Małe spotkanie

Co powiecie na małe spotkanie? Kutno, okolice? Na wiosne oczywiście, weekend majowy np.
Jest kilka osób z okolic, Ja, Kurczak, Adverion, Courte, może Wino? Zapisujcie się, miejsce można ustalić.

No to ja na pewno bede :slight_smile: I moj kolega TZR tez :smiley:

Ja nie wiem czy bede miał dwa koła ;p ale czterema tez mogę byc (Ewentualnie jak się kolega wyrobi to fazerem z nim wbije )
A i jak na wiosne to się moze kruczka i dywera ze stolicy sciagnie :sunglasses: :569:)

jestem za, ale proponowałbym jakoś koniec czerwca-początek lipca.

zawsze można 2 razy xD

bo na wiosnę nie wiem czy dam radę na 100%.

Wyrażam swoje poparcie dla tej inicjatywy. Może być ten maj lub końcówka czerwca :wink:

Na moje to weekend majowy i końcówka czerwca. Bardzo mi pasują takie terminy, bo w maju są matury wiec niektórzy mają więcej niż 1 i 3 maja wolne, a koniec czerwca to możnaby gdzieś nad jakimś jeziorkiem czy czymś bo to najcieplejszy okres jest.

Majowy, ale tylko weekend. Końcówka czerwca, bo po sesji :stuck_out_tongue:

Czyli w weekend majowy też ci pasię

gdzie nad jeziorkiem? Jak zlot to zlot! Jeździmy, a nie kurfa!

pamietajcie ze ja w maturalnej klasie jestem ;p

To akurat taki odpoczynek przed maturą dobrze ci zrobi :stuck_out_tongue:

Ja mam za daleko :confused:

:smiley: no panowie robimy ogolny taki zlot to ja mogę ponad 10 osob zebrac ;d można takie male otwarcie sezonu zrobić :smiley:

Wiecie może kiedy jest rozpoczęcie sezonu w Łodzi ? Jeżeli wiecie to mam ekipe :wink:

co Ty za wcześnie żeby były terminy. Ale jakoś w kwietniu. Jak będę wiedzieć to Ci powiem ;p.

Do lodzi ode mnie nikt nie poleci nawet a sam nie bede jechal ;/ bo wiadome samemu to…

Ja do Łodzi mogę poleciec :slight_smile: Razem z Kurczakiem :smiley: ale do Kutna od nas było by więcej osób :wink:

Dla mnie jeden pies i tak mam 220km+