My LONGIJA LJ50QT-K

Gdzie kupiłeś ten amortyzator i ile dałeś?

kupiłem go w sklepie z częściami do skuterów nie daleko mojej miejscowości dałem 90zł

bo w sumie ciekawy, do piaggio bym se taki kupił. Możesz się zorientować czy posiadają takie do silników piaggio/gileraż

Macie jakieś pomysły co by z nim jeszcze zrobić tylko bez dużego wkładu pieniędzy bo nie mam kasy… ?

pooolerki :slight_smile:


Prace nad nadkole pierwszee kształty jak widać niedopracowane trochęe! Jak mi nie wyjdzie to kupie ;(

do fotek załóż sobie konto na bikepics :wink:

a teraz to jeszcze pokleić wyszpachlować, wygładzić i pomalować … hehe wiem ile jest z tym roboty :roll:

pzdr.

Dla mnie te nadkole jest spoko nie musisz juz z nim nic robić zostaw tak jak jest :slight_smile:

oj waski nygusiee, a co do nadkola… nie wiem czy jest sens robienia… ktoś sprzedaje gotowe po 50 zł

no bez kitu na takie nadkole wyjdzie ci ok 40 zł bo 20 szpachel i 20 zestaw reperacyjny a jak sa po 50 zł z plastiku to lepiej takie kupić ,
ale przemyśl ziomek to co ci teraz powiem
zostaw ten skuter jak wygląda , pucuj go tylko ładnie żeby się świecił, możesz najwyżej błotnik wywalić i dać jakieś estetyczniejsze kierunki a nie seryjne wyglądające o jak od ursusa, teraz da ci to radoche ale ale w przyszłości będziesz żałował że tyle hajsu poszło w skuter , bo tuning kibli jest jak narkotyk jak w to wejdziesz to juz nie wyjdziesz.

A jeżeli zdecydujesz się władować w niego trochę hajsu to polecam ci prowadzić notes, ja w moim zapisuje każdy najdrobniejszy szczegół, oczywiście prócz paliwa i ubezpieczenia :slight_smile:
Ja wyleczyłem się z tuningu po sprzedązy pierwszego piździka , w kóŧre poszły tyiące złotych szczególnie przez nieprzemyślane decyzje a poszedł do żyda za 1600.
Mam drugiego farfocla, tu pierdołek tam lakierka niby nic, zaglądam w notes podliczam a tu tysiąc złotych ;/ dlatego nie ładuje juz nai grosza więcej

dokładnie, wrona ma racje… polać mu. Ja pamiętam jak grzebałem przy swoim piaggio… już nie mówię o tuningu(bo tu poszło trochę kasy) ale o pierdółkach przed sezonowych… to spray,to opaski, to śruby,nakrętki jakieś oleje,płyny,szczotki,ścierki,szmatki i suma wyszła ponad 250zł… gdzie praktycznie nie widać że coś zrobione… trzeba uważać na to, bo zdaję się że wydajemy mało ale jak podsumujesz wszystko to ciekawa suma wychodzi.

Pozdro !

No muszę się z nimi zgodzić ja włożyłem w swojego z 1600 - 1800 zł i proszę: http://imageshack.us/photo/my-images/546/zdjcie0210w.jpg/
:slight_smile:


LUBIÊ TO // wrona

A ja nic nie wkładam. Może tylko teraz kupię farbę na wydech, ale w ciągu sezonu nic do dt nie włożyłem.

Kowal napisał:

A ja nic nie wkładam. Może tylko teraz kupię farbę na wydech, ale w ciągu sezonu nic do dt nie włożyłem.


Jak nie jeździłeś, to nie musiałeś dokładać.

No poza paliwem, od zakupu zrobiłem 4000km, ani dużo ani mało.

ja swoim piaggio też ponad 4000tyś km bez dołożenia złotówki : D

jutro przyjdzie nakładka na wentylator chromowana, nadkole probuje robic sam poniewaz mam wszystkie materialy potrzebne w domu. Dzisiaj się przejechałem i rezltat taki brakuje mu licznikaa 80km/h i zamyka i na asfalcie lekko nawilzonym bez niczego gume pali.

[ Dodano: 14-01-2012, 15:55 ]
Doszedłem do wniosku, że trzeba się przyłożyć do tego nadkole jak tylko najbardziej się da, no i szablon myślę wyszedł mi elegancki, teraz tylko żywica z utwardzaczem mata szklana moze szpachla, papierek ścierny i małowaniee ;0


lepsze niż poprzednie ;P?

neon napisał:

brakuje mu licznikaa 80km/h


nie wierz mu! on cie okłamuje! :-(

brzydkie będzie to nadkole daj se siana , jak zdjemiećsz błotnik to będzie sałbo a jak nie zamierzasz go sciągać to bezsensu nadkole robic :slight_smile:

ja bym na twoim miejscu skrócił ten błotnik albo wgl go wywalił i tablice dał pod samą lampą



troszkę rozsciagnolem tzw nie jest tak bardzo okraglee i wycilem hebo :stuck_out_tongue_winking_eye: wloze tam siatkee. Zrobie nadkole wyjdzie to wyjdzie nie to nie nie trace nic bo wszystkie materialy mam nie muszę nic kupowac.

NO Z TEGO CO MI WRONA NAPISAŁ TO CHYBA FAKT WIÊCEJ NIE KUPUJE! :stuck_out_tongue_winking_eye:
Nakładeczka zamontowana:


i to na tyle, aczkolwiek nie wiem czy jeszcze nie zrobie jednej rzeczy a mianowicie AUDIO!