Mapa google

KruczeK - faze ma całe forum :smiley: Zobacz se w temacie “Sylwester” w nonsensię :smiley:
Żałuj Krukolu, że nie możesz tu z nami być cały czas i czytać SB :slight_smile: Fazy i klimat nie samowite :slight_smile:

Macie zryte czapy :smiley:
Ale dobrze ze na forum jest klimat :slight_smile: Tylko czekać, aż każdy się przesiądzie na coś czym można bić dużo kmów i zrobimy ogolnopolski zlot j.pl :smiley:

KruczeK napisał:

Tylko czekać, aż każdy się przesiądzie na coś czym można bić dużo kmów i zrobimy ogolnopolski zlot j.pl :D


Jak już mówiłem ... zacofany pan jesteś i nie czytasz SB :D
Nie tak dawno rzuciłem ten sam pomysł ;)
Za jakieś 4-5 lat ... zrobić gdzieś w środku polski zlot własnie j.pl ... bo kurna mam cholerną ochote spotkać tych koxów przy których turlam się na ziemi ze śmiećhu :D

I to jest prawidlowa postawa :smiley:
A ja za stary jestem zeby siędziec caly dzien na kompie i czytać glupoty na SB :stuck_out_tongue: Cieszcie się ze w ogole was odwiedzam :smiley:

Sie dziadek kur*a znalazł :smiley:

Co do zrytych czap to nie tylko avki :smiley: Niezłe jazdy tu mamy :slight_smile:

RudY napisał:

Niezłe jazdy tu mamy :)



kto ma jazdy ten ma :D chociaż ja w sumie święty nie jestem

ruszyło by się coś z tym Google Map Mod ?

oooo RudY i myślisz :mrgreen:
W środku polski… to to :!:
Ja akurat mieszkam w geometrycznym środku Polski no 5km od…
I możecie tu przyjechać :stuck_out_tongue: ja sam bym skołował jakiś 15 kumpli albo i więcej :slight_smile:

Adi wyskoczyłeś co najmniej jak Adverion z konopii :stuck_out_tongue:

O ile wiem to taki dodatek jest na IBP z nie phpbb

forum sr’rek jest na phpbb http://apriliasr.pl/googlemap.htm?sid=6add0f661addf167406528e12c8e8e59

Środek Polski mi pasi, tylko jest tam co robić? Bo to dziura trochę. Ale mam nie daleko to mogę jechać.

Ale co wy znowu o zlocie mówicie !?

Nie wypali zlot! Cicho wiec ludziska

Zamknij paszcze człowieku małej wiary bo grzeszysz !

Ja mogę na wiosne jechać, bo teraz mam prodżekt w trakcie realizacji :stuck_out_tongue:

No chyba że nie pojedziemy teraz jak zimno i poza tym czasu nie ma :stuck_out_tongue:
W wakacje …

no wakacje, musi wtedy wypalić!

RudY napisał:

Zamknij paszcze człowieku małej wiary bo grzeszysz !


Jeszcze będziesz prosił o pomoc w php ;D dobra wypali, jak kupie cos innego niz kibel mogę jechac

Kowal napisał:

Środek Polski mi pasi, tylko jest tam co robić? Bo to dziura trochę. Ale mam nie daleko to mogę jechać.


Sam jesteś dziura....
i ta mapa google byłą by wypaśna, ja jestem zaaaaa :!: