My LONGIJA LJ50QT-K

WSZYSTKIE ZDJÊCIA TUTAJ ZAMIESZCZANE S¡ MOIMI PRYWATNYMI, BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOŻNA ICH NIGDZIE POKAZYWAÆ.

Info wstepne:
Rok produkcji: 2008
V-Max: 70-75km/h
Kolor: Czerwony

Foto Skutera:




Aktualnie skuter ma odarty plastik ten czarny co pisze rm max i zastanawiam się czy oddawać ten plaastik do lakiernika czy kupić nowy czy zostawić tak jak jest.
Skuter ma ściągniętą podkładke na wariatorze i ma założony moduł cdi tuningowy
I teraz do was mam pytania co zrobić by go troszkę podrasowac oczywiście wizualnie też jak najbardziej, Mam zamiar kupić tłumik sportowy i to z części chyba tyle w planach na razie ale bardziej zalezy mi na jego wyglądzie co zrobić zastaanawiam się jeszcze nad migaczami białymi trójkątnymi do tyłu i przedłużką do amortyzatora.

mówisz tłumik sportowy a zacznijmy od tego to jest 2T czy 4T ??
A przedłużkę możesz wsadzić to tył się trochę podniesie :wink: bo teraz tao równo jest jakoś :stuck_out_tongue:

To 2t. Możesz kupić Technicsa next r , leovince zx , stage6 pro replica

a przedłużki lepiej nie kupuj


nie jestem pewien ale ta raczka pasażera - rusztowanie xD to od cpi chyba by pasowało tam jest ładniejsze

neon napisał:

WSZYSTKIE ZDJÊCIA TUTAJ ZAMIESZCZANE S¡ MOIMI PRYWATNYMI, BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOŻNA ICH NIGDZIE POKAZYWAÆ.


:lol:

optycznie to zależy co chcesz zrobić, jest tego naprawde masa , ja na dzieńdobry pozbył bym się błotnika, dał inne kierunki na tył, inne lusterka, łądną kierke mu dać ( to juz sa koszty)
przedłużkę można kupić ale dobre firmy a nie made in allegro bo niektóre potrafią się łamać, opcji jest naprawde wiele poczytaj pomyśl i jak jestes kreatywny to wymyślisz cos łądnego NAPEWNO
Odrazu mówię adnych nełonków naklejeczk mocy itp itd

wrona napisał:

naklejeczk moc

tu akurat jestem sprzeczny, bo może kupić na allegro zestaw S6 i bardzo ładnie obkleić bez przesady. Ja swój obkleiłem i dużo dało. Co do mechaniki, ja bym polecił next-ra. to tyle. oczywiście są to duże koszta i oprócz wydechu trzeba kupić zestaw do regulacji.

BALU, dlaczego przedłużki nie? Rączka to się spoiler nazywa i kkumpel ma mi załatwić takie właśnie jak w cpi, aktualnie podłączyłem skuterkowi neony czerwone led, dwie tuby pod dolnym plastikiem.

to wiedz że neony sa ogólnie postrzegane jako wiocha :slight_smile: bardzo duuuża wiocha, jest tylko jedno forum na którym ktoś może podzielić twoje zdanie ale to forum dzieci neostarydy więc nawet nie bede wymieniał jego nazwy :slight_smile:

ale z nełonami jak najbardziej przesada -,-



A więc teraz tak to wygląda
zakupiłem:
-Tłumik sportowy odblokowany zwykły za 180zł powód prosty nie było mnie stać na nic lepszego ;/
-progi alu, myślę że to tani a nawet efektowny dodatek
- neonów nie ściągałem, zobaczy się później co i jak co myślicie jak bym je przełożyłem nad koło tylne?
- wsadziłem rolki 3,5g
teraz predkośc max wynosi 85km/h zamyka licznik :wink:

Przepłaciłeś za ten wydech “sportowy”, to raz. Licznikowej prędkości max to ty nie ufaj, to dwa :wink:

Nowy zakup amor gazowy


Tylko mam do Was pytanko bo on jest miećkki dosc i chce zeby byl twardszy no i nie wiem ile tego powietrza mu dopompowac zeby nic się nie stało, wiecie może ?

A co to za amor? Jeżeli jest nowy, to powinien mieć instrukcję lub naklejkę z danymi technicznymi.

Ja tu nawet zaworu do wpompowania powietrza nie widzę :confused:

Jest nowy przyszedł zapakowany i wgl ale instrukcji nie ma, zawór do pompowania jest podd tą osłonką czarną co widać przy zasobniku na dole to jest taka osłonka gumowa sciagasz ja i masz zawór no i nie wiem właśnie ile wpompowac zeby był ciut twardszy a zebym go nie rozwalił…

nie ma nic ponapisywane bo to pewnie china :wink: Ale co jak co kolory ma ładne :smiley:

To sprawdź, jakie ciśnienie ma teraz i załóż, że możesz je podnieść 2x(ale zanim to zrobisz, napisz tutaj o tym ciśnieniu). Jeżeli się nie rozleci, to będzie dobrze :smiley:

to stopniowo pompuj aż będzie dobrze :smiley:




3majcie foto a napisze wam pod wieczór jakie ma ciśnienie dzisiaj pojeździłem trochę i nawet nie jest taki miećkki lepszy w porównaniu z olejowym ale i tak troszkę twardszy by się przydał :wink:

Po prostu dopompuj trochę i sprawdź jak jest i będziesz wiedział czy możesz jeszcze czy nie, czy dużo czy mało itd. :stuck_out_tongue:

Dobrze się prezentuje. Mało prawdopodobne, żebyś nabił za dużo powietrza :wink:

Dobra skuterek śmiga wpompowałem mu troszkę i jest MALINA! Planuje jeszcze kupić na wentylator taka chrmowana oslone fajnie to wygląda i w tym roku to tyle bo z kasa mi się nie przelewa.
Nudy, więc pomyślałem ze wymaluje kask bo był w stanie opłakanym. Pomalowałem PÊDZLEM! xD ale nieźle to wyszło: