Nie ma ch*ja nie odpadne z gry ^^ Slider !!

Danielson, rób go bo będzie całkiem ładny sprzęt. A lagi zrobiłbyś w jeden dzień :stuck_out_tongue:

ladny nie jest zrobiony lepiej niz byl. bede mial więcej czasu to zrobie go lepiej. mam na razie cisnienie na jazde. i kasy juz nic nie mam. foty dzis beda ale z latania bo kolezanka chce porobic ^^

Danielson napisał:

ladny nie jest zrobiony lepiej niz byl. bede mial więcej czasu to zrobie go lepiej. mam na razie cisnienie na jazde. i kasy juz nic nie mam. foty dzis beda ale z latania bo kolezanka chce porobic ^^




koleżanki są najlepsze do robienia stunt-fot :D...

eee ten slider gorzej wygląda niż mój axis :smiley:

eee ten slider gorzej wygląda niż mój axis :D

calkiem mozliwe ale chyba wazne jak jezdzi. a nie jak wygląda. np dzis juz się kawalka plastiku i trochę farby pozdbylem wiec wiesz..

Danielson napisał:

np dzis juz się kawalka plastiku i trochę farby pozdbylem wiec wiesz..


Czyli, że źle jeździ ? :lol: :lol:

CHUJOWY KIEROWCA !! chcialem wskoczyc na stand upa i jeblem się ^^
tutaj trochę wyrazniejsza fota jego trochę lepiej wygląda nizna tamtych

Zaajebiście pomalowana przednia felga :wink: a jak z mocą?

Wszystko seria tylko cylinder 70racing i sam wstaje :wink: na skaterze jeszcze nie mogę się wczuc bo dam gazu i ryje glebe

lepiej 50 serię załóż …
na chuj ci 70 racing ;d

taki juz byl. :wink: jak się zajebie to zeszlifuje polini sporta i wsadze nowy tlozek i pizda bo mam w garazu poliniego

ale ty jakis mały jestes :slight_smile:

179cm mam

to wcale niemaly ;p… A slider… Fajny, tylko go ogarnij jeszcze :smiley:

Jak na chlopaka to mały xP
Zauwazcie ze się coraz wyzsze dzieciaki robia. Juz gimnazjalisci i dzieciaki z podstawowki maja pod 180 cm :stuck_out_tongue:

Wino napisał:

Juz gimnazjalisci i dzieciaki z podstawowki maja pod 180 cm


Jakbym wpierdalał tyle fast-foodów(zawierają składniki wspomagające wzrost), co one, to też bym miał 2 metry :P

ja mam 190cm a nie wpierdalam fast foodow :D…

ja jeszcze rosne !! :smiley:

DObra, wracając do tematu, ZRÓB te LAGE!

nie mam kasy. na razie jezdzi jak się rozjebei to się bede martwil
wyjebal? ^^