ! . Zmieniłem zdanie. Zostawiam, robie prawko, i wbijam na zlot 2012:D

wywal tą wieśniacką szybkę co na przodzie jest. może i mniej wieje dzięki temu, ale moto jest po to, żeby czuć wiatr we włosach xD
Według mnie takie szybki to najgorsze chujstwo co można do motoru kupić, wygląda jak gówno ściśnięte przez prasę hydrauliczną i zasuszone.

ogólnie to ładne moto, ale pracy sporo przy nim ;p

Szyba zostaje. Kawasaki 140 bez szyby i łeb urywa … A tu luzik. Pracy jest :smiley: Ale po to są wakacje xD

takimi motorami się nie jeździ 140 więc moim zdaniem to odpuść tą szybkę ;p
takim moto to 50kmh przez wieś i lans, a nie 180 xd
zresztą przy 140 tak nie rwie aż nie przesadzajmy ;p

Kawasaki latałem 120-140 xD . No ale bez przesady , te 100-110 trzeba trzymać :smiley: .