Nie ma ch*ja nie odpadne z gry ^^ Slider !!

Dalem za niego xperie ktora kupiłem za 350zl.
To tak co w nim siędzi:
-athena sport 70ccm
-wario athena
-sprzeglo top racing
-stozek małossi
-13tki od sr ;]
Troche w nim do zrobienia a mianowicie:
-Kupic pompe przewod i zacisk na tyl
-nowa felga na tyl bo ta bije
-nowe przelozenia kupić
-Pomalowac
No i oczywiscie zarejstrowany oplacony bla bla bla ^^

Dostalem do niego tez zatartego polini sporta 50ccm wiec jak ktos chce mogę za doplata odstapic :smiley:

ja pierdole! Za tą kasę, czemu mi się nie trafiają taki okazje?! Rozumiem że na stunty będzie?

tak tak stelaz jest juz ;]

jakbyś miał coś taniego jeszcze gdzieś to mi mów xD!

chyba prawa laga kurrewsko cieknie , zrób to bo ci kiermana wpadnie w shime i leżysz

na tej focie wygląda jak by w ogóle jej nie było tylko taka wyłamana z tamtąd :slight_smile:

owinelem szmata dalem na trytytki i jest ok ^^

wyjeebiesz na stopalu to zobaczysz :slight_smile:

daj lepsze foty bierz aparat i zappierdalaj do garage po foty :wink:

Nie stac mnie na przedni hebel na razie :smiley:
Zamowilem :
-kompletny hebel od roxa przewod, pompa, zacisk z nowymi klockami (tyl oczywiscie) 100zl
-felga tyl (bez opony) + przelozenia - 100zl
Jak przyjdzie bede zapierdalal

zdjecia kurrwa !!

nie mam nic zeby fote lepsze zrobić. telefon 1.3mpix i nie mogę pod kompa podlaczyc. xperie dalem za niego a stary w niemczech i nie ma jak więcej dac

kto sprzedaje za tyle kasy?
jak te cylki więcej kosztują

u kolesia w garazu lezal pod szmatami ^^
Moze poleci zacisk na tyl od rs125 4 tloczkowy ^^ ale nie pewne
malowanie myslalem nad czarnym z rozowymi felami i craszami ^^

Danielson napisał:


Moze poleci zacisk na tyl od rs125 4 tloczkowy ^^ ale nie pewne


Raczej się nie zmieści na tarcze, tzn tarcza będzie za mała i nie całym klockiem będzie hamować. . . chociaż mogę się mylić

Danielson napisał:

malowanie myslalem nad czarnym z rozowymi felami i craszami ^^


Ołł jeee :-D

Danielson napisał:

Moze poleci zacisk na tyl od rs125 4 tloczkowy ^^ ale nie pewne



bez sensu hebel będzie nie do wyczucia , od roxa/speedighta stanowczowystarcza , jak masz dobre klocki to jest kosa uwież mi sprawdzałem ;)

nie wiem jak roxowy ale od leonardo 125 mi przyjemnie chodzil tylko się dotykalo :wink: wszystkie plastiki poklejone poszpachlowane gotowe do jutrzejszego małowania

O tak. Ja mam tarcze z tyłu z zaciskiem Grimeca i muszę powiedzieć że hamuje bosko (na klockach za 18zł) :wink:

[ Dodano: 17-05-2011, 21:27 ]
No i muszę dodać że tarcze mam taką jak u roxa

w czymś wsce?

w becie ;p

wykrecam wydech patrze a tu ku*rwa wylot na wydech o srednicy 3cm. Mowie o co chodzi. Rozbieram patrze 1 pierscieniowy tlok o huj chodzi. Dzwonie do kolesia co to za cyl. Pisze athena ale sport ma 2 pierscienie a on mi mowi ze to athena racing jakis z niemiec przytargal i to chodzi na seri gaźniku i seri wydechu biedactwo ;/ za 10zl od kumpla biore next-r a bez silencera to się boje jaka wtedy pizde będzie mialo

Danielson napisał:

w czymś wsce?


-,- foch -,-