Malowanie kasku (plastików) farbami plakatowymi?

myślałem o tym żeby pomalować swój kask jakimis farbami plakatowymi pędzelkiem, w jakieś “ciapki” i na to połozyć lakier bezbarwny… oczywiscie najpierw podkład…

ale czy lakier bezbarwny nie jest za mocno aktywny i czy nie rozpuści farb plakatowych???

ewentualnie jakie farby byście proponowaliż bo nie stać mnie na kupno 10 lakierów w różnych kolorach po 200ml…

ale przecież plakatówki są kruche i się ten bezbarwny połamieć i tak, poza tym nie wiadomo jak reagują na słońce.

pod bezbarwnym może by się nie łamały, ale mi się wydaje, że przy dakladaniu bezbarwnego by się rozpuściły xD

a jaki lakier proponujecie? taki żeby pędzelkiem można bylo coś naciapać i przykryć bezbarwnym potem…

za te twoje malowanie byś miał już z pół kasku nowego :stuck_out_tongue: A z tymi plakatówkami nieźle dowaliłeś wiesz jak by to wyglądało ?:stuck_out_tongue:

Kurczak, ja wiem :stuck_out_tongue:

chyba mowisz o takim kasku za 50 zeta,

jak by się nie rozpuściły ani nic to by wyglądało elegancko pod bezbarwnym… mój koleszka to artysta xd coś by naciapał

no nie wiem czy by się nie zgryzły plakatówki z bezbarwnym, ale jak co to zanim będziesz małowal bezbarwnym to musisz porządnie wysuszy plakatówki.

i musi być bardzo cienka warstwa bo inaczej lipa,
chyba żeby do plakatówek spróbować dodać utwardzacza.

jest cos takiego jak farby akrylowe (na blok)?
kto tam jeszcze w gimnazjum niech mi powie czy na plastyce uzywacie farb akrylowych bo ja nie pamietam,

te utwardzacze też są do akrylowych lakierów, może da rade? xd

Ne mówiłem o takim kasku za 50zł :smiley:
Chcesz to próbuj ale ja ci mówię to będzie wiocha :smiley: a jak małować chcesz juz tak bardzo to se całego na czarno albo na jakoś pomaluj :E A i ci tak powiem w gimnazjum jeszcze ani jednej pracy nie robiłem xP W gimnazjum już racej takich rzeczy się nei robi :smiley:

jezeli by się wszystko trzymało siebie i pomalował by to ktoś kto ma talent to niby dlaczego miała by być wiocha, ja nie chce obrazów czy wzorków tylko plamy i ciapy,

a w gimnazjum jest plastyka na pewno xd i też się maluje chyba, że macie jakąś nieudaną sorke co nie potrafi wam pokazać to może i nie malujecie…nie wiem… ale mi się wydaje, że są farby akrylowe do bloków rysunkowych i zastanawiam się czy by się to zmiećszało z utwardzaczem do lakierów akrylowych…

Możesz się poświęcić i pomalować tymi plakatowymi może jak raz się uda :stuck_out_tongue:
Tutaj raczej nikt nie małował w ten sposób kasku to ci chyba nikt na 100% nie powie.

Ktoś musi być pierwszy, ale mam dziwne przeczucia co do tego.

wacuś, poświece się i wam powiem co wyszło… tylko muszę jakieś plakatówki kupić, reszte mam xd

jak pomaluje to napisze, nie wiem kiedy… ale napisze

kogud jesteśmy z tabą! :smiley:

Plakatówki ja pitole :stuck_out_tongue:
Noo czekamy na efekty :slight_smile:

Tylko tyle…

ej, ale taka odpowiedź jest wacusia warta. (ucze się już powoli waszych tekstów xd)

wiesz jakie będą efektył czy tak sobie napisałeś?

ziomek, jak spierda**ałeś z plastyki w podstawówce to nie moja wina…
przecież to się za ch%ja nie utrzyma, a jeśli nawet to będzie wyglądać jak gówno.
Nawet nie chce mi się czytać tego całego, ale jak chcesz jakiegoś Tigera na śmiećtnik pomalować to OK, ale normalnego kasku szkoda…


:573:

kogud napisał:

ej, ale taka odpowiedź jest wacusia warta. (ucze się już powoli waszych tekstów xd)

wiesz jakie będą efektył czy tak sobie napisałeś?



Nie wiem jakie będą efekty bo nie widziałem debila który takie coś robił.

A kurwa mać, jak mówisz, że to będzie dobrze wyglądać to idę sobie tak auto zrobię kurwa w ciapki jakieś, i zaleje olejną.