Mapa google

Widziałem ostatnio na jednym z forum Mape google na której każdy mógł się dodać w określonej pozycji

dało by radę zaadoptować coś takiego na jednośladzie?

Widziałem takie coś na dwóch portalach(o różnych podstawach) i myślę, ze i u nas podejdzie. Tylko niech się jakiś Admin pojawi :slight_smile:

Wyjaśnijcie o co chodzi. Bo nie kapuję.

Masz mapę Polski albo świata i każdy może przypiąć na niej taką jakby pineskę w miejscu gdzie mieszka. Jasne? :stuck_out_tongue:

masz na jednośladzie mapke polski ina niej takie pinezki każdy moze jedna wsadzić na mapie

Ja też chcę tak! I gdzie to będzie widać?

co widać ? porostu będzie napis np "mapa google " pod banerem tam gdzie masz np wyloguj

Czyli w sumie bez sensu :smiley:

co bez sensu ? naciskasz i wyskakuje ci mapa i widzisz po pinezkach kto gdzie jest

BALU napisał:

co bez sensu ? naciskasz i wyskakuje ci mapa i widzisz po pinezkach kto gdzie jest


No i na chuj to? I tak masz lokalizację pod avatarem ;-)

Dajcie sobie i adminom spokój i zapomnijcie o sprawie :-D

Według mnie bardzo dobry pomyssł …


Łatwiej można organizować zloty itp …

kamil102 napisał:

Łatwiej można organizować zloty


Co masz na myśliż

To że łatwiej określić gdzie wszyscy będą mieli najbliżej.

Tak jak to Kowal, określił …

nie wszyscy maja napisane dokładnie gdzie mieszkają
PS : jak się większość ludzi by dodała to fajnie widać w którym rejonie jest więcej motocyklistów z jednoslada

No poza tym będzie od razu widać wszystkich, a nie klikać po wszystkich użytkownikach po kolei i patrzeć kto jest nawet blisko i można by z nim polatać >_<

Damian - myśl ! :smiley:

no może to i nie jest złe, ale jak dla mnie to zbędny bajer :stuck_out_tongue:

róbta co chceta :smiley:

BALU napisał:

jak się większość ludzi by dodała to fajnie widać w którym rejonie jest więcej motocyklistów z jednoslada



O to to ;)

A mi się pomysl bardzo podoba :smiley:
Pordzuce linka do tematu Slimakowi bo ja i tak nie mam nic do gadania :stuck_out_tongue: Moge tylko przekazac to wladzy :stuck_out_tongue:


p.s. Rudy i Kowal: a mama wie o avatarach ? :stuck_out_tongue:

Nie musi wszystkiego wiedzieć.