Mitsubishi Eclipse II

Elo!
Co myślicie o tym aucie ?? jest wadliwe czy może dobrze wykonane i mało co się w nim psuje ?
Bo tak myślę i chyba na 18-tkę kupię sobie właśnie to autko bo zarąbiście mi się podoba… tylko nie wiem czy warto w niego walić kasę nic o nim nie wiem … Jedno co mnie zmartwiło to to że ma napęd na przód, więc coś takiego jak wypaśne baczki czy drifty raczej odpadają :-/

Hehe niektórych może zdziwić to że już się rozglądam za bryką no ale jakoś ostatnio mnie tak wzięło ostro i jestem ciekawy co wy o tym sądzicie :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

jestem ciekawy co wy o tym sądzicie :-P



Debil

wrona napisał:



Debil


Hahaha xD Krótko i na temat :lol:

wrona napisał:

Adverion napisał:

jestem ciekawy co wy o tym sądzicie :-P



Debil




Potwierdzam.

Wracając jednak do tematu, to z przednim napędem lepiej się w zakrętach i na śliskim prowadzi ;)

no właśnie przód lepszy w zimę. :wink:
a czemu przód Ci przeszkadzał masz zamiar kupić puchę i bawić się w NFSą

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=eclipse+forum&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=f&oq=eclipse+forum&fp=c2c42613bf02c3f8

masz jeszcze 3 lata, temat wgl bez sensu… wpisujesz w google Eclipse II opinie i juz.

Naped na przod rlz. Ladnie można gume spalic i ruszyc dobrze… w zime lepszy.

kondzio94 napisał:

Naped na przod rlz.



Stały 4x4 rlz jeśli już.

Kowal napisał:

Stały 4x4 rlz jeśli już.

w subaru 300km tak, ale w ponizej to przod rlz.

Ej, ale eclipse jest brzydkie xD Naprawdę. :smiley:

Carmen napisał:

Ej, ale eclipse jest brzydkie xD Naprawdę. :D



Zniszczyłaś plany Adveriona :P

Mistubishi to bardzo porządna marka jak o niej mówią “Azjatycki mercedes”. Ogulnie sam chciałem ten samochód ale stwierdziłem że jest zbyt spartański jak dla mnie…

Jest 2 osobowy no nie oszukujmy się 4 miejscami;)

Silnika to bardzo opracowane japońskie jednostki…

Napęd jest stały na 4;)

W zimę lepszy jest napęd 4x4 a nie na przód mimo wszystko dwie osię napędzane to jest cuś;)

Jak z awaryjnością jest jak to w japońcach znikoma trzeba im to oddać że mają wszystko dopracowane ale jak już coś się zepsuje to pójdzie tego cała lawina zaraz;)


A co do wyglądu to gustach się nie dyskutuje…


Adrian a ty czasem nie jesteś za młody żeby o takim czymś już myśleć??

Carmen napisał:

Ej, ale eclipse jest brzydkie xD Naprawdę. :D


Potwierdzam :-P

2g jest fajne … podobają mi się tylnie lampy :wink:

tobie chodzi o II czy III ? bo wielu osobą się wydaję że właśnie 3 generacja to jest dwójka ^^




To jest II gen

to adverion zbieraj juz lepiej na 3gen. bo takiego kotleta nawet nie oplaca się kupowac, wiem jak wszyscy w klasie pokupowali autka za 2-3k i teraz mają urwanie głowy ^^ ja po wakacjach odkupuje od wuja Golf’a 4 1.9TDI ^^ poczekaj a będziesz nagradzany :sunglasses: hehehe

Ale mi się właśnie tej II gen podoba jak dla mnie jest cool jeszcze w kolorze białym + lampy przednei i tylnie black fele 17" albo 18" i było by super :!: aa i do tego inny sojler najlepiej z włókna węglowego i było by super…
A przedni napęd ma swoje zalety ale np. tylnym można bardziej powariować bączki drift itp. :roll:

Temat może bez sensu ale bardzo mnie zaciekawiło to autko… seryjne może nie jest super ale troszkę dopieścić i jest fajną furą za małe pieniądze… a jako 1 auto na pewno nie będę miał jakiegoś drogiego autka :stuck_out_tongue:

Mi się właśnie ta II podoba - ta co jest jej fota …

a wiesz ile kosztują opony na 17" felgiż? 450zł za sztukę najtańsze… Oczywiście mówię o nowych… Dlatego ja zacząłem oszczędzać opony :stuck_out_tongue: