Mbk Booster

Siema. To moj booster z 2002r. kupiłem go za 1200 zł. V-max na ciezkich rolkach 80 realne(6g), ale załozyłem 4g i idzie na kolo jak burza ale nie wiem ile na v-maxa bo juz kiere obdarłem i trochę wyje. Ale to będzie stunt sucz wiec v max nie jest taki wazny. Na zakup boostera namowili mnie SiWy, maciekTPI i Pavel.

Mechanika:
:arrow: polini sport 70
:arrow: leo zx
:arrow: malossi fly (sprezynki hebo niebieskie)
:arrow: gaźnik 12 (dysza 98)
:arrow: wario seria rolki 4g
:arrow:dzwon seria

Optyka:
:arrow: nic ciekawego

Plany:
:arrow: dellorto 17,5 (juz w drodze)
:arrow: malossi e 13 ( tez w drodze)
:arrow: łozyska skf c4 teflon ( w ferie bedą jak siwy uzyczy narzedzi)
:arrow: wiatark oversize (dla lepszego chłodzenia niewiem kiedy)

bez fot ani rusz , postaraj się tak żeby nie wył , bo zrobi ci się prug na cylku


oto fota niemailem czasu robic innych. wiem ale jestem dopiero w trakcie regulacji

ale brzydal , doczyść i dopieść go :slight_smile: a i dawaj foty w img , jak nie wiesz o co chodzi to looknij w swój post i zobacz co zrobiłem z linkiem

boster jak booster brzydal i tyle ale napierw mechanika potem optyka jak kasa będzie bo jeszcze do crossa muszę kupić pare rzeczy

[ Dodano: 11-01-2011, 15:51 ]
załozyłem z powrotem rolki 6gram i muszę poweidziec ze v max wzrósł ale tez przyspieszenie i nie wyje tak jak na 4, poregulowałem trochę i jest, ale i tak to było na marne bo załoze 17,5 ktore bede miał w tym tygodniu i od nowa regulacja

No booster fajna szmata :slight_smile: chociaż zjebałes go trochę tymi wlepami na czaszy i tym niebieskim plastikiem wokól lampy przedniej. Ale to nie problem kupić pare sprayów i pomaziać go. Przydały by się tu jakieś ładne kólka od roxa albo joga… Składaj to i przywoź do Pińczowa bo muszę wypróbowac na kole :smiley: :wink:

jak będzie silnik full sport to zrobie tarcze i kola roxowe lub sr. a te naklejki to dopiero efekt początkowy, zawsze efekt początkowy tak wygląda zobaczysz go jak silnik zrobie jak będzie wyglądał, i pamietaj ze nie mogę yz zaniedbywac i tez cos jej muszę kupić

Walic bwsa rob yz to chce się przejechac :stuck_out_tongue:

w YZ tylko opona jest do kupienia ale na stóndy ta wystrczy lecz juz w teren nie, a po za tym YZ za mocne dla ciebie to nie 7-10 km tylko ponad 40

peugeotsv napisał:

w YZ tylko opona jest do kupienia ale na stóndy ta wystrczy lecz juz w teren nie, a po za tym YZ za mocne dla ciebie to nie 7-10 km tylko ponad 40



czyt. "chyba Cię kur wa poje bało, że dam Ci się przejechać" :D

peugeotsv napisał:

w YZ tylko opona jest do kupienia ale na stóndy ta wystrczy lecz juz w teren nie, a po za tym YZ za mocne dla ciebie to nie 7-10 km tylko ponad 40



Kurwa na wiosne robie A wiec mi tu nie pierdol :lol:

Dej Ci Boże abyś skończył ten skuter

elo przód się lekko zmieńił i kupiłem łozyska na wł ntn c4 teflon i uszczelniacze corteco teraz czekam tylko na gaźnik 17,5 airboxa igiełkowe malossi i uszczelki bo sa dopieero w drodze

fotki reszty bedą poniej

to czarne na dziobie oczyść i ładnie odmaluj , i będzie bomba :slight_smile:

Jeśli to z lewej to twoja YZ toś tą oponę nieźle doje**ł :o

no oponke zjechałem na stuntach na koniec sezonu jak juz nie było jazdy w terenie a co do noska to on jest ładny pomalowany byłyszczący swiecący tylko na zdjeciu jest brudny

Jak Cie proszę zrób coś z tym niebieskim gównem wokół lampy bo nie mogę na to patrzeć… Reszta spoko możesz jeszcze kiere pomaziać na jakiś kolor :wink:

Elo rozpołowiłem silnik i bede wymieniał łozyska wszystko elegancko gdyby nie tłok i pierscienie tłko jeszcze wporzo wmiare ale pierscienie niedopasowane jakby ktos miał na sprzedaz pierscienie do meteora tłoka rozmiar 47,2 to chetnie kupie a jak nie to bede musiał szlifa i tłoka nowego kupić albo jak macie jakieś pomysły to doradzcie

Kup se nowy motor. A silnika bys nie rozpolowil gdyby nie moj stunt garage :lol:

No w sumie gdyby nie twoj garage to nie byłoby tak łatwo, a powiedz mi po co mi nowy motor skoro mam juz 2 ??