Niskie podwozie

Widać że ma nie najlepszego kompa, ale że jest całkowicie zielony i nie wie co to klucz inbusowy i gdzie jest amor tylni w skuterze to po co on przerabia coś w skutere?? :roll:

Robertus zamknij morde, co cie to obchodzić Ty może od razu rozkręcałeś gaźnik czy coś, taką To brawa dla Ciebie.

Oboje się zamknijcie najlepiej bo zaraz tu się pobijecie wszyscy.
Wiadomo, że wszystkiego od razu nikt nie wie, ale jednak z przedłużką jest taka sprawa, że ciężko nie wiedzieć jak to zamontować. Potrzebna wiedza to tylko taka żeby wiedzieć w którą stronę śruby się odkręca a w którą zakręca.

PeZeT napisał:

Ty może od razu rozkręcałeś gaźnik czy coś, taką


Od razu nie, ale wszystkie części sam wymieniałem, 1 raz na oczy jak widziałem rozpołowiony silnik to wtedy jak sam zmieniałem wał i łożyska, nigdy wcześniej nie widząc jak ktoś inny to robi i nawet nie wiedziałem jak to w środku wygląda.
Trochę rozumu i skuter to jest tak prosta w budowie rzecz, że tam bez jakiejś szczególnej wiedzy wszystko rozkręcisz i skręcisz. Podczas rozkręcania zwracasz uwagę co jak było i jak skręcasz robisz to samo tylko w odwrotnej kolejności i tyle.

Ty może od razu rozkręcałeś gaźnik czy coś, taką



a wisz że tak. Wystarczy trochę rozumu i parę oczu żeby widzieć co gdzie i jak.
W sumie ja to od małego pod samochodami, motorami siędziałem z ojcem w garażu (ojciec mechanik)
I nie pier*** mi tu że ciężko jest amor rozkręcić...

Raczej amor ODKRÊCIÆ.

Wystarczy spojrzeć na amor w skuterze i chociażby zdjęcie z zamontowaną przedłużką. Jak tu można czegoś nie rozumieć?

Dobra cicho już tu !!!

A nie bo ja będę głośno :stuck_out_tongue:
AAAAAA! UGABUGA! :smiley:

Robertus no widzisz, Ty masz ojca mechanika i z nim wydaję Ci się wszystko łatwe a mój ojciec nic nie wie o skuterach / motorach i dziś byłem po olej i nie wiedział dokładnie jaki kupić nawet. Każdy od czegoś zaczyna…

Zamknijcie temat bo już burdel niezły się zrobił.

Tylko że ojciec niema zielonego pojęcia o mechanice skutera dopiero ja mu muszę tłumaczyć i przy skuterze sam se sobie robię!
A jak nie umiesz odkręcić to są od tego serwisy i mechanicy.

Dobra powiedziałem koniec tematu robertus !
I po pierwsze nie powiedziałem, że nie umiem rozkręcić tylko ładnie spytałem jak to zrobić -,- Dywersant mi bardzo dobrze wytłumaczył i już wiem jak to zrobić tylko teraz toczy się przez te zbędne offtopy dyskusja, której być nie powinno.

Dywer, jaco, danielson leci pomógł :wink:

~KONIEC TEMATU ~