Nie ma ch*ja nie odpadne z gry ^^ Slider !!

Danielson napisał:

za 10zl od kumpla biore next-r a bez silencera to się boje jaka wtedy pizde będzie mialo



nie spodziewaj się chuuj wie czego , w tym wypadku gaźnik ci duużo da :)

Danielson napisał:

wykrecam wydech patrze a tu ku*rwa wylot na wydech o srednicy 3cm. Mowie o co chodzi. Rozbieram patrze 1 pierscieniowy tlok o wacuś chodzi. Dzwonie do kolesia co to za cyl. Pisze athena ale sport ma 2 pierscienie a on mi mowi ze to athena racing jakis z niemiec przytargal i to chodzi na seri gaźniku i seri wydechu biedactwo ;/ za 10zl od kumpla biore next-r a bez silencera to się boje jaka wtedy pizde będzie mialo



rometa wypierdolisz bez problemu ;p

Dokładnie… Na serii gaźniku to latać nie będzie za bardzo… No chyba że dyszę dasz więszą…

co ty ^^ ale nad gaźnikiem pomysle ^^ tylko czekam na wyplate chyba ze ktos przygarnie odemnie polini sporta

Danielson napisał:

tylko czekam na wyplate chyba ze ktos przygarnie odemnie polini sporta



do ?? i za ile ??

polini sport 50ccm za 50 chce oddac do szlifu jest. do vericala
slider pomalowany jutro wam dam foty plastikow bo zloze dopiero jak pompa przyjdzie na hebel

ok, czekamyy ;d



Skonczony. ten pomaranczowy trochę inaczej wygląda niz na focie to wina hujowego aparatu w telefonie. Zacisk zrobiony odpowietrzony wszystko ladnie lata

powtarzam się, kozacki!

a wpierdala 1.5l na 20 minut jazdy ^^ nie ma to jak racing ;/

Coś ty założył na prawego lagaż?

podpaske dla lagi bo ma okres i jej leci

Kurde ekstra wyszedł.

Chciałbym takiego :frowning:

czy ja wiem czy ekstra. felga przod na odwal pomalowana byle by przypominala pomarancz. lagi ciekna jak z cipy przy okresie, kopac trzeba na lezaco bo lapie od dolu w dal, nie trzyma wolnych. twardy jak skurwysyn, chleje jak smok a poza tym zajebisty i siedzenie hujowe bo jak v-ke robie to slizgam się do tylu

ja pierdolę, faktycznie, przednia opona jest pomarańczowa!

zmieńi się opone i nie będzie widac ha ! :smiley:

kurwa , kalkulator / bułka pralka lodówka i całe jebane AGD , weź jakis normalny aparat ogarnij :smiley:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JAK MNIE TO WPIENIA WRONA !!! Cała ta moda na kartofle, kalkulatory i bakłażany jako aparaty !!!

A sliderek wyszedł gówniano ! :stuck_out_tongue: Po speedzie robisz wszystko na odwal ! OGARNIJ SIE ! :{

Ehh slider :{ Ten którego chciałbym mieć oprócz Arei :slight_smile:

RudY napisał:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JAK MNIE TO WPIENIA WRONA !!!



ale kiedy to jest robione bakłażanem :)

rozumiem jak ktos się nie raz czepia bez sensu , fota elegnandzka , a ktos chciał by żeby było robione 90 pixelowym apratem , ale ładny slAJderek , i chciałbym zobaczyć ładne foty :)

Ale lage to byś zrobił :wink: