Na co sie zdecydować

Siemka wszystkim mam malutki problem po sprzedaży swojego myble byble skutera. :-/ Nie wiem na co teraz się zdecydować dysponuje kaska tak około 2,5k.
Chciałbym pojazd mniej więcej taki aby sprawdzał się w mieście bo głownie tylko jeżdże. Żeby miał małe spalanie (nie typu 2t po full tunie że chla ok 7l) żeby mieścił się w granicach 3.5l. Może to być biegówka aby jak najmniej awaryjna. Potrzebuje wygodnego jeżdże we 2 osoby mocą też nie pogardze. Mam dojścia kupna używanego z zagranicy. Podawajcie marki podele plusy i minusy. (nagrodze) :mrgreen:

runner nie wiem czy dostaniesz w tych pieniądzach ale jest duży i wygodny bezawaryjny pali ok 3-3,5l jak jest seryjny i ma przyzwoitą moc, bo biegówki wg większości są niewygodne w mieście

a jaka pojemność?

no za tą pojemność to nic innego chyba nie kupi jak 50ccm … nie mówiąc o Junakach i WSK-ach itp. :stuck_out_tongue:
Ja bym rozejrzał się za Piaggio NRG lub Yamaha Aerox <- ta jest mało awaryjna mocna ale jak na 2 osoby trochę za mała :-/

ma byc 50

jak chcesz zeby mało palil i w miare mocny to wes cos na wtrysku

yyy no ale się ma mało psuć a jak się zepsuje to żeby dużo nie kosztówało … więc wtrysk jest jednak odbiciem lustrzanym tego :mrgreen: :stuck_out_tongue: Weź Sobie Piaggio NRG super sprzęt :sunglasses:

Ja mam Piaggio Nrg mc3 LC. Moj po tunie to z 5.5/100 jara . ale ja seria był to ciagnol nie cale 4.0 w miescie . a osiagi na serii byly w granicach 80 km/h

[ Dodano: 21-10-2009, 20:55 ]
A dodam ze moj to LC 2x tarcza . wiec do 2,5 to na pewno takiego nie kupisz. i moj 03r. Ale mysle ze jakieś 98 w ac z bebnem wyrwiesz… ale na ac to ze 70-75 moze osiagniesz w dobrym staniee :slight_smile:

nrg jak ja się nei myle nie ma w ac :slight_smile: Bynajmniej nie spotkalem. Na twoim miejscu poszukalbym tak: aprlilia sr lc (kolezanki 3l spija na gaźniku), runnerka, ew booster (moj na 70ccm ponizej 5 pali :slight_smile:

no przecież nie ma silników p/g ac… :stuck_out_tongue: a nrg można dorwać też jakiś starszy rocznik i tanio a na pewno będzie dobrze chodził o ile nie będzie zakatowany czy przytarty…

Danielson, Adverion, są silniki p/g ac np zobaczcie co ma montowane piaggio zip Danielson, były nrg w dwóch wersjach AC i LC… Poszukaj sobie na necie

Nie powiedzialem ze nie ma. Tylko mowie ze nrg nie widzialem w ac. wszystkie nrg jakie na razie widzialem to lc :slight_smile: a ac ma np zip stalker tph :slight_smile:

NRG POWER ma AC.

uff to dobrze wiedzieć … dzięki że mi powiedzieliście bo nie wiedziałem że silniki p/g są również AC… :stuck_out_tongue:

sa sa AC… I to nrg to praktycznie więcej jest ac … z bebnem :wink: . Ja mam wszystko oprocz cylka i jara 5,5/100 … ;/ załamka… gaźnik 21mm [dlatego takie spalanie] …gaźnik na 100 % dobrze wyregulowany .:wink: założę 17,5 i zejde z 4,5/100 :smiley: A tak wgl to polecam piaggio nrg ac .

kondzio94 napisał:

A tak wgl to polecam piaggio nrg ac .



A co, sprzedać chcesz? :P

Dywersant napisał:

A co, sprzedać chcesz? :P

nie pewnie dostal w lape za reklame

hahaha 5,5/100 to dużo jak dla ciebie ? :lol: miał byś moją ape to dopeiro byś mógł mówić że dużo pali :lol: :stuck_out_tongue:

Mały spam: Albo moją przytartą DT :slight_smile: 8/100 średnio :stuck_out_tongue:

ha a ja za 10zl zatankuje i mam 3/4 baku xD
Zeby nie bylo ot kupuj jak juz cos w lc a jeśli nie chcesz tuningowac to wtrysk