Nju Moto Yamaha Virago xv535 By Kondzio94 !

oj wrona…
moje moto ma 850ccm i 82 KM i 78 Nm i dostepne praktycznie w calym zakresię obrotów.
taka charakterystyka silnika, zeby byl elastyczny musi mieć wyrownana moc w calym zakresię przez co nie da się osiagnac wielkiej mocy.

a taka R1 ma dajmy no to 180 kucy i nie wiem ile bo nie chce mi się sprawdzac, ale strzelam ze nie więcej niz 100 Nm momentu.
tyle ze moc maks osiaga przy 16 tys obr a moment obr przy 11 czy 12.
a moje moto moc maks przy 6 tys obr a mom obr bodajze przy 4,5 :wink:

na tym to wszystko polega :wink:

Bo wrona w ogóle motocykli nie ogarnia, za dużo na piździkach jeździ i by tylko chciał mieć 200KM i zapier… 200km/h… :stuck_out_tongue:

Weź to ogranij kondzio, sakwy załóż i się lansuj :stuck_out_tongue:

Dywersant napisał:

Weź to ogranij kondzio, sakwy załóż i się lansuj :P

Ogarnę :)) . W lipcu na zlot lecę :D:D 60km od domQ ale będzie fajnie :D Wczoraj o 21 jeszcze poszedłem się przejechać, to 130km/h chwila i jest ;D

No nie przesadzaj xD Taka chwila to do 130kmph nie jest… Sam mam niecałe 50KM i to w rzędówce, czyli niby lepiej ciągnie i coś o tym wiem… do GSX750 to temu troooochę brakuje xD
Do 80-90 to powiedzmy, że ma kopa, ale potem to już idzie bo idzie :smiley:
Ale i tak zaczyna mi już ten moto nie starczać… Poluję na Bandita 600 z 2000r. :mrgreen:

Jacob555 nie wiesz co mówisz. Ten motor cisnie zajebiście. Nie trzeba jakiejś niewiadomo jakiej prostej . 130km/h to moment i jest;D

kondzio94, wydaje Ci się ;p ja na NSR wsiadłem ze skutera 70 to też takie łooohoho było, tak ciągnie super i w ogóle co to było, a teraz już się przyzwyczaiłem do tego i nie ma już tego wrażenia co wcześniej choć NSR ciągnie jak wcześniej ;p

Jacob, ale u kondzia jest większy moment obrotowy, więc KM mają tu drugorzędne znaczenie :wink:

P.S. V-ki w tych sprzętach lepiej ciągną :slight_smile:

No nie wiem… Znajomy miał Drag Stara 650 i Rebel lepiej szła…
Mafioz ma rację - wydaje Ci się po kiblu, że to niewiadomo jak ciągnie xD

Chłopaki ale ja na 3 biegu jade 30 km/h gaz i ogień, żadnej redukcji ani nic . Leciałem sobie 60km/h na 5biegu zacząłem wyprzedzać 3/4 gazu i autobusa nie ma :smiley:

Chłopaki ale ja na 3 biegu jade 30 km/h gaz i ogień, żadnej redukcji ani nic . Leciałem sobie 60km/h na 5biegu zacząłem wyprzedzać 3/4 gazu i autobusa nie ma :D


Moment obrotowy robi swoje :)

Dawno tu nie pisałem… zmiany są w uuuj ! …





Tak wyglądają teraz…



Tak wyglądały …
Zaniedbałem te moto strasznie :confused: … Dużo zajęło mi Piaggio … Ale teraz juz biore się za to … Oleje + wszystkie filtry zamówione… Regulator Napięcia muszę zamówić… W tym tyg. maluje tylny wahacz i zaspawam wydech. Złożę i oddaję do tego chłopa co mi robił polerki na odnowienie wszystkiego. Wszystkie śrubki itp. szprychy … i przy okazji odnowi mi polerki … Wszystko ma się błyszczeć jak psu jajca … Więc już nie długo wyjeżdża to na miastoo ; d

Czekam na komenty !

i co miesiąc będziesz odnawiał polerkiż
tzn będziesz dawał komuś do odnowieniaż

One leżą od wakacji w garażu… zaszły już … :frowning:

no ale to przecież po przeleceniu pastą powinno być ok,

Kurde ale ładna polerka… jak chrom… A ile ten koleś bierze za polerki ?

ładna jest ale przy tych śrubach kiepsko

śrubki kup nowe, a nie się bawisz w polerki śrubek ;d

będziesz szprychy demontował?!

Były strasznie zapuszczone te boczki to policzył mi 150 zł … a roboty miał w uuuuj bo to znajomy. Szprychy czyścił z rdzy :smiley: