Mbk Booster

motor to jest silnik.

i tak dobrze, że nie napisali “motór” ;D

Wsadzili my wał dzisiaj do karterowa na lozyskach ntn teflonowych , teraz se mateusz tylko musi kupić tloka i cylinder do szlifu dac i będzie silnik zyleta.




Jakubie tłok juz jest a szlifa bede robił u siebie w kielcach bo nie bede do jakis kotków jezdził.

To kurwa mowilem zebys w kielcach zrobil ta ty pierodliles ze nie xd

Ty nic nie mowiłes no tyle ze zrob se szlifa a gdzie to juz nie poradziłes mi

Mateusz dał cyla do szlifa i w weekend będziemy zakładać i będą tez jakieś foty.

Siwy sponczboba na przodzie musisz odkleic!! moj bapster mial pierwszy !!! Dobra zartuje ;] sory ale zobaczylem to w avatarze. A co do tego boopstera to ladny i widzę ze na częściach nie oszczedzasz i dobrze ;]

Siemano juz nie mogę się doczekac kiedy go złoze i mam do was jedno pytanie czy ktos z was ma moze airboxa lub e5 na sprzedaz 38mm bo nie chce mi się zakładac seryjnego filtra

skladaj te zgrobki, bo ja juz cepeja docieram i robimy jakas ustawke xD

W piątek odbiore cyla w sobote się z siwym złozy i moze na nastepną sobote niedziele przyjade. Jakbym nie miał problemow z tłokiem to juz by był zrobiony. A co grilla się zachciało na Zakrzowie czu na PEKAESIE bez posiłku :smiley:

noo grill to jest dobra opcja, ale to w sezonie, bo teraz zabardzo pizga mrozem

rozgrzejemy się na stuntach to nie będzie nam zimno i jeszcze od grilla się będzie można rozgrzac

alkoholem się rozgrzejecie!
nakręćcie jakieś filmy

przy cytrynówce :smiley:

Cytrynówce?
cytrynówka jest pyszna, zajebista

ale po cytrynowce to będziemy stuncic ale po rowach to ja wtedy bede musiał wziąsc yz bo jak zjedzie się tam z drogi to jest wacuś wielkie bagno wiec na cytrynowke to max na roweze to mogę nawet sam całą wydoic, ale grill obowiązkowo

[ Dodano: 13-02-2011, 20:40 ]
Elo silnik juz złozony i jezdzi szukam tylko dellorto 17,5 i stozka jak to dorwe to będzie koniec na raziez tuningiem tylko stunt

[ Dodano: 18-02-2011, 17:39 ]
elo odpaliłem juz toto ale nie wkreca się na obroty i jak daje co raz wiekszą dysze to co raz wyższe kreci ale słabo idzie jutro moze się z tym uporam