Malowanie kasku (plastików) farbami plakatowymi?

Debilne to są twoje posty, jak nie wiesz jak to może wyjść to nie rozumiem na jakiej podstawie krytykujesz ten pomysł…

a i ja nie mowiłem, że to dobrze wyjdzie tylko, że jest taka szansa-.-

wiktor24 napisał:

ziomek, jak spierda**ałeś z plastyki w podstawówce to nie moja wina...
przecież to się za ch%ja nie utrzyma, a jeśli nawet to będzie wyglądać jak gówno.
Nawet nie chce mi się czytać tego całego, ale jak chcesz jakiegoś Tigera na śmiećtnik pomalować to OK, ale normalnego kasku szkoda...


:573:


No właśnie... ale po słuchać nie chce jedyna rzecz którą byś najlepiej zrobił to go całego na czarno np i jakiś pasek zrobić jeszcze sprayem ale gdzie... poźniej będziesz żałował ;P

Kogud, chodzi o to, że do takich robót nie używa się farb plakatowych! Tutaj potrzeba porządnych lakierów i jeszcze sporego doświadczenia i nawet mimo tego, efekt może być jak z dupy.
Zresztą weź plakatówki i spróbuj pomalować dowolną plastikową powierzchnię. Nic z tego nie wyjdzie, a jak dasz na to jeszcze lakier bezbarwny to efekt będzie taki, jakbyś na to narzygał.

Zresztą w sumie jak chcesz to maluj. Wywalisz kasę w błoto i jeszcze będziesz miał kask do śmieci. Ale jak chcesz to śmiało, my tutaj na tym nie stracimy :wink:

Phil napisał:

Zresztą weź plakatówki i spróbuj pomalować dowolną plastikową powierzchnię.



na podkład akrylowy chce to położyć a nie na czysty plastik,

nie tigera tylko noolana.. ale starego, i tak muszę coś z nim zrobić bo wygląda chu.jowo.. hajsu nie zmarnuje dużo bo wszystko mam a plakatówki nie są drogie...

jeżeli nie wyjdzie to nie bdzie trzeba wcale wyrzucać kasku! tylko nitro rozlać po całości xd

boje się tylko, że wyjdzie jak kolega napisał jak bym na to narzygał bo bezbarwny prawdopodobnie rozpusci te akryle..

i Philu.. wiem, że się używa innych lakierów, ale hajsu szkoda.. a kask leży bezużyteczny to mogę popróbować..

jak bde miał kiedyś chwile to spróbuje i wtedy skomentujemy to xD i doskonale wiem, że nie ma wielkich szans na sukces dlatego zakładając ten temat postawiłem kilka znakow zapytania...

spray wydatek 10zł… byś kupił 2 kolorki jakiś paseczek byś strzelił to się uparłeś na te plakatówki xP

spray to GÓFNO XD

lepsze plakatówki :lol:

Maluj tyli PLAKATUFFKAMI :smiley: i pokaż jak to wyszło:P
Będzie dla innych już wiadome czy to dobry pomysł.

Robertus napisał:

Maluj tyli PLAKATUFFKAMI :-D i pokaż jak to wyszło:P
Będzie dla innych już wiadome czy to dobry pomysł.



Bardziej powiedziałbym o przestrodze przed debilizmem dla innych.

Człowieku, takiego czegoś nie robi się plakatówkami! Plakatówki to weź sobie na plastykę i na kartce namaluj sobie młotek i pierdolnij się w łeb.
Wydaj te 20 - 30 złotych więcej i pojedź nich ktoś Ci pryśnie coś areografem, a nie bawisz się w plastyka z plakatówkami z tesco.

Patrico napisał:

a nie bawisz się w plastyka z plakatówkami z tesco.



pocisk xD

Patrico, uspokój się :stuck_out_tongue: Jak chce, to niech robi, będzie chociaż niezły ubaw xD

albo wyjdzie jak gówno albo jak ten koleś coś fajnego namaluje bo bezbarwny to lekko rozpuści i będzie wzorek a na nim bezbarwny z lekkimi smugami plakatówek i może być ładnie.
Rób to szybko bo chce widzieć efekty.
Jak się właśnie nie uda to może lakiernik będzie miał przecież różne resztki jakiś farbek i nie drogo sprzeda lub da za darmo.

nie tak szybko bo nie mam za dużo czasu…

patrico chyba nie wiesz ile się placi za aerograf…

Kogud, za podkład akrylowy dasz tyle, co za dwie puszki spray’u. A nie myślałeś żeby plakatówki zastąpić olejną, taką do modeli samolotów, statków i tak daleją

kurcze nigdy nie robilem modeli i nie wiem jak to wygąda, a podklad to ja mam a na kask mi dużo nie pójdzie… a po za tym po podkładzie się wszystkim pomaluje xd

no przestańcie się go czepiać. jak chce to niech robi. przecież napisał że kask tylko leży i się marnuje. więc nie ma za dużo do stracenia

sorry za odkop mojego starego tematu ale nie bylo mnie ponad miesiąc w polsce i nie mialem jak zdiecia zrobić, zrezygnowalem z plakatowek i wpadlem na jeszcze bardziej orginalny pomysl xd





To twoje??
Z czego to zrobione jestą z gliny?

je_bany! :lol:

prze chuj z Ciebie xD
Pomysł na prawde oryginalny ne ma co ;p