Niskie podwozie

No to tak, zjadę z jakiegoś wyższego czegoś np krawężnika a nawet zjeżdżam z jakiejś górki na trasie to zahaczam podwoziem o ziemieć. Chyba centralną. A wydech dosłownie mam tak nisko, że się modle, żeby nie urwać :smiley: To skuter: : http://skutery-zipp.pl/images/foto/4115_736_4a8e72ea90cd9.jpg

Da rade jakoś podwyższyć czy coś bo już nie wiem.


P.S Nie mówcie tylko, żeby go sprzedać proszę :wink:

Jak masz 10" to wżuć se 12" i po kłopocie :mrgreen:

Jak masz 10" to wżuć se 12" i po kłopocie :mrgreen:


A dużo kosztują te 12 i czy w ogóle będą pasować, nic nie będzie opcierać czy coś??

gostek nie słuchaj go. Problem tkwi w amortyzatorze który osiadł.
Podmiećń od kolegi i zamontuj powyżkę amortyzatora i po kłopocie.

RZiD napisał:

Jak masz 10" to wżuć se 12" i po kłopocie :mrgreen:




NO POGIÊŁO CIE :roll:


Wystarczy przedłużka 4-5,5cm tylnego amora(koszt ok.30zł) i po kłopocie ;) Będziesz mógł skakać tym skuterem, a nie zachaczysz spodem ;)


P.S. przerabiałem ten temat u siebie ;)

Dobra dzięki za rady, jutro będę zamawiał przedłużkę. Tylko mam jedno pytanie, czy to trudny montaż? Trzeba coś spawać czy coś? Czy wystarczy przykręcić.


P.S Nie zamykać tematu, bo jak założę przedłużkę to napisze co i jak.

PeZeT napisał:

Tylko mam jedno pytanie, czy to trudny montaż? Trzeba coś spawać czy coś? Czy wystarczy przykręcić.


Łatwizna ...
Wstarczy pare kluczy jak nie 1 :P

jedna 13tka (z reguly m8 na klucz 13 sa w amorach) odkrecasz amor przy silniku wkrecasz w to miejsce przedluzke na koniec przedluzke do amora przykrecasz wszystko ladnie dociagasz na maxa i się cieszysz przedluzka :wink: najlepiej w dwuch zeby ktos ci motor podniosl zebys na przedluzke natrafil

ja w keeway miałem na 12 klucz.
Poza tym:

Danielson napisał:

ladnie dociagasz na maxa


Nie na maxa bo urwiesz gwint w amorze, dokręca się WSZYSTKIE śruby z umiarkowaną siłą a nie na maxa bo by pudzian przyszedł to by nawet koło tak dokręcił że by gwint strzeliła dla niego i tak to nie była by na maxa dokręcona śruba ;p
Ja w amorku tak odkręciłem to gwint obrobiłem i szpilkę z cylindra wyrwałem przez takie dokręcanie ;p

WIÊCEJ TŁUMACZYŁ NIE BÊDÊ! 20 MINUT TŁUMACZENIA NA GADU I I TAK WIDZÊ, ZE NIE DO KOÑCA ZAŁAPAŁEŚ :573: :stuck_out_tongue:

Dywersant napisał:

WIÊCEJ TŁUMACZYŁ NIE BÊDÊ! 20 MINUT TŁUMACZENIA NA GADU I I TAK WIDZÊ, ZE NIE DO KOÑCA ZAŁAPAŁEŚ



To samo! :573:
Tak mnie wkur.wił że proszę o bana dla niego :573:

to po co mu tłumaczycie. przyjdzie mu zamówienie to sam będzie wiedział jak to przykręcić. 2 śrub człowiek już nie potrafi przykręcić ?

JacoPL napisał:

2 śrub człowiek już nie potrafi przykręcić ?


on najwidoczniej nie. :lol:

wiktor14 jak cie wkurwiłem? nie przesadzaj już kurwa bo naprawdę… jeżeli pytam jak to założyć to nie czekam na odpowiedź: normalnie, łatwizna itp I nie rób offtopu bo gadu gadu to nie forum.

Dzięki wszystkim za pomoc, jak dojdzie to założę i napisze ;]

No kur.wa sory, ale muszę to napisać i proszę nie kasować :slight_smile:

Ja:
wyobraź sobie że jesteś w garazu
trzymasz w ręce klucz imbusowy
po czym odkręcasz śrubę amora
która trzyma go złączonego z karterem

“pezet”
20:57:51
no i co dalej

Ja:
następnie wkładasz przedłużkę
i tą srube którą odkręciłeś wkrecasz w "górną’ częsć przedłużki
a dolną w miejsce starego mocowania amora

KUR_WA CZŁOWIEKU TAKIE RZECZY ROBI SIÊ Z ZAMKNIÊTYMI OCZAMI!

“pezet”
i tak nie kumam <lol>

Ja:
<facepaml>
i ty masz skuter?!

ja nie wiem kto ci to kupił

“pezet”
zumico quick

4T

Ja:
znowu facepalm

ja pier_dole. czy ja pytałem jaki masz skuter?

“pezet”
xD

Ja:
no weź mnie nie załamuj

“pezet”
zumico quick
4T

xDD


Pominąłem krótki fragment gdzie napisałem że to łatwizna, ale jak widać dalej mu wytłumaczyłem. A do tego jeszcze Dywersant tłumaczył mu TO SAMO!

Pomyśl że ja jestem jakimś zajętym człowiekiem i nie mam czasu i ochoty na takie “żarty”, a to dlatego, że np. to ty do mnie pisałeś z prośbą o wytłumaczenie, a nie ja do ciebie “pożartować”

:roll:

Pominąłem krótki fragment gdzie napisałem że to łatwizna, ale jak widać dalej mu wytłumaczyłem. A do tego jeszcze Dywersant tłumaczył mu TO SAMO!


No i dywersant bardzo dobrze mi wytłumaczył i już wiem :P
Skończ już tą bezsensowną i offtopową gadkę, nie wiem po co tą rozmowę wklejałeś, co chciałeś tym udowodnić? Że zacięło mi się gg i wysłało 2 razy zumico qucik 4T i mnie od razu zablokowałeś. Dobra koniec Offtopu.

PeZeT napisał:

Że zacięło mi się gg i wysłało 2 razy zumico qucik 4T


mało prawdopodobne ;p

Ja:
wyobraź sobie że jesteś w garazu
trzymasz w ręce klucz imbusowy
po czym odkręcasz śrubę amora
która trzyma go złączonego z karterem

"pezet"
20:57:51
no i co dalej

Ja:
następnie wkładasz przedłużkę
i tą srube którą odkręciłeś wkrecasz w "górną' częsć przedłużki
a dolną w miejsce starego mocowania amora

KUR_WA CZŁOWIEKU TAKIE RZECZY ROBI SIÊ Z ZAMKNIÊTYMI OCZAMI!

"pezet"
i tak nie kumam <lol>

Ja:
<facepaml>
i ty masz skuter?!

ja nie wiem kto ci to kupił

"pezet"
zumico quick

4T

Ja:
znowu facepalm

ja pier_dole. czy ja pytałem jaki masz skuter?

"pezet"
xD

Ja:
no weź mnie nie załamuj

"pezet"
zumico quick
4T

xDD



:573: :573: :573:

Wiktor24 współczuje :-D

W międzyczasię wysłałeś “xD” więc się nie zacięło. Ale potwierdzam że mi czasem się tak zacinało, ale nie w tym przypadku.

Ehhh… Jak pisałem zumico quick 4T a ja szybko piszę to wtedy mi się zacięło i wcisnąłem enter i wiadomość do niego poszła a ja jej w oknie nie miałem i nie patrzyłem i napisałem potem xD a jak zobaczyłem ze nie ma zumico quick to napisalem znowu i wtedy wyszedłem z okna rozmowy i znów wbiłem i było 2 razy… Czy będziemy się kłócić o to czy napisałem 2 razy zumico quick??? Nie offtopujcie