Małe spotkanie

Mam do Kutna 83km. Lepiej moze do Lodziż :smiley:

I jak tam panowie ja proponuje za miesiąc zrobić zlocik kutno czy cos :wink: co wy na to ? albo gabin moze ?

cwaniak :P… Jestem za ;]

Kutno? Gdzie to jestą Na Węgrzech, czy Ukrainie?

Na Węgrzech czy Ukrainie ? :573: :573: Koło PŁOCKA !

Dywersant napisał:

Kutno? Gdzie to jestą Na Węgrzech, czy Ukrainie?


Łowicz kolo Łowicza zobacz sobie na mape a nie :P

Widzę, że niektórzy nie zaczalili żartu…


Zróbmy gdzieś pod Warszawą :stuck_out_tongue: Najlepiej Zegrze! Lepszej miejscówki nie ma :wink:

No ja też myślę żę nad jeziorkiem byłoby spoko :smiley:
Chlopaki niepelnoletnie wiec i tak nie przyjada xd

ja pelnoletni ;p

ja pierdole , tu sa jescze nieprzeczytane posty z 30 grudnia 2010 :slight_smile:

dawajcie do Bydgoszczy na Stunt GP wejsciówki na impreze są za darmo :slight_smile: ja bede tam na pewno( prawdopodbnie z farfoclem) 15-17 lipca , będzie sporo ludzi z ss , i z GD , ogólnie jak wiadomo stunt GP to gruba impreza … macie takim sam dystans ( z Łodzi ) jak ja z GD

edit dobra macie trochę więcej bo bardziej zzawinięta droga

Ja mam do Bydgoszczy ok. 170km… ale tak piździkiem?!

ojciec moze busem mi przywieziea jak nie to bez :slight_smile:

ale zresztą wątpię … bo nie będzie mnie w tym czasie w domu… :wink: a poza tym nie miał bym jak sam jechać… chyba że nrg… ale póki cylinder 50 nigdzie nie jade :smiley:

No i jak tam spotykamy się w tym kutnie czy gdzieś ?:smiley:

Łódź, bo centrum, bo każdemu najbliżej, bo środek Polski

Piatek srodek polski :smiley:

to keidy to spotkanie??

[ Dodano: 16-07-2011, 10:37 ]
i kurwa miał być zlot jednoślada! Co w końcu? Pewnie tak jak zwykle ;/…

No to robmy w piatku i będzie najlepiej :smiley: Srodek polski nie jest to duze miasto

courte, do lodzi pewno bede na uniwersytet codził to będzie okazja do spotkań :wink:

okej Wino, trzymam za słowo ;). A słuchajcie ludzie no! Kto by się pisał na ten spot jednoślada… Bo w tamtym roku wszyscy, ooo będę na pewno, a jak przychodzi co do czego to kurczę pieczone tylko kilka osób się znajdzie, co będą miały kase na wachę i im się będzie chciało jechać ;/… Rudy pałko, Ty mówiłeś że przyjedziesz DT.