Mbk Ovetto by rafal93 Stunt modernizacje

Wszystko na 2str

no neosik fajny aczkolwiek szkoda ze takie slabe plany na tuning :wink: byc moze więcej Ci wpadnie pomyslow w trakcie tuningu :sunglasses:

Neos fajny, ale chłopie wez zetnij ten stelaz po bokach bo się zabijesz :shock:

Żeby założyć stelaż w Neosię i tak musisz zdjąć rączki pasażera :sunglasses:

No już mam zamontowany ten stelaż :stuck_out_tongue: A miałem dzisiaj zakładać kierke ale nie mam już siły, mam nadzieje że jutro założę. Ciekawe jak będzie wyglądała, bo mam tak zrobioną że miałem inną seryjną kiere i obciełem ją boshem. Do tego co uciełem przykręcilem mostek i kiere. Taki adapter własnej roboty, siwy napisał o tym arta :stuck_out_tongue: i z tego się dowiedziałem.

Daj fotki ze stelażem i kierą BMX :stuck_out_tongue:

Fotki z stelażem są w linku ale mam problem z kierą :confused: Bo robiłem tak jak karp ale chyba mam za krótki mostek i czacha zasłania mi mostek :confused: . A ten adapter co robiłem (ucinałem z seryjnej) jest ucięty w najwyższym miejscu. No i jeszcze muszę podłączyć jakoś przełączniki
od cpi

za krutko uciełeś kiere :stuck_out_tongue:

Nie ucil za krotko go chcial założyć kiere z co mial w genericu i dlatego nie pasi

Wiesz ze za taki stelarz mozesz mieć przez Policje, Straż Miejska itd zabrany dowod i pozniej jerzecie posewisach ze pojadz dostosowany po drogach i takie pierdoly. Ogolnie stelarzyk mi się podoba :smiley: zycze milej jazdy na kole.

No i skończyłem moją przygodę z stuntem, obecnie wygląda tak :stuck_out_tongue:


Stwierdziłem że ten stunt to zabawa dla bogatych dzieci ponieważ bak paliwa starcza mi na 3-4 godziny lekkiego stuntu. W poniedziałek mam zamiar go złożyć, czyli pozakładać plastiki ,wymyć i w ogóle zrobić na cacy. A ostatnio postanowiłem wyszlifować wariator i wszystko pięknie wyszło tyle teraz skuter ma wysokie obroty. Czyli jak złapie zaraz na początku wysokie obroty to w trakcie przyspieszenia w ogóle się nie zmieniają.

Setup to : sprężyna tr +15, sprężynki sprzęgła hebo niebieskie, rolki 3x5,8g 3x6,5g

Co byście ciekawego jeszcze zrobili w moim neosie, bo myśle nad pomalowaniem bloku silnika i przekładni.

rafal93 napisał:


Setup to : sprężyna tr +15, sprężynki sprzęgła hebo niebieskie, rolki 3x5,8g 3x6,5g


Setup? Ty regulacje przekładni nazywasz setupem?
I poza tym, po co regulowałeś coś, co było wyregulowane seryjnie a nic nie zmieniałeś?

Po to żeby skut nadawał się do stuntu ?

No tak było wyregulowane jak go kupiłem że miał takiego muła że szok, ale doprowadziłem
go do normalnego stanu. Założę seryjną sprężynę i zobaczę co się będzie działo.

A jak myślicie, bmx pasuje do neosa czy nie ?? Ponieważ mam kierę tylko muszę dokupić mostek wyższy ponieważ mam za krótki i kiera haruję o czachę.

Pasuje, kozacko się prezentuje.

Patrico, to nie neos.
rafal93, pogadaj z Borkiem02 lub karpiem, oni ci powiedzą co i jak :wink:

Na Karp ma bardzo ładną kiere, nie jest tak wysoko jak u borka, gadałem z karpiem i muszę kupić inny mostek ponieważ miałem zbyt prosty i krótki. Tutaj jest link do takiego którego chce kupić : http://allegro.pl/item527262491_mostek_zoom_65mm_25_4mm_40_st_wyprzedaz_nr706.html

Z przełącznikami nie będzie problemu ponieważ wkleje je w plastiki. Myślę nad nadkolem do mojego neosa i wczoraj tak myślałem i przyszło mi na myśl żeby zrobić nadkole z blachy(nie ryflowanej). Ponieważ już kiedyś robiłem takie nadkole i bardzo ładnie się prezentowało w innym skuterze. Co myślicie ?

Odpusc sobie z blachy :stuck_out_tongue: będzie szpetnie wyglądalo. U mnie jest wsoko bo ja nie robilem tanim kosztem tak jak kapiu ze z części od roweru. Poprostu stawiam na bezpieczenstwo a od roweru to niegdy nic nie wiadomo.

Borek02 napisał:

Poprostu stawiam na bezpieczenstwo a od roweru to niegdy nic nie wiadomo.


Ten mostek jest od bmx to jest gwarancja że wytrzym ba one są robione do wyczenów a co do bepsieczenstwa bardzo dobrze trzyma jest wszystko mocno specone na ścisk jeździłem z tym na kole i wszystko dobrze trzymało ;-) Trzeba się postarac i zrobić wszystko porządnie wtedy będzie trzymało :!: :!: ;-)

Karpiu :stuck_out_tongue: a jak ty rozszlifowałeś ten mostek co ty masz ? bo on jest tylko na 22mm.